NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kosmetyczka,
~~018
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 15:45  
Cytuj
szukam kosmetyczki ktora potrafi zrobic ładny makijaz. co sadzicie o salonie kosmetycznym "Pantera" przy ulicy Poniatowskiego?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 15:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~puma
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 12:27  
Cytuj
polecam panią Basię z Rozwadowa ul.Broniewskiego salon kosmetyczny Sara, malowała mnie do ślubu, osobiście widziałam też jak przemieniła dziewczynę wyglądającą jak szara myszka w bardzo ładną kobietkę umiech

 
 
 
 
~~renia
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
polecam panią Basię z Rozwadowa ul.Broniewskiego salon kosmetyczny Sara, malowała mnie do ślubu, osobiście widziałam też jak przemieniła dziewczynę wyglądającą jak szara myszka w bardzo ładną kobietkę umiech


ups czyzby sama wlascicielka sie reklamowala?:szok:smiech2

 
 
 
 
~~puma
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 23:48  
Cytuj
cóż za podejrzliwość... od kilku lat jestem stałą i zadowoloną klientką cool

 
 
 
 
~~zetka
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 02:06  
Cytuj
ups czyzby sama wlascicielka sie reklamowala?:szok:smiech2[/cytat]

Za każdym razem jak ktos pozytywnie wypowie sie na temat fryzjera, kosmetyczki, dentysty, knajpy itp. od razu pojawiają sie komentarze, ze to reklama wlasciciela.. pewnie czasem tak moze byc, ale po tym watku widze ze to przesada.. osobiscie chodze do Basi od jakiegos czasu.. mysle ze nie ma czasu (a przede wszystkim potrzeby) zeby wyszukiwac takich mozliwosci na tym forum...
Sprobuj sie tam umowic, to zobaczysz na kiedy sa wolne terminy i sama pewnie stwierdzisz, ze Twoj teks był idiotyczny...

Ja osobiscie jestem BARDZO ZADOWOLONA z uslug tego salonu i polecam kazdemu...

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 00:10  
Cytuj
pani Basia nie musi się reklamować bo jest znana od lat i świadczy super usługi...moje koleżanki wyjechały "za chlebem"do Wwy ale jak tylko mogą przyjeżdzają na rózne zabiegi do p.Basi.....raz oszczędzają kupe kasygood dwa-uważają ją za świetnego fachowcagood

 
 
 
 
~~elli
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 12:33  
Cytuj
BASIA IS THE BEST!!!!! umiechumiechumiech

 
 
 
 
~~była klientka
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 12:54  
Cytuj
A ja nie polecam. Pani czyściła mi twarz, i podchodziła wciąż do osoby leżącej na zabiegu odchudzającym, sprawdzając, czy wszystko w porządku. Wciąż odbierała telefon, po czym wracała do czyszczenia twarzy. Dermatolog miał co robić przez pół roku. Uważam, że w takich salonach najważniejsza jest higiena.

 
 
 
 
~~nestie
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 17:18  
Cytuj
ja polecam pania Gosie "Studio urody Visage" kotre znajduje sie w Centrum 4 od strony wiezowcow!!!!naprawde zawodowe makijazeumiech)polecam!!

 
 
 
 
~~:)))
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
A ja nie polecam. Pani czyściła mi twarz, i podchodziła wciąż do osoby leżącej na zabiegu odchudzającym, sprawdzając, czy wszystko w porządku. Wciąż odbierała telefon, po czym wracała do czyszczenia twarzy. Dermatolog miał co robić przez pół roku. Uważam, że w takich salonach najważniejsza jest higiena.



a to dziwne bo pytalam o zabiegi na cialo i do tej pory takich nie wykonuja w sarze... a tu mowa o zabiegu odchudzajacym...moze nie rozmawiamy o tym samym gabinecie

 
 
 
 
~~fin
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 13:02  
Cytuj
lekrama go reklamę- obrzydliwość

 
 
 
 
~~była klientka
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:49  
Cytuj
Chyba jednak takie zabiegi wykonują. Bo jak nazwać zabieg, gdzie klientka jest zawinięta w jakieś ogrzewające koce i jest na kolejnym zabiegu? Może nie znam się i Ona tylko przyszła się ogrzać? Według mnie był to zabieg odchudzający.

 
 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 16:12  
Cytuj
jestem imienniczką Pani Basi i jej klientką. Polecam bo babka zna sie na rzeczy a jeszcze się cały czas dokształca słyszałam jak dyskutowała z pacjentką - lekarzem

 
 
 
 
~~Eliza
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 07:39  
Cytuj
A ja polecam salon za centrum4, tam jest swietna kosmetyczka, pani Gosia.

 
 
 
 
~~selin
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
jestem imienniczką Pani Basi i jej klientką. Polecam bo babka zna sie na rzeczy a jeszcze się cały czas dokształca słyszałam jak dyskutowała z pacjentką - lekarzem


chyba z klientką,na lekarza Basia się jeszcze nie dokształciła

 
 
 
 
~~lolka
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 19:59  
Cytuj
salony w których przyjmują te panie mają jakieś strony internetowe? z jakim wydatkiem muszę się liczyć idąc tam?

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 16:49  
Cytuj
również polecam salon kosmetyczny za Centrum 4. Bardzo miła pani. Ceny bardzo przyzwoite jak na salon kosmetyczny.

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
jestem imienniczką Pani Basi i jej klientką. Polecam bo babka zna sie na rzeczy a jeszcze się cały czas dokształca słyszałam jak dyskutowała z pacjentką - lekarzem


ta pani malowała moją szwagierkę do ślubu i powiem bardzo ładnie to zrobiła... więc nie ma co się baćgood

 
 
 
 
~~jaga
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 09:59  
Cytuj
rowniez polecam pania basie w rozwadowie, bardzo aldnie maluje ( jesli robi to ona- bo niezawsze, w soboty jak sa slubuy zawsze duzo klientek maja), malowali mnie tam do slubu i moja siostre tez, a i henne tez tam super robia.

 
 
 
 
~~iwona
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 11:39  
Cytuj
hey dziewczyny czy moglybyscie napisac namiary tzn .nr tel do p. Basi????
z gory wielkie dzieki

 
 
 
 
~~nestie
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 17:18  
Cytuj
mogę podać numer ale do Pan kosmetyczki z salonu w Centrum 4 umiech)

 
 
 
 
~~nina
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
mogę podać numer ale do Pan kosmetyczki z salonu w Centrum 4 umiech)

To ja poproszeumiech

 
 
 
 
~~iwona
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 13:46  
Cytuj
to ja rowniez porosze nr. do pani z centrum 4. bo pani basia ma zajety caly grudzien zdegustowany szkoda bo moje kupele tam chodza i moja mamuska i mowia ze jest swietna !pomozcie dziewczyny zaklopotany

 
 
 
 
~~nestie
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 13:59  
Cytuj
dzwońcie może jeszcze jakieś miejsca sie znajda 0156426343 umiech

 
 
 
 
~~iwona
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 14:15  
Cytuj
no to pani z centrum 4 odpada, podobno jest kosmeyczka a nie potrafi oczyscic twarzy ?nie wiem zaklopotany
nie rozumie...;/ coz szukam dalej...
czekam na pomoc!

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »