NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nie kupujcie w Plusie koło Hali,
~~Edzio
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 22:00  
Cytuj
Taki temat mimochodem. Niedawno znajomy zmieniał telefon w ramach przedłużenia umowy w Plusie i dostał zepsuty telefon. Co fajniejsze, nie wymienili mu tego aparatu tylko naprawiali. Jak dla mnie dno. Jak macie jakieś podobne przypadki, to piszcie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 22:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~locust
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 22:57  
Cytuj
mnie kiedys zrobili w kulki w sklepie komputerowym karen w tzw arce (tam gdzie był irish pub) kupiłem sobie karte sd512 do aparatu cyfrowego wszystko było w porzadku do czasu gdy chciałem oddać zakupiny przed 5 minutami towar!!!!!nawet go nie otworzyłem, chciałem oddać poniewaz dostałem telefon i musiałem ją zwrócic to powiedział mi ten h...j co tam sprzedaje że tylko na fakture moge to zwrócic kłuciłem sie z nimi bo wiem że przysługuje mi prawo do oddania w ciagu 3dni zakupionego towaru ale to nie dało pożadanego efektu nie polecam tego sklepu i moja noga od tamtej pory nie staneła w tym sklepie

ps życze wam (karen) wszytskiego najgorszego

 
 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 23:32  
Cytuj
z tego co wiem to sa tam dwa sklepy komputerowe: ORION i VOBIS ... o jakims sklepie "karen" nie słyszałem

 
 
 
 
~~czykita
ff
Wysłany: 30 Kwie 2007r. 23:38  
Cytuj
chodzi o orion, który jest przedstawicielem karen notebook. kupowalem tam juz laptopa, pc, peryferia i inne graty i nie mam zadnych zastrzezen. zawsze jednak podbijam do tej kobitki, ktora tam sprzedaje, goscia ignoruje jezyk.

 
 
 
 
~~~echelon
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 18:56  
Cytuj
locust zadne prawo do oddania towaru w ciagu trzech dni ci nie przysluguje. to zalezy tylko od dobrej woli sprzedawcy. niektore sklepy zgadzaja sie na to ale nie musza. poczytaj sobie o prawach konsumenta

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 20:05  
Cytuj
W razie jakichś niejasności proponuje telefon lub wizyte u Powiatowego Rzecznika Konsumentów umiech - Metalowiec III piętro pok. 313

 
 
 
 
~~Daro
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 20:07  
Cytuj
Ja smiem twierdzic, ze jest to jeden z lepszych sklepow komputerowych w Stalowej. Licza sie z klientem, jestem tam stalym klientem i naprawde nie mam zadnych zastrzezen.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 20:16  
Cytuj
Ze strony rzecznika praw konsumenta (wycięte z jakiegoś kontekstu): "..Zwrot takiego zakupionego w sklepie i "zgodnego z umową" towaru może nastąpić tylko w przypadku zgody sprzedawcy na zwrot. Namawiamy więc by nie dokonywać zakupów pochopnie, a najlepiej kupować w sklepach, które umożliwiają zwrot towaru..." Więc to już trzeba przemyśleć samemu. Ale piszcie raczej o takich przewałkach, jak zacząłem w pierwszym poście. Szukaliśmy z kumplem i na w/w stronie pisze właśnie, że jeżeli towar jest uszkodzony, to wyłącznie od decyzji kupującego zależy, czy chce on, aby to zostało naprawione czy wymienione. Nie sprzedawca o tym decyduje. No a w tym przypadku było raczej odwrotnie. Tyle, że kumplowi nie chciało się już ceregielić, ale to już jego mańka.
Pzdr.

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 22:05  
Cytuj
[rozmiar=14]ok, może ktoś powie że jestem stronniczy ( bo sam "sprzedaje " w jednej firmie, co gorsza jestem jej właścicielem) ale pierwszą rzeczą jaka zrobiłem przy założeniu firmy , było sprawdzenie jakie prawa ma konsument, i powiem tylko ze kupno uszkodzonej rzeczy nie oznacza że ta rzecz będzie wymieniona na nową. a co do wyboru "naprawa-wymiana" to tak jest....ale nie w tym krajujezyk , masz tylko wybór czy korzystasz z gwarancji producenta , czy z odpowiedzialności sprzedawcy za wady ukryte towaru. we wcześniejszym poście dobrze zostało zapisane - sklep,( sprzedawca)decyduje czy przyjmie zakupiony towar czy też nie, natomiast zwrot jest możliwy w okresie 10 dni lecz tylko w przypadku zakupienia towaru ( nie usługi) np. przez internet [/rozmiar]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~locust
ff
Wysłany: 1 Maja 2007r. 22:51  
Cytuj
"locust zadne prawo do oddania towaru w ciagu trzech dni ci nie przysluguje. to zalezy tylko od dobrej woli sprzedawcy."

widocznie sie myliłem :/

"Ja smiem twierdzic, ze jest to jeden z lepszych sklepow komputerowych w Stalowej. Licza sie z klientem"

własnie widać jak sie licza z klientem wepchnac towar by mieć zysk i ze swojej zyczliwości to mogli by mi przyjac ten towar

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 3 Maja 2007r. 18:38  
Cytuj
ja mam telefon z plusa, ostatnio miałem problemy z wysyłaniem sms i mms. poszlem do plusa na poniatowskiego, powiedzieli mi zebym kupił sobie nowy telefon. poszlem nastepnego dnia do plusa na białe domy i gosciu poklikał na niej i naprawił, trwało to z 10 minut. zdziwiwlem sie nieco, według mnie trzeba tylko uderzac na boiałe domy i tylezdziwiony

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 09:49  
Cytuj
Kumpel, o którym pisałem w pierwszym poście, wziął od nich wtedy dwa telefony (dla siebie i żony). Pierwszy zwalił mu się, jak mówiłem, zaraz po zakupie (a właściwie był taki już kupiony). W tamtym tygodniu zepsuł się drugi. Wydaje mi się, że oni biorą najtańsze gówno "made in garaż" i wciskają ludziom. A co tam, "Polak gupi, Polak kupi" jezyk

 
 
 
 
~~wladi
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 02:03  
Cytuj
hmm co do sklepu karen.maja nawet tanio i z kobitka idzie sie dogadac ale kolesie to dno.kupilem u nich kompa i lipa zawieszal sie itd.latalem z komp pare razy i niewiedzieli co jest.ale wymienic za swiecie niechcieli.poszedlem do ATX.i gostek rozgryzl maszyne blyskawicznie lipna plyta glowna .asroc wymienilem na gigabaite i hula ale ciezko bylo wydzec kase od nich .zalatwialem z kobitka i oddala .

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 10:45  
Cytuj
Oby tylko się nie spalił, bo lokalizacja taka trefna :zły:

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~??????????
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 11:00  
Cytuj
TO KOŁO HALI JEST PLUS?!! :-)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Lip 2007r. 11:34  
Cytuj
Jest, jest, w tym samym szeregu co perfumeria "u Dariusza"

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Wrz 2007r. 22:32  
Cytuj
a dlaczego nie kupowac w plusie kolo hali?

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2007r. 21:03  
Cytuj
to kupujcie w biedronce, tam zwrot przysługuje w przypadku niezadowolenia z zakupionego towaru, za okazaniem tylko paragonu.
A dlaczego nie kupować w plusie? Bo,
po pierwsze: ~
po drugie : ~
i po trzecie : ~~

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »