NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie tankować gaz w Stalowej Woli ?,
Posty: 8
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 06:36  
Cytuj
Witam. Nie wiem czego, ale z działu komunikacja znikł mój post na ten temat, więc piszę tutaj. Gdzie proponujecie nabijać "nasze butle" w Stalowej. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości. Pozdrawiam serdecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 06:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 08:25  
Cytuj
ja tylko i wyłącznie na orlenie tankuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
ja tylko i wyloncznie na orlenie tankuje

Ja też polecam Orlen.

PS pisze się wyłącznie a nie wyloncznie

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 11:55  
Cytuj
W Stalowej Woli zawsze jest najdrożej (porównując nawet z Niskiem czy Tarnobrzegiem).
Tankuje jezeli w Stalowej Woli to BLISKA na Agatówce lub BLISKA w Nisku ewentualnie BLISKA w Tarnobrzegu.
Różnica nawet do 10 gr na litrze w porównaniu z ORLENEM a gaz ten sam.
ORLEN mały na Staszica ma problem z liczydłem - zawsze wchodzi 2 litry więcej (tak było 1 rok temu w zimie - może juz "naprawili").
w trasie jak musze gdzieś tankowac to STATOIL (w Stalowej cena niestety jest zawsze najwyższa). Jeśli tankuje się codziennie lub co 2 gi dzień to miesięcznie wychodzi nawet 100zł różnicy na gazie między STATOIL a BLISKĄ.
Ale jak ktoś tankuje powiedzym raz na tydzień to faktycznie nie ma sensu wycieczka na Agatówkę mozna lac na ORLENIE lub STATOIL.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 12:18  
Cytuj
bp w nisku polecamuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:01  
Cytuj
stacja Gaz Brandwica, tanio..polecam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Witam. Nie wiem czego, ale z działu komunikacja znikł mój post na ten temat, więc piszę tutaj. Gdzie proponujecie nabijać \"nasze butle\" w Stalowej. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości. Pozdrawiam serdecznie


a witamumiech zdecydowanie polecam zaufaną małą stacyjkę w rozwadowieumiech tylko tam tankujeumiech a polecil mi ja moj znajomy instruktor jazdyumiech znajduje sie w rozwadowie, jedziesz w strone agatowkiumiech za muzeum, a dokladniej za czerwonym przystankiem skrecasz w lewoumiech tankuje tam, bo maja najnizsze ceny - roznica na litrze to czasem 20 gr i wiecej, a wiec bardzo duzo, jezeli masz spory zbiornik i duzo jezdzisz i masz po drodze;) do tej pory tankowalam w przedzialach cenowych 1,82-2,07 (wrzesien09-luty10) roznicy w jakosci gazu w porownaniu ze statoilem, czy orlenem nie ma. polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 21:32  
Cytuj
CYTAT

a witamumiech zdecydowanie polecam zaufaną małą stacyjkę w rozwadowieumiech tylko tam tankujeumiech a polecil mi ja moj znajomy instruktor jazdyumiech znajduje sie w rozwadowie, jedziesz w strone agatowkiumiech za muzeum, a dokladniej za czerwonym przystankiem skrecasz w lewoumiech tankuje tam, bo maja najnizsze ceny - roznica na litrze to czasem 20 gr i wiecej, a wiec bardzo duzo, jezeli masz spory zbiornik i duzo jezdzisz i masz po drodze;) do tej pory tankowalam w przedzialach cenowych 1,82-2,07 (wrzesien09-luty10) roznicy w jakosci gazu w porownaniu ze statoilem, czy orlenem nie ma. polecam!!!


Tanio nie znaczy ze jest lepszy, tankowałem juz tam gdzie było tanio ale dystans pokonywanych kilometrów tez był mniejszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
a witamumiech zdecydowanie polecam zaufaną małą stacyjkę w rozwadowieumiech tylko tam tankujeumiech a polecil mi ja moj znajomy instruktor jazdyumiech znajduje sie w rozwadowie, jedziesz w strone agatowkiumiech za muzeum, a dokladniej za czerwonym przystankiem skrecasz w lewoumiech tankuje tam, bo maja najnizsze ceny - roznica na litrze to czasem 20 gr i wiecej, a wiec bardzo duzo, jezeli masz spory zbiornik i duzo jezdzisz i masz po drodze;) do tej pory tankowalam w przedzialach cenowych 1,82-2,07 (wrzesien09-luty10) roznicy w jakosci gazu w porownaniu ze statoilem, czy orlenem nie ma. polecam!


hahaha jeszcze parszywa denna reklama. Tam jest gaz z Te Zetu o ile sie nie myle czyli najgorszy i najbrudniejszy dlatego najtanszy. Nie pisze dlatego zeby dopiec... ale wiem bo bywalem tam umiech I nie jako klient jezyk Zatankuj 10 litrow na tej stacji u pana JAJE umiech a Zatankuj 10 litrow na bliskiej i sprawdz przejchane kilometry i filterek od gazu umiech Buzka

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »