NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kosmetyczka,
~~monika
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 18:06  
Cytuj
Z tego co wiem ta pani z centrum 4 nie ma jeszcze zabiegow na twarz, wiec skad takie przypuszczenie ze nie umie oczyszczaczaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 18:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 12:54  
Cytuj
lepiej nie zasmiecać organizmu złym pożywieniem - nie bedzie rownież co oczyszczać-a jak to zrobić, mówi wiedza dra JK.

 
 
 
 
~~ja22
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 15:45  
Cytuj
Moniko - kosmetyczka nie ma zabiegów na twarz? To czym się zajmuje?

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 16:44  
Cytuj
Moje Drogie Panie nie zapominajmy, że Pani Basia to kosmetolog po studiach pracuje z lekarzem, który przyjeżdża specjalnie z Rzeszowa na wizyty. To doświadczona osoba pracująca w swojej branży 20 lat. Można chodzić do kosmetyczek, ale kosmetolog to inna sprawa. Ja jestem tej świadomości dojeżdzam z Tarnobrzega i jestem zadowolonaz usług Sary. Oczywiście czasami są moemnty, ze w gabinecie ejst pełno osób i Pani Basia jest zabiegana, ale zawsze mogę się cieszyć jakaś promocją i nie zostawiam tysiąców za zabiegi. Pzt działa naprawdę drogimi kosmetykami i myślę, że nie ejst w tym oszczędna. w Kazdym badz arzie polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
[cytat]A ja nie polecam. Pani czyściła mi twarz, i podchodziła wciąż do osoby leżącej na zabiegu odchudzającym, sprawdzając, czy wszystko w porządku. Wciąż odbierała telefon, po czym wracała do czyszczenia twarzy. Dermatolog miał co robić przez pół roku. Uważam, że w takich salonach najważniejsza jest higiena.



bardzo dziwne, bo rzeczywiscie w tym roki, kiedy zsotal dodany komentarz Pani Basia nie oferowala uslug na cialo dopiero po rozbudowaniu gabinetu takie zabiegi zostaly udostepnione wiec w zeszlym roku. Z tego co widac pisze tu jakas pani kosmetyczka, ktora zle 'slyszala'. to jest nadzwyczaj smieszne, ze sa takie zawistne osoby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
[cytat]A ja nie polecam. Pani czyściła mi twarz, i podchodziła wciąż do osoby leżącej na zabiegu odchudzającym, sprawdzając, czy wszystko w porządku. Wciąż odbierała telefon, po czym wracała do czyszczenia twarzy. Dermatolog miał co robić przez pół roku. Uważam, że w takich salonach najważniejsza jest higiena.



bardzo dziwne, bo rzeczywiscie w tym roki, kiedy zsotal dodany komentarz Pani Basia nie oferowala uslug na cialo dopiero po rozbudowaniu gabinetu takie zabiegi zostaly udostepnione wiec w zeszlym roku. Z tego co widac pisze tu jakas pani kosmetyczka, ktora zle 'slyszala'. to jest nadzwyczaj smieszne, ze sa takie zawistne osoby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
[cytat]A ja nie polecam. Pani czyściła mi twarz, i podchodziła wciąż do osoby leżącej na zabiegu odchudzającym, sprawdzając, czy wszystko w porządku. Wciąż odbierała telefon, po czym wracała do czyszczenia twarzy. Dermatolog miał co robić przez pół roku. Uważam, że w takich salonach najważniejsza jest higiena.



bardzo dziwne, bo rzeczywiscie w tym roki, kiedy zsotal dodany komentarz Pani Basia nie oferowala uslug na cialo dopiero po rozbudowaniu gabinetu takie zabiegi zostaly udostepnione wiec w zeszlym roku. Z tego co widac pisze tu jakas pani kosmetyczka, ktora zle 'slyszala'. to jest nadzwyczaj smieszne, ze sa takie zawistne osoby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »