NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowy dyskont odzieżowy obok fraca :), Jakie wrazenia?
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:55  
Cytuj
Witam, dziewczyny, ktora z Was byla dzis na otwarciu? jak Wam sie podoba? Bo ja dzis bylam i szok..Scisk, pisk i duchota heh tyleeee ludzi..no ale uwazam, ze mozna fajne rzeczy kupic i niedrogo, a jakie sa Wasze wrazenia? A moze ktorys z Panow tez byl?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 18:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:03  
Cytuj
hej no jeszcze nie byłam,ale się wybieramumiech ale nic dziwnego że ścisk był-podobno ludzie już godzine przed otwarciem się w kolejce ustawiali cool girl

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:30  
Cytuj
hehehehe noooo, moze mysleli, ze nagrody dostaja pierwsze osoby...szok! Wybierz sie, wybierz Gabrysiu, uwazam, ze warto, moze akurat znajdziesz cos fajnego co Ci sie spodoba i za mala kase..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:37  
Cytuj
Witam
bylem dzis tam na otwarciu,masa ludzi i ciuchowpotluczony
fajne rzeczy mozna dostac i tanio.z ciuchow dostaniecie wszystko praktycznie,non stop donosily towar fajne laskichytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Witam
bylem dzis tam na otwarciu,masa ludzi i ciuchowpotluczony
fajne rzeczy mozna dostac i tanio.z ciuchow dostaniecie wszystko praktycznie,non stop donosily towar fajne laskichytry



hehehehe o prosze, no i super umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:45  
Cytuj
hehe tak też myślalam że ludzi będzie full więc odłozylam sobie wizyte na inny raz ;-)

To jest siec dyskontów, w Rzeszowie są 3 lub 4 takie sklepy, zawsze jak jestem w rzeszowie to zaglądam do wszystkich i wracam z pełną reklamówką umiech))
wiec jesli ciuchy beda takie jak w rzeszowie to naprawde fajne ciuchy za małą kasę umiech mysle ze to wypali :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
hehe tak też myślalam że ludzi będzie full więc odłozylam sobie wizyte na inny raz ;-)

To jest siec dyskontów, w Rzeszowie są 3 lub 4 takie sklepy, zawsze jak jestem w rzeszowie to zaglądam do wszystkich i wracam z pełną reklamówką umiech))
wiec jesli ciuchy beda takie jak w rzeszowie to naprawde fajne ciuchy za małą kasę umiech mysle ze to wypali :]


hehehe ja dzis tez wracalam z pelna reklamowa smiech2 ja nawet nie wiedzialam, ze maja sklepy w Rzeszowie, bo tez tam bywam, ale jak teraz bede to na pewno zagladne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:01  
Cytuj
a są tam ciuchy dla dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
a są tam ciuchy dla dzieci?


tak, są...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:08  
Cytuj
Dla dzieci jest masa ciuchow,
Z tego co wiem to jest okolo 20 sklep tego samego goscia i tez mi sie zdaje ze wypali,na otwarcie oplacalo sie pojsc chociazby po to zeby zobaczyc jak ludzie walcza o stara torebkeumiechmlotekzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:22  
Cytuj
a gzie to jest dokładnie. na niezłomnych czy koło zółtego fraca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:25  
Cytuj
heheee, wygląda mi to na monolog,hehheesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
a gzie to jest dokładnie. na niezłomnych czy koło zółtego fraca


na gorce,kolo toyoty salonu,w budynku fracka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 20:36  
Cytuj
jutro sprawdzę jaki towar umiech tak chwalicie że jutro z samego rana jadę umiechgood

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:45  
Cytuj
a orientuje sie ktoś kiedy będą nowe dostawy umiech?
i jakie ceny sa ciuszków dla małych dzieci/niemowlaków umiech ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
a orientuje sie ktoś kiedy będą nowe dostawy umiech?
i jakie ceny sa ciuszków dla małych dzieci/niemowlaków umiech ??


Nowe dostawy są w środę, czwartek, piątek i sobotę, natomiast w poniedziałek jest -50%, a we wtorek wszystko po 1 zł.. A jeśli chodzi o ceny ciucszków dla maluszków to niestety, ale się nie orientuje..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
...na otwarcie oplacalo sie pojsc chociazby po to zeby zobaczyc jak ludzie walcza o stara torebke...

smiech2smiech2smiech2
kiedyś wracałem z imprezy (dawno temu) a po stronie "rynku" pod wiaduktami stoi bus a w koło masa ludzi. w busie stoi gość i rzuca worami z "ciuchstwem" a hołota bicie, pranie i wyrywanie o wyzwiskach nie wspomne,jeszcze gorzej jak za komunysmiech2 zianie jak nicsmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 10:58  
Cytuj
Ja najlepiej lubię poszperać pod wiaduktem bardzo niskie ceny i pan zawsze coś opuści. Ubieram się tam już od kilku lat i wiele osób pyta się skąd mam takie ciuchy. A w tych olbrzymich dyskontach wariatów z ludzi robią widziałam na własne oczy filmik nakręcony telefonem komórkowym przez panie pracujące tam jak ludzie się pchają szarpią.Później śmieją się z tego. Życzę udanych zakupów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 11:11  
Cytuj
Dokładnie Maja umiech ja też tam byłam nie raz, tyle, że to ranne stawanie jest najgorsze i powiem, że tam można kupić dużo taniej i trafić również na fajne ciuchy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 12:38  
Cytuj
no pod wiaduktem to mnie jeszcze nie było ale słyszałam że tam to starsze babki walczą o worki z ciuchami good świetnie to musi wyglądać !!! dziś byłam w tym dyskoncie no i muszę przyznać że reklamówke ledwo do domu doniosłam zarumieniony naprawde można wybrać, tylko że gorąco tam jest okropnie i ludzi dużo

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 19:28  
Cytuj
no ja tam bylam i niestety, ale wojna jest! hehehehe rzeczy sa za grosze i czasem naprawde mozna trafic fajnie, dlatego stad te agresywne zachowanie straszych Pan [bo tam ich najwiecej]. Jeden Pan co tam sprzedaje ze swoja żona, jak placilam za rzeczy to pokazywal zonie, ktora to tak sie pcha i mowi, ze jak kon silna hehehe szooook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 22:06  
Cytuj
gdzie to jest wytłumaczcie i w jakich godz otwarte i dniachgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 22:59  
Cytuj
Że się wam chce babrać w tym syfie zaklopotany Ja bym tego nie wziął nawet jakby dopłacali bleeee..... potluczony
I jeszcze dzieci w to badziewie ubierać?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 15:39  
Cytuj
Słuchaj 'kutak' jak jesteś tak bogaty to możesz sobie pozwolić umiech Niestety nie wszyscy mają na tyle pieniędzy, żeby zapłacić rachunki, kupować jedzenie i ubrania dla siebie i dzieci a w tym sklepie było do dokładnie widać. Byłam na otwarciu ale powiem szczerze że ścisk był niesamowity. Najlepiej się wybrać gdzieś koło 13-14 jak starsze kobiety idą gotować obiad umiech Ja kupiłam sobie 5 bluzek i sweterek i wszystko z formy 'atmosphere' i zapłaciłam za każdą rzecz w przedziale od 3 do 6 złotych. Naprawdę się opłaca bo rzeczy są super. A co do rzeczy dziecięcych to zależy bo śpioszki są po 1-2 zł a takie inne ciuszki na starsze dzieci są także niedrogie tak do 10 zł umiech
Tak nawiasem siostra kupiła synowi adidasy z nike po 3 zł umiech więc warto umiech

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 15:55  
Cytuj
Miałam to samo pisać pysiulka umiech Ludzie czasem tak nic nie pomyślą i chlapną co bądź.. Nie dość, że bezrobocie wzrasta, zamiast lepiej to gorzej, szarość!
A wiesz co jest takiego suuuuper w dyskontach odzieżowych? To, że jak coś odstrzałowego znajdziesz to wiesz, że zaraz nikt takiego nie będzie miał, a nie tak jak kupując w sklepie, co piata osoba ma to samo heh, poza tym kupujesz za grosze i rzecz nie musi być w cale zniszczona, wystarczy wyprać :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »