NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zbigniew Lubieniecki, super wizje r
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 00:25  
Cytuj
Nazwany Polskim Dexterem

Oglądaliście ostatni superwizjer z hrabią Zbigniewem Lubienieckim - zabił ponad setkę sowieckich żołnierzy :szok:
Bardzo smutny życiorys, warto posłuchać człowieka.

http://www.onet.tv/zabijal-jako-dziecko,6222073,1,klip.html#

kupię jego pamiętniki.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 00:25  
Cytuj

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 03:13  
Cytuj
Może da ci do myślenia zniesienie kary śmierci w większości krajów cywilizowanych.
A zatem film był o dewiancie i mordercy.
Co tu podziwiać?

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 03:13  
Cytuj
Zresztą mając tytuł szlachecki powinien być mądry i wykształcony.
Jeżeli był mądry i wykształcony, to po prostu swołocz

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 11:43  
Cytuj
Człowiek owszem mądry i z tytułem szlacheckim , akie były kiedyś czasy . Jak Ty nie biłeś to inni Ciebie bili już nie bądźmy takimi poprawnymi obywatelami patrzmy na realia . Człowiek opowiada dużo krwawej prawy o sowietach ( jego babcie ukrzyżowali , następnie zrzucono zwłoki i jeżdżono po nich końmi) myślę że nie jeden jeszcze taki się znajdzie , bo to jest : " takie uczucie które będzie powracać powracać powracać"
Zbigniew Lubieniecki - bohater tragiczny .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Może da ci do myślenia zniesienie kary śmierci w większości krajów cywilizowanych.

nie, nie da mi do myślenia, jeśli chodzi o kare śmierci to nie jestem "cywilizowany" umiech
mordercą mógłbyś go nazwać jeśli by zabijał ludność cywilną, on mówił tylko o żołnierzach, tak jak napisała Karim takie czasy, do tego jego rodzina strasznie doświadczona przez sowietów i ostatnie, nie napisałem, że trzeba podziwiać, tylko że warto poznać, bo warto.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »