NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Porzadek na trawnikach,
~~Matka
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:01  
Cytuj
Czy ktoś zna przepisy dotyczące wyprowadzania psów w mieście i sprzątania po nich?Czy w ogóle istnieje obowiązek sprzątania psich odchodów przez właścicieli psa na terenie Stalowej Woli?Ja osobiście mam dość załatwiających się na trawnikach psów i ich dumnych właścicieli kroczących obok!!!Teraz zbliżają się wakacje i na placach zabaw i na trawnikach zaroi się od dzieci i napewno niejedno zaliczy wywrotkę na takiej psiej minie!Uważam,że trzeba działać.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~137
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:09  
Cytuj
O pomstę do nieba wołają nietylko trawniki.
O kary pieniężne ,proszą się place przed sklepami (np "Ogólnospożywczy " przy al Jana PawłaII), leżą tam śmieci od ubiegłego lata.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:40  
Cytuj
babo, tych tematow jest juz minimum 3 o gownach.


PROSZE ZROBCIE MNIE MODERATOREM I DAJCIE MI MOZLIWOSC WYCINANIA I PRZENOSZENIA POSTOW.....

przeciez z tego forum sie robi masakra!

 
 
 
 
~~upffff
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:59  
Cytuj
Miasto ogólnie jest zasrane i zaśmiecone a Radni i Pani Poseł nic?

 
 
 
 
~~ojej
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 23:18  
Cytuj
ten post na tym forum jest jak kupa na trawniku


nie zaśmiecać !!

 
 
 
 
~~Matka
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 23:39  
Cytuj
Zyczę Ci abyś pośliznął się na psim gówienku i z usmiechem powiedział:to nic takiego!!!A poza tym -dobrze,ze nie jesteś administratorem!!!

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 08:13  
Cytuj
Nasze społeczeństwo nie dojrzało jeszcze do takich zachowań jak sprzatanie po swoich pupilach.W innych krajach to normalne.Ale ja pamietam takie czasy jak sasiadka z czwartego pietra przez okno wyrzucała zawartość nocnika swojego dziecka,bo była do tego przyzwyczajona.W swoim poprzednim domu,na wsi.Hehe.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 12:50  
Cytuj
chcecie mieć czystko w mieście to weź jeden z drugim wyrzuć papierek do śmietnika a nie gdzie popadnie... ott to i cała filozofia

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 13:23  
Cytuj
Dokładnie, matołectwo kupi sobie loda czy wafelka i pierdzielnie papierek na trawnik mimo, że obok stoi śmietnik. Częsty to widok w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 13:25  
Cytuj
Dokładnie, matołectwo kupi sobie loda czy wafelka i pierdzielnie papierek na trawnik mimo, że obok stoi śmietnik. Częsty to widok w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »