NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Krematorium na cmentarzu? Powiedz TAK! ,
~~Gal.
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem tego zdania co anulka. Jezeli chca niech zabierają co lepsze i niech palą. Na cmentarzach juz miejsca nie ma i niedlugo beda musieli niszczyc kolejne ha lasu aby grzebać zwłoki. Ludzie mamy XXI wiek a nadal probujemy byc takimi staymi komuchami. Druga sprawa, ze czy to bedzie wybudowane czy nie i tak chce byc spalony. Jezeli nie bedzie wybudowane to tylko rodzina (moja i nie tylko) ucierpi, gdyz najblizej piece kremacyjne sa bodajze w Zabrzu. Tak samo sadze ze pisanie TAK, NIE po kilkadziesiat razy na tym forum nie ma jakiegokolwiek sensu, bo jezeli wlasciciel \"Memento\" dostanie pozwolenie to watpie zeby czytal wasze wypociny. Kupi piec i bedzie robil swoje. Nie oszukujmy się ale to jest tez dobry biznes. umiech

Buziaczki smiech2


A czy te wypociny nie miały być dla radnych którzy odciągali głosowanie w tej sprawie ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 09:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
A czy te wypociny nie miały być dla radnych którzy odciągali głosowanie w tej sprawie ?


Wiesz co pacynko umiech Nie interesuje się polityką ani w nią nie ingeruje. Pisze o polityce lokalnej jak i swiatowej. Takze nie wymyslaj jakis dziwnych historyjek, gdyz mnie to irytuje umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 16:35  
Cytuj
interes jak każdy inny . Dla miasta lepiej żeby cmentarz już się nie przesuwał w stronę studni głębinowych. Lepiej palić niż zakopywać.ok

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 12:28  
Cytuj
.... a ja sobie tak mysle ze gdy skonczy sie moj radosny zywot to bedzie mi wszysko jedno czy mnie spala, oddadza innym, zjedza czy tez zakopia czy zmumifikuja...

a tak na powaznie to dobry pomysl pod warunkiem ze inwestycje podjete zostana przez prywatne osoby nie klechow, pare lat temu (znam przypadek :x) ze to wlasnie klechy uniemozliwily powstanie takiego krematorium na podkarpaciu...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 15:43  
Cytuj
tylko krematorium. to najlepsze wyjscie. zajmuje malo miejsca, jest tansze (odpada brak kosztownych czesto stawianych na pokaz pomnikow). po stokroc TAK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2009r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Przeczytajcie jeszcze raz artykuł. Krematorium chcą zbudować tuż przy świątyni - nie od strony lasu lub ulicy KEN. W pobliżu mieszkają ludzie, którzy chcą oddychać czystym powietrzem (!).

co wy ludzie macie z tym czystym powietrzem?? najlepiej nic nie robic blokow nie budowac bo drzewek szkoda, krematorium niet bo zanieczyszcza powietrze ;D a samochody wam nie przeszkadzaja ich halas i smrod spalin? huta cacy mino ze smrodzi na cale miasto, elektrowania takze cacy tu nie ma sie do czego przyczepic ale krematorium to wielkie zlo?? zal mi coniektorych... bylem w tamtym roku w monaco i tam moze nie krematorium bo nie widzialem tamtejszego ale widzialem spalarnie smieci i wielki podziw dla nich bo metrowy konim znajduje sie na budynku ktory stoi pore metrow od blokow (tam jest scisk jak ie wiem co) i nikomu to nie przeszkadza bo nie ma co przeszkadzac czysta ekologia zero smrodu umiech widac ze polacy to ciemny narod najlepiej zasadzic las i latac na boso miedzy chaszczami ;D gratuluje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 21:47  
Cytuj
w pelni sie zgadzam na krematorium.moj glos jest na tak

 
 
 
 
~~Gal.
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A czy te wypociny nie miały być dla radnych którzy odciągali głosowanie w tej sprawie ?


Wiesz co pacynko umiech Nie interesuje się polityką ani w nią nie ingeruje. Pisze o polityce lokalnej jak i swiatowej. Takze nie wymyslaj jakis dziwnych historyjek, gdyz mnie to irytuje umiech


Virus pacynka to Cię styrała, a jak się irytujesz to nie stój tyle przed lustrem.
Ps.A swoją zdanie oparłem na podstawie lokalnej prasy.

 
 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
tylko krematorium. to najlepsze wyjscie. zajmuje malo miejsca, jest tansze (odpada brak kosztownych czesto stawianych na pokaz pomnikow). po stokroc TAK

Koszt 500-700 zł
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/alternatywa_po_smierci_kremacja_14614.html
co za różnica, ważne żeby nie za szybko zejść uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2009r. 22:28  
Cytuj
Przynajmniej ma się pewność, że się człowiek nie obudzi 2 metry pod ziemią, bez komórki smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:40  
Cytuj
Ja i mój królik jesteśmy na TAK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grazia
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 13:02  
Cytuj
Ja też jestem za takgoodgood

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »