NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wszechwładza starosty - kierowcy autobusu,
~~janosik
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 07:04  
Cytuj
Cy starostą stalowowolskim powinien zająć się prokurator, ja uważam że tak, a oto fakty.
Wiesiu Siembida, który z nadania posła Bladka został starostą stalowowolskim. Zaangażował firme żony do sprzątania siedziby starosty, jak by tego było mało jako właściciel firmy przewozowej wynajmującej autobusy i zatrudniający kierowców emerytów świadczy bez przetargu usługi komunikacyjne, tzn. z nadania obsługuje wszystkie wycieczki w szkołach podstawowych i gimnazjach naszego powiatu, oto jak nasz wspaniałomyślny starosta zarabia potrzykroć. Jakby było mało 7 czerwcz urządził sobie igrzyska na koszt podatników, z pompą otwiera swoje nowe biuro gdzie chce posadzić swoją tłustą dupe, tylko ja się pytam dlaczego za nasze pieniądze i czy temu gościowi ciągle mało i mało.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 07:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~polot
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Cy starostą stalowowolskim powinien zająć się prokurator, ja uważam że tak, a oto fakty.
Wiesiu Siembida, który z nadania posła Bladka został starostą stalowowolskim. Zaangażował firme żony do sprzątania siedziby starosty, jak by tego było mało jako właściciel firmy przewozowej wynajmującej autobusy i zatrudniający kierowców emerytów świadczy bez przetargu usługi komunikacyjne, tzn. z nadania obsługuje wszystkie wycieczki w szkołach podstawowych i gimnazjach naszego powiatu, oto jak nasz wspaniałomyślny starosta zarabia potrzykroć. Jakby było mało 7 czerwcz urządził sobie igrzyska na koszt podatników, z pompą otwiera swoje nowe biuro gdzie chce posadzić swoją tłustą dupe, tylko ja się pytam dlaczego za nasze pieniądze i czy temu gościowi ciągle mało i mało.
W tej kadencji jest to raczej niemożliwe aby Siembidą zajał sie prokurator bo \"ręka,rękę myje\".Ale w następnej kadencji po wyrugowaniu z powiatu PiS-arów prkuratura będzie się nimi zajmowac permanentnie!!!!!!:zły:

 
 
 
 
~~janusz5
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cy starostą stalowowolskim powinien zająć się prokurator, ja uważam że tak, a oto fakty.
Wiesiu Siembida, który z nadania posła Bladka został starostą stalowowolskim. Zaangażował firme żony do sprzątania siedziby starosty, jak by tego było mało jako właściciel firmy przewozowej wynajmującej autobusy i zatrudniający kierowców emerytów świadczy bez przetargu usługi komunikacyjne, tzn. z nadania obsługuje wszystkie wycieczki w szkołach podstawowych i gimnazjach naszego powiatu, oto jak nasz wspaniałomyślny starosta zarabia potrzykroć. Jakby było mało 7 czerwcz urządził sobie igrzyska na koszt podatników, z pompą otwiera swoje nowe biuro gdzie chce posadzić swoją tłustą dupe, tylko ja się pytam dlaczego za nasze pieniądze i czy temu gościowi ciągle mało i mało.
W tej kadencji jest to raczej niemożliwe aby Siembidą zajał sie prokurator bo \\\\\\\"ręka,rękę myje\\\\\\\".Ale w następnej kadencji po wyrugowaniu z powiatu PiS-arów prkuratura będzie się nimi zajmowac permanentnie!!!!!!:zły:



chciałbyś prokuratora, idź lepiej do kościoła i bij się w piersi i proś o przebaczenie za tyle jadu...

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 11:20  
Cytuj
~janosik weź lepiej swoją ciupaskę, i idź pasać owce na hali, hej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwa prawi
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 17:47  
Cytuj
a swoją drogą zdziwiłbym się jakby tak nie było że bladek i siembieda będą jeszcze długo po spadnieciu ze staołka po prokuraturach chodzićumiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »