NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
wYJAZD DO AUSTRI, wYJAZD DO AUSTRI
~~POLSKA
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 13:02  
Cytuj
Jutro tzn. sroda wyjezdzamy na mecz do austri samochodem w cztery osoby jesli ktos równiez jedzie autem to niech pisze to bysmy pojechali w jednej kolumnie bylo by lepiej i atmosfera.Jak cos to piszcie My startujemy okolo pierwszej w nocy ze srody na czwartek.Nara

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 13:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 14:43  
Cytuj
Do Austri? Nie ma takiego kraju. Powodzenia w poszukiwaniach.

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Do Austri? Nie ma takiego kraju. Powodzenia w poszukiwaniach.

nie ma jak o literowke sie przydupcyc :] humor na tydzien poprawiony ;D

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 19:16  
Cytuj
Nie prz... się do literówki ale do tego całego kibicowania. Właściwie to, co dzieje się na boisku jest drugorzędne. Najważniejsze, by była imprezka. Tak jak na Stali - ognie, koszulki, flagi itp. a meczu to właściwie może nie być. Kibice tak są upojeni swoim powerem i alkoholem, że piłkarze przeszkadzają im w tym, aby to kibole byli najważniejszymi bohaterami widowiska. Nigdzie w życiu nie mogą zaistnieć, tylko tam na trybunach, więc robią co mogą, żeby choć wzmianka była w mediach jacy to są wspaniali. Są to goście, którzy zwykle nie wiedzą gdzie jadą.

 
 
 
 
~~cycu krk
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 20:04  
Cytuj
specjalista się odezwał ;)

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 20:08  
Cytuj
mysle ze ostro nadinterpretowales ;D przeciez ani ten post nie jest agresywny nigdzie nie napisali ze jada dawac w palnik czy lac w ryj ;]wyraznie zaznaczyli ze jada na mecz. na mistrzostwach europy kibole spotykaja sie na miescie ;)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~POLSKA
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Do Austri? Nie ma takiego kraju. Powodzenia w poszukiwaniach.


Słuchaj człowieku jeżeli chcesz sie czepiac to nie tu taj> CZytaj post chodzi o wyjazd do austri i nie wazne jak sie pisze moge napisac grynlandia a kumaci wiedza o jaki mecz chodzi ale jesli chodzi o ciebie i wielu podobnych to reprezentacje widziales chyba na fifie.Jezeli nie jedziecie to nie komentujcie bo tu chodzi tylko i wylacznie o wyjazd.Pozdrowienia dla kibiców!!!! PRECZ Z INTERNETOWYMI NAPINACZAMI (KAPUCYNY):co?:

 
 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 08:19  
Cytuj
Też jestem kibicem, kiedyś grałem zawodowo. Zawsze zastanawiałem się jak można grać na takiej Legii. Przecież tam, niezależnie od tego co się dzieje na boisku kibole jadą z tym prymitywnym dopingiem swoje. W ogóle, kibole dopingują tak samo Małysza, siatkówkę, piłkę nożną, Kubicę. W Budapeszcie już pukano się w czoło, kiedy nasi chcieli być głośniejsi od bolidów Formuły 1.
I to tylko nasi. A jeśli bym chciał jechać na mistrzostwa Europy to jechałbym do Austrii.

 
 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 08:31  
Cytuj
Akurat to o czym piszę jest udowodnione na portalu "Wyborczej" - Czym polski kibic różni się od holenderskiego.

 
 
 
 
~~szaleniec
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 10:12  
Cytuj
udowodnione na portalu Wyborczej...

hahaha to już się sam podsumowałeś umiech nie trzeba komentować tego co napisałeś ;)

Fakt ostatnio udowodnił, że za niedługo na świecie będą zmutowane biedronki, które będą jeść ludzi.

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Jutro tzn. sroda wyjezdzamy na mecz do austri samochodem w cztery osoby jesli ktos równiez jedzie autem to niech pisze to bysmy pojechali w jednej kolumnie bylo by lepiej i atmosfera.Jak cos to piszcie My startujemy okolo pierwszej w nocy ze srody na czwartek.Nara


Jakim autem jedziecie? Bo nie wiem, czy razem przypadkiem nie jedziemy?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 10:56  
Cytuj
W tym co pisze ~falco trochę racji jest niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 11:45  
Cytuj
Dlaczego niestety? Naszym w Klagenfurcie pomysłów na doping starczyło na 30 minut. Co kogo na mistrzostwach Europy obchodzi, że trzeba je... PZPN?

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 12:41  
Cytuj
Bo trzeba go jebac ;)
Argumentów na owe jebanie naszego ukochanego związku jest cała masa.
Cyrk z korupcja, cyrk z karami dla klubów, cyrk z wyborami w zwiazku, cyrk z biletami na euro, kosmiczne ceny biletów na mecze towarzyskie, finał PP na remontowanym stadionie w Bełchatowie... etc


A kolega jesli chce prowadzic krucjate anty-kibicowska to forum i łamy gazety wyborczej sa dla kolegii otwarte...

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 14:40  
Cytuj
My jedziemy też ok pierwszej dzisiaj w nocy. Skąd jedziecie, czym i którędy?? Byśmy się podpięli też może.

 
 
 
 
~~stalowka
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 16:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 19:16  
Cytuj
Planujemy wyjechać ok. godziny 1 w nocy z parkingu TESCO. Jedziemy na Rzeszów-Barwinek-Presov-Zilina-Bratysława-Wiedeń.

 
 
 
 
~~kozak
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 12:54  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 12:58  
Cytuj
Brawo, brawo. Błysnąłeś teraz jak prawdziwy kozak buraczany good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~falco
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 13:03  
Cytuj
i wszystko jasne.. j...ć cały świat..wszyscy przeciwko nam...Polska krajem siłowni! Tylko tam się naprawdę rozwiniesz!

 
 
 
 
~~kibic stw
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 21:53  
Cytuj
ale wy jesteście ograniczeni, jechać na mecz do Austri samochodem. ja jak biały człowiek pojechałem sobie samolotem hie hie umiech

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 01:02  
Cytuj
CYTAT
ale wy jesteście ograniczeni, jechać na mecz do Austri samochodem. ja jak biały człowiek pojechałem sobie samolotem hie hie umiech


a Ty za to rozwinięty... pojechałem....samolotem... ciekawe którą drogą :blee:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »