NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zmiany w tesco,
~~goliat
ff
Wysłany: 2 Maja 2007r. 21:18  
Cytuj
co sądzicie o małym tesco na okulickiego? jak oceniacie ten sklep w porównaniu do roku ubiegłego? mam wrażenie że ludzie tam pracujący są zdołowani

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2007r. 21:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~japa
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 12:22  
Cytuj
mało mówić zdołowani, czesto nie maja czasu na zjedzienie posilku.
a szkoda gadac.
cos jak oboz pracy.

 
 
 
 
~~inspektor
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 18:51  
Cytuj
Szanowni Goliat i Japa czy wy pracujecie w tym sklepie?Podajcie więcej szczegółów.

 
 
 
 
~~bobi
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 19:09  
Cytuj
o tym sklepie można wiele powiedzieć a szczególnie o osobach które do tego doprowadzają

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Maja 2007r. 22:25  
Cytuj
sciema jak sie patrzy w tesco nikt nikomu nie zabroni isc na przerwe idzie sie kiedy chce i nikt nikogo nie zatrzymuje... pracownicy są już znudzeni ta pracą, codziennie to samo to nie bedą biegac z usmiechem na twarzy...

 
 
 
 
~~japa
ff
Wysłany: 6 Maja 2007r. 00:11  
Cytuj
nie wiesz co mowisz.

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 12:09  
Cytuj
G?upoty piecie. Ja pracuj? w tesco (m.in. rozk?adam towar na pó?kach). Z pracy jestem zadowolona, nawet bardzo, do zmianowo?ci mo?na si? przyzwyczai? ;), ludzie s? bardzo mili (chodzi mi o wspó?pracowników). A najbardziej w ko?? daj? niektórzy KLIENCI... wiecie ci wiecznie niezadowoleni. Zakotwiczyli sobie mocna powiedzenie NASZ KLIENT NASZ PAN i nas pracowników Tesco tarktuja jak s?u?b? :( - chyba nie maja gdzie swojej flustracji wy?adowywa?. Ale i tak lubi? moj? prac? umiech umiech good good good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 14:35  
Cytuj
ehhhh łążółć

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 18:31  
Cytuj
Elka o tym co piszesz to bzdury bo jak masz jakieś stanowisko to nie pasuje Ci zle pisać

 
 
 
 
~~kiciu
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 18:45  
Cytuj
a jak wam sie pracuje w tesco DUZYM na przemysłaowej???????????

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Maja 2007r. 21:20  
Cytuj
jak kierownika nie ma to super smiech2

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 11 Maja 2007r. 15:49  
Cytuj
Akurat forum daje pewną anonimowość wypowiedzi, i moge pisać całą prawdę. Każdy kto pracuje w Tesco ma jakies stanowisko.... nie rozumię o co ci chodzi. Pisze jak jest....

P>S> A polskie litery to wina ustawien kompa ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Maja 2007r. 21:35  
Cytuj
po twoim pisaniu Elka mogę napisać twoje nazwisko

 
 
 
 
~~Elka
ff
Wysłany: 12 Maja 2007r. 07:59  
Cytuj
i co się czepiacie???? pisze co myślę i już.... Nie wszyscy w tym mieście tylko narzekają że jest im źle .... sa przecież także zadowoleni ludzie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Maja 2007r. 08:38  
Cytuj
Jak idziesz wykladac towar to nawet nie jestes pracownikiem tesco tylko firmy ktora cie tam wysyla np Lider Service. Jak mi jeden pracownik z tesco powiedzial ci co przychodza sa po to by zapierdlalac za tych co sa pracownikami tesco.wiem bo pracowalem

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Maja 2007r. 06:37  
Cytuj
buhahah dobre jezyk pracownicy Tesco są zwłaszcza po to żeby wykładać towar a ludzie z agencji takich jak Lider są tylko do pomocy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Maja 2007r. 13:28  
Cytuj
buhahah dobre jezyk pracownicy Tesco są zwłaszcza po to żeby wykładać towar a ludzie z agencji takich jak L
ider są tylko do pomocy
tylko pracownicy lidera robia wiecej przez noc niz pracownicy malego tesco przez dwa tygodnie bo na nocki przychodza pijani przydal by sie im alkomat

 
 
 
 
~~?
ff
Wysłany: 19 Maja 2007r. 23:01  
Cytuj
z tego co ja wiem to niekturzy pseudo kierownicy w malym tesco przychodza pijani na nocna zmiane. dobrze ze jest lider serwis to ma kto towar wylozyc

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »