NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogólnopolski Ranking Miast - Stalowa Wola,
~~Kondzio
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 06:21  
Cytuj
good 29 MIEJSCE

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 06:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~Więcej
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 07:04  
Cytuj
Teraz 28 good

 
 
 
 
~~JESZCZE WIECEJ
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 08:28  
Cytuj
26 miejsce ! wielka mobilizacja i bedziemy na pierwszym miejscu umiech wystarczy ze codziennie zaglosujesz Ty i Twoi znajomi, rodzina umiech

i chociaz w jedynym rangingu bedziemy na 1 miejscu !good

 
 
 
 
~~ewelka
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 08:39  
Cytuj
25good

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 10:39  
Cytuj
A możecie mi napisać, po co to komu potrzebne - oprócz oczywiście właściciela portalu, któremu powiększacie statystyki i teraz będzie mógł sobie wstawić więcej reklam ???

 
 
 
 
~~Czujne oko
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 12:54  
Cytuj
Na pierwszy rzut oka nie sluzy to niczemu, no moze oprocz zabawy, ale przygladajac sie blizej czy oby na pewno niczemu?
My jako mieszkancy poprzez takego typu strony, ale oczywiscie wsparte komentarzami odnosnie wlasnego miasta, mozemy najelepij i zupelnie za darmo wspierac i promowac nasza kochana Staloweczke.
Im wiecej komentarzy pozytywnych od samych mieszkancow tym lepszym i przychylniejszym okiem beda na nas spogladac turysci odwiedzajacy miasto. Wiem, wiem potega turystyczna to nigdy nie bylismy, nie jestesmy i pewnie nie bedziemy ale nawet w naszej mlodej staloweczce jest duzo wspanialych rzczy do ogladania, ktorymi warto sie pochwalic.
Kazde klikniecie w link o Stalowej Woli to juz jest promocja miasta. Nikt z nas nie wie kto takie strony oglada bo wszesniej sam nie bywalem na tego typu strtonach, ale byc moze odwiedzi kiedys ja ktos wazny z pomyslem na dobry biznes a tu na pierweszym miejscu STALOWA WOLA -klik- a tu masa pozytywnych komentarzy ktore zacheca go do naszego miasta.
Moze to i troche fantastyka ale nigdy nic nie wiadomo
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 12:58  
Cytuj
I cóż, po tym sondażu paru radnych powie, że to dzięki nim umiech Bez sensu ten ranking smiech2

 
 
 
 
~~Kubus
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 08:19  
Cytuj
17 umiech

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 08:22  
Cytuj
7 miejsce heheumiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »