NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 Maja - pochód,
~~Edzio
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 16:54  
Cytuj
Heja, wszystkich chętnych zapraszam na pochód Pierwszo-Majowy. Zbiórka 1 Maja (wiadomo :-)) o godzinie 9:00 koło szkoły nr 2 (przynajmniej koło dawnej szkoły nr 2 - na ul. Mickiewicza). Jest już około 150 osób chętnych. Zapraszam wszystkich - będą darmowe kiełbaski i PIWO!!! *. Koniec pochodu na skrzyżowaniu ulic J.P. II i Popiełuszki. ZAPRASZAMY wszystkich chętnych.










*-jak dopisze pogoda i znajdzie się sponsor umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 16:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 17:30  
Cytuj
jaja sobie robisz?

 
 
 
 
~~RTY
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:01  
Cytuj
A na co komu piwsko. Szkodliwe to i tyle. Lepiej pić wodę mineralną.

 
 
 
 
~~Barwinek
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:14  
Cytuj
Raz sierpem, raz młotem, przegonić cerwoną hołote :boksuj:

Bagnet na broń, bolszewika goń, goń, goń....:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:16  
Cytuj
piwo to nie alkohol ;)

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 18:33  
Cytuj
Ale to ma być tylko takie sentymenalne (Ci co oglądali symetrię wiedzą o co chodzi ;) ) spotkanie a nie jakaś manifestacja. Ot takie spotkanie przy piwie (może być przy wodzie) i kiełbaskach *, i przemarsz chodnikiem, a nie ulicami (na to potrzeba zgody kogośtam). Do Barwinka - Twoja ksywka przypomina mi pewnego gościa, który będąc po zawodówce ("cerwoną hołote" by się zgadzało) został kierownikiem czegośtam w Hucie za głośne klaskanie na zebraniach związkowych, następnie dopchał się do fotela radnego, ale może to tylko zbieg okoliczności.








* jak dopisze pogoda i znajdzie się sponsor ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 08:21  
Cytuj
A koło slepu SPOŁEM na J.P II od godziny 11,00 będzie piknik darmowe kasznki a grila degustacja chleba i wyrobów piekarni

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 08:34  
Cytuj
Edzio chodzi Ci o Barwińskiego?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 08:43  
Cytuj
Ja tego nie powiedziałem jezyk Wszelkie podobieństwo do kogokolwiek było zamie... przepraszam, NIEzamierzone ;-)
A tak z ciekawości, przyszedł ktoś na pochód? Ja niestety nie mogłem być. Ale na kaszankę o 11 spróbuję przyjść smiech2

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 18:42  
Cytuj
byłem, było cudownie. wspaniała impreza itp. dzis chodzmy razem pod dom kultury, pobawimy razemgood

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »