NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
szkółka, Pilchów???
~~iwka77
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 00:20  
Cytuj
Jaka jest podstawówka w Pilchowie ? Kto tam uczy?Właśnie się tam przeprowadzam i nie wiem czy przenosić dzieciaki (7 i 9 lat) z 11.Będę wdzięczna za opinie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 00:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~bedrona
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 00:43  
Cytuj
moja opinia jest taka:uciekać z tej szkoły zwłaszcza klasy 1-3 omijać szerokim łukiem. Przeżyłam tam co nieco więc wiem co mówię.Klasy 1-3 bardzo małe a to wszystko dzięki pani M.Jak nie wierzysz pojedz popytaj to się dowiesz.

 
 
 
 
~~jardy
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 19:26  
Cytuj
Zgadzam się w zupełności z poprzedniczką! Pani M. i wszystko jasne ;/

 
 
 
 
~~kolka44
ff
Wysłany: 21 Cze 2008r. 23:50  
Cytuj
podpisuję się oboma rękami pod poprzednikami:pani M. to żywa kpina z zawodu nauczyciela a i tak robi co chce.Ze strony dyrektora nie ma żadnej reakcji ale tak to już jest jak się ma mózg między nogami!

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 00:55  
Cytuj
A ja przypuszczam ze powyzej ktos zalatwia jakies swoje porachunki. Najlepiej porozmawiaj na zywo z ludzmi ktorzy tam swoje dzieci zaprowadzali.

Ważne też jak dzieci to odbiorą, to od nich zalezy. bo z jednej strony to szok, zmiana szkoły, itp, z drugiej strony jeżeli dzieci nie są "duszami towarzystwa" i popularnymi wśród rówiesników (co zmienia się z wiekiem, wiec nie ma się co przejmować - inny wiek, inne wartości i co innego się liczy), to zaraz się znajdą tacy którzy bedą się wyśmiewać że są ze wsi. Już i tu na forum wsród ludzi w miarę dojżałych pojawiają się imbecyle tacy.

 
 
 
 
~~jardy
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 12:56  
Cytuj
zaq nie znasz sytuacji, nie wypowiadaj się. We wrześniu do pierwszej klasy pójdzie może 5 dzieci. Rozmawiałam z dwiema mamami, które swoje pociechy zapisały do szkół w Stalowej. Nie chcą męczyć się z Panią M. w Pilchowie. Powód jest jasny, jak powyżej. To jest dobra szkoła, dobrze przygotowuje dzieci do dalszej nauki, ale dlaczego mają przeżywać katorgę już od pierwszej klasy. Ktoś tu wyżywa się na cudzych dzieciach, sprawa jest jasna.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 13:27  
Cytuj
sorry, ale jeżeli macie taki problem z tą panią to dlaczego nie interweniujecie u dyrekcji szkoły lub w kuratorium?
chyba jasne powinno być dla wszystkich że bezkarne znęcanie się nad dziećmi w szkole jest niedopuszczalne.
skończyły sie chyba czasy kiedy to dostawalo się od nauczyciela drewnianą linijką po "łapach" lub tyłku.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~łapówka
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 10:26  
Cytuj
no i co tam z tą szkółką?ja się właśnie wprowadzam na Agatówkę i babcia suszy mi głowę żeby zapisać syna do szkoły w Pilchowie .Młody chodzi do 1 klasy. Doradzi mi ktoś coś?Podobno szkoła nowa ładna tylko pedagodzy jacyś nie bardzo.

 
 
 
 
~~odpowiedzialny
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 16:03  
Cytuj
"Młody" chodzi do pierwszej klasy, a mamusia przypomniała sobie. Jest październik. Pedagodzy jacyś nie bardzo? A mamusia? Zresztą login mówi wszystko o mamusi.

 
 
 
 
~~asfalt3
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 22:31  
Cytuj
login/nick nic nie znaczy, możesz być równie "odpowiedzialny" jak i "nieodpowiedzialny", a w takich zapadłych wiochach to się dzieją różne rzeczy, rodzice zakompleksieni, nie wiedzą co gadać, co robić, a wielkopańskie towarzystwo się bawi... w mieście by nie przeszło coś takiego, a dzieci - ch... z nimi.

 
 
 
 
~~łapówka
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
\"Młody\" chodzi do pierwszej klasy, a mamusia przypomniała sobie. Jest październik. Pedagodzy jacyś nie bardzo? A mamusia? Zresztą login mówi wszystko o mamusi.
jak słusznie zauważył mój poprzednik login nic nie znaczy a jeżeli chodzi o mojego Młodego to chodzi do klasy sportowej ma zajęcia dodatkowe 3 razy w tygodniu i nie wiem czy przenosząc go do tej akurat szkoły nie robię mu krzywdy bo nie wiem co ta szkoła oferuje dzieciom a nikogo stamtąd nie znam liczyłam po prostu na dobrą informację ale jak widzę ktoś wyrzucił tu swoje frustracje nie podając ani jednego argumentu na poparcie swoich racji .

 
 
 
 
~~ooaa
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 10:52  
Cytuj
ida

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »