NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Całe miasto pobiera Firefoksa 3, Bijemy rekord świata!
~~Anwender
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 16:57  
Cytuj
Wszystko jest wyjaśnione tutaj:
http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord

Zalety Firefoksa 3:
http://firefox.pl

Pobierz przeglądarkę Firefox 3 przed 20:16. Teraz rządzą standardy i nowe technologie. Przed M$ jeszcze długa droga do przejęcia rynku u świadomych użytkowników po udanej akcji...

Lamerstwo nadal używa IE. W statystykach pod względem rozsyłania spamu i infekcji wciąż znajdujemy się wysoko. Promujmy i instalujmy Firefoksa i Operę gdzie się tylko da. umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 16:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~Anwender
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 16:59  
Cytuj
#BTW# Opera-Portable (nie wiem, czy legalna) startuje bardzo szybko, więc ją można rozpakować (nie trzeba instalować) nawet na wolnych kompach. Nie testowałem jeszcze Firefox Portable.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 18:08  
Cytuj
FIRE FOX rules umiech IE mogłaby dla mnie nie istnieć :wśceikły:

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MM\'s
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 18:28  
Cytuj
hmm.. FFox ok, ale ja wole poczekać na IE 8.

 
 
 
 
~~IEjuu
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Wszystko jest wyjaśnione tutaj:
http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord

Zalety Firefoksa 3:
http://firefox.pl

Pobierz przeglądarkę Firefox 3 przed 20:16. Teraz rządzą standardy i nowe technologie. Przed M$ jeszcze długa droga do przejęcia rynku u świadomych użytkowników po udanej akcji...

Lamerstwo nadal używa IE. W statystykach pod względem rozsyłania spamu i infekcji wciąż znajdujemy się wysoko. Promujmy i instalujmy Firefoksa i Operę gdzie się tylko da. umiech


Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli. Sieją nahalną propagandę w nadziei, że lud ulegnie. Ale lud swoją mądrość ma i nie da się firmowemu podpuszczaniu. Uprasza się o nieużywanie inwektyw typu lamerstwo.

 
 
 
 
~~MM\'s
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 19:15  
Cytuj
napalili się za dużo openSource'owego gówna.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wszystko jest wyjaśnione tutaj:
http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord

Zalety Firefoksa 3:
http://firefox.pl

Pobierz przeglądarkę Firefox 3 przed 20:16. Teraz rządzą standardy i nowe technologie. Przed M$ jeszcze długa droga do przejęcia rynku u świadomych użytkowników po udanej akcji...

Lamerstwo nadal używa IE. W statystykach pod względem rozsyłania spamu i infekcji wciąż znajdujemy się wysoko. Promujmy i instalujmy Firefoksa i Operę gdzie się tylko da. umiech


Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli. Sieją nahalną propagandę w nadziei, że lud ulegnie. Ale lud swoją mądrość ma i nie da się firmowemu podpuszczaniu. Uprasza się o nieużywanie inwektyw typu lamerstwo.


drogi forumowiczu widzę ze gówno się znasz na temat internetu IE to przeżytek każdy szanowany USER neta ucieka czym dalej od IE ,tym bardziej ze nie jestem w żaden sposób powiązany z marka FIREFOX to i tak ja będę promował bo bije resztę na głowe jako darmowy program dla mas ...good

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Opera
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 23:19  
Cytuj
Od paru lat uzywam opery, i jestem z niej bardzo zadowolony. A powod zmiany przegladraki dla pobicia rekordu swiata, troszke mnie smieszy jezyk Ale popieram zmiane IE na Foxa lub Opere umiech

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 09:43  
Cytuj
CYTAT

Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli. Sieją nahalną propagandę w nadziei, że lud ulegnie. Ale lud swoją mądrość ma i nie da się firmowemu podpuszczaniu. Uprasza się o nieużywanie inwektyw typu lamerstwo.


Każdy ma prawo używać takiego oprogramowania jakie mu odpowiada.
IE jest standardem "windowsowskim". Nie wiem co widzicie ciekawego i wspaniałego w IE.
Ja używam Firefoxa od samego początku. Nie prawdą jest stwierdzenie, że:
CYTAT

Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli.

Te "Macki" są tu od zawsze umiech
:wśceikły:

Precz z IE !!!!!!!!!! good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 09:55  
Cytuj
I nie jest to żadna propaganda, tylko promowanie, dobrego oprogramowania. Popieram good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~firefox
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 10:00  
Cytuj
polecam ten motyw do firefoxa3

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6070

 
 
 
 
~~Lib
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli. Sieją nahalną propagandę w nadziei, że lud ulegnie. Ale lud swoją mądrość ma i nie da się firmowemu podpuszczaniu. Uprasza się o nieużywanie inwektyw typu lamerstwo.


Każdy ma prawo używać takiego oprogramowania jakie mu odpowiada.
IE jest standardem \"windowsowskim\". Nie wiem co widzicie ciekawego i wspaniałego w IE.
Ja używam Firefoxa od samego początku. Nie prawdą jest stwierdzenie, że:
CYTAT

Macki zwalczające IE dotarły nawet tutaj, do Stalowej Woli.

Te \"Macki\" są tu od zawsze umiech
:wśceikły:

Precz z IE !!!!!!!!!! good


Nie po to mamy wolność, by teraz być przymuszanym do korzystania z konkretnego oprogramowania. Fiksy, foksy, opery i explorery - to, co komu odpowiada. Proszę uprzejmie niczego tu nie narzucać.

 
 
 
 
~~polac
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 23:19  
Cytuj
Mam takie pytanko. Co zrobić by w oknie adresowym w ff 3.0 pojawiały się same adresy stron bez opisów?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 07:15  
Cytuj
Musisz zminimalizować przeglądarkę ręcznie do wysokości okna adresów smiech2jezyk

 
 
 
 
~~polac
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 08:16  
Cytuj
Edziu jesteś wielki, za swoją pomysłowość!!
Jednak chciałbym uzyskać odpowiedź, na moje pytanie. Dodam, że opisy pojawiaja się przy rozwinięciu paska.

 
 
 
 
~~zzTop
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 15:04  
Cytuj
Większego GÓWNA niz ten FireFox to nie ma.
Nie podniecajcie sie dzieciaki takim dziadostwem - wielka mi to przegladarka.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 15:55  
Cytuj
No, i cicho siedzieć bo oto zabrał głos miszcz nad miszcze. On sam stworzył sobie przeglądarkę i wie, że jego jest najlepsza, a my maluczcy co najwyżej firefoxa godni jesteśmy. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:07  
Cytuj
Co prawda to prawda. Fakt faktem, że jak się uprze, dołoży adblocka z filterset g updater'em to ani nawet porządnie człowiek reklam nie obejrzy. A w IE bez przeszkód - idą na całego, nawet te ze spyware albo z innymi witaminkami.
Hasło przewodnie na dziś: IE Microshitu rzondzi!!

 
 
 
 
~~Harc
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:09  
Cytuj
Ani całe miasto nie pobiera, ani pół miasta. Jak się chcecie bawić komputerem, to się bawcie, byle rozumnie. A nierozumne jest zawrcanie ludziom głowy Waszą zabawą.

 
 
 
 
~~Ort
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
No, i cicho siedzieć bo oto zabrał głos miszcz nad miszcze. On sam stworzył sobie przeglądarkę i wie, że jego jest najlepsza, a my maluczcy co najwyżej firefoxa godni jesteśmy. smiech2



Parę słów a byków cała stajnia. Znajomość pisowni i ortografii do niczego. Chyba piszący miał same bańki z polskiego. Przydałoby się lanie od mamy, od taty również.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:20  
Cytuj
Celowo to było głąbie, miało to charakter prześmiewczy, wiesz co to znaczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:20  
Cytuj
Pokaż mi tu błąd człowieczku, oprócz ironicznie użytych słów "miszcz" i "miszcze"?

 
 
 
 
~~Anwender
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:23  
Cytuj
Kilka trików związanych z paskiem adresu w Firefox 3:
http://grzglo.jogger.pl/2008/03/28/dostosowywanie-paska-adresu-w-firefox-3

Mi nowy sposób podpowiedzi adresów odpowiada. umiech Oprócz tytułów masz też adresy na zielono.

Nic nie zastąpi rozważnego korzystania z sieci. W każdym razie polecam Firefoksa lub Operę. Ludzie reinstalują Windowsa i od razu korzystają z sieci za pomocą IE nawet bez instalacji łatek z Windows Update (najlepiej zintegrować SP i najnowsze łaty z płytą). Jeszcze jedno - zazwyczaj nie ma potrzeby reinstalacji systemu, jeśli nie zainfekowałeś kompa wirusami lub spyware.

Nie każdemu może odpowiada Firefox, który jest oparty głównie o interpretowane języki XUL i JavaScript (stąd jego wolna interakcja z użytkownikiem i czas startu). W C jest pewnie napisane tylko jądro - Gecko. Jest jeszcze inny wybór - Opera - tam jest właściwie wszystko. umiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:30  
Cytuj
Niestety świadomość zagrożeń płynących z programów typu spyware.malware itd. wśród przeciętnych użytkwoników jest wciąż znikoma, ludzie są w stanie uwierzyć w każdy komunikat jaki zobaczą na ekranie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Do moderatora
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Celowo to było głąbie, miało to charakter prześmiewczy, wiesz co to znaczy?


Zwraca się uwagę moderatorowi na pojawienie się inwektywy na forum. Uprasza się o usunięcie wpisu naruszającego prawo. Powyższy wpis nie ma nic wspólnego z dyskusją, dowodzi braku kultury, braku dojrzałości. Uprasza się również mamę wpisującego o to, aby dała mu serię klapsów. Może będzie to jedna z dróg do nauczenia go sztuki rozmowy, o retoryce nie wspominając.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »