NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zespol na wesele, co sadzicie o JoY\'u?
~~Paulaaa
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 21:48  
Cytuj
Interesuja mnie opinie o zespole JoY bo mysle nad wybrazy macie jakies namiary na tez zespol?
z gory dziekujeumiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 21:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~Paulaaa
ff
Wysłany: 22 Cze 2008r. 21:50  
Cytuj
Insteresuje mnie ten zespol gdyz chcaialabym go wybrac na moje wesele?
czy macie jakies namiary na tez zespol?
dziekuje i przeraszam za wczesniejszy komentarz spieszylam siejezyk

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 14 Lip 2008r. 13:52  
Cytuj
ten zespol juz nie istnieje

pozdrawiam

 
 
 
 
~~hara
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 18:49  
Cytuj
No coś ty????????Oni są cudni, najlepsi!!!Nie istnieją już??Nie wierzę:( a może SYSTEM to ponoć Ci sami w nieco innym składzie.

 
 
 
 
~~Anton
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 14:42  
Cytuj
System to kicha, a grają tam zupełnie inni ludzie. Joy gra pod zmienioną nazwą The Barman's Band w każdą sobotę w klubie JazzRock w Jubilacie. Jestem tam często i za każdym razem jest zaje..fajnieumiech))" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />Obrazekgood

 
 
 
 
~~jestem:)
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 22:25  
Cytuj
A ja polecam extra!!! zespól -THE BROX-good spod Biłgoraja!!!
Zadowolenie w 100 % !!! P.S. Grał na moim weselu!good

 
 
 
 
~~Matis
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 20:50  
Cytuj
A ja polecam siebie umiech www.matisband.republika.pl niestety raczej brak wolnych terminów, ale proszę próbować może akurat się jakiś trafi. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 09:01  
Cytuj
Ja polecałabym taki zespół,który kiedyś grał bardzo dużo i od kilku lat zakończył karierę. Aż tu nagle usłyszałam go na dożynkach parafialnych w Turbi w remizie w ubiegłym roku. Mówie Wam ekstraklasa teraz ciężko spotkać zespół , który tak gra a dodatkowo wspólnie się bawi z ludźmi. Grają elektrycznie i na instrumentach tradycyjnych. Nie mam kontaktu z nimi ale gbybyście pogadali z kimś w Turbi. To napewno coś bliżej poiwiedzą.

 
 
 
 
~~37102
ff
Wysłany: 14 Sie 2008r. 12:17  
Cytuj
Szukam kapeli na wesele z żywymi bębnami, jeśli znacie takie zespoły to piszcie

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 14 Sie 2008r. 12:44  
Cytuj
Witam
Jeżeli chodzi o zespół JOY to osobiście odradzam.Kiedys miłam z nimi styczność(mieli grac u mnie na weselu,jednak z powodu śmierci u rodzinie ślub został odwołany)Zespółm na to że tylko stracili prze ze mnie termin i takie tam niezbyt miłe słowa dla osoby będacej w żałowie a nie na weselu.

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 11:09  
Cytuj
a ja polecam zespol Dudzik Band z Rudnika nad Sanem. zespol gral u mnie na weselu robil tylko przerwy wtedy kiedy byly gorace posilki a tak to grali caly czas, goscie caly czas sie bawili. Repertuar przerozny i starsze i nowsze piosenki i przedewszystkim to co sie ustali tak jestumiech Pozdrowienia dla nichumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 13:17  
Cytuj
Zespół Joy istnieje nadal tel: 509 387 311

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 08:00  
Cytuj
Zespół muzyczny, zespoły weselne http://convert.home.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 09:44  
Cytuj
http://zespollibero.pl/

Polecam każdemu bo super grają a nie udają umiech + wprowadzają humorek na weselu smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:10  
Cytuj
Najlepsze są wiejskie kapele umiech)))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 23:04  
Cytuj
zespół shorst jest fajny na wesele posiada takze instrumenty takie jak bebny żywe to prawdziwa kapela Zespół „SHORST";

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze są wiejskie kapele umiech)))))))


Owszem popieram w 100% umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 16:41  
Cytuj
czy ktoś może mi powiedzieć coś jeszcze o zespole erato i dudzik band bo zastanawiamy się nad wyborem któregoś z nich....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 8 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś może mi powiedzieć coś jeszcze o zespole erato i dudzik band bo zastanawiamy się nad wyborem któregoś z nich....


Erato nawet nawet. Co do Dudzik Band to oni się skończyli jak Dudzik odszedł z zespołu. Skład jest całkiem inny niż parę lat temu. Mi się nie podoba jak grają. Ja mogę Ci polecić zespół GEJZER z Biłgoraja. Grają niesamowicie. Dziewczyna, która śpiewa ma niesamowity wokal. Męskie głosy też. Jak chcesz jakieś namiary na nich to pisz na priv

Bóg mi wybaczy to jego zawód
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 17:09  
Cytuj
Erato nawet nawet. Co do Dudzik Band to oni się skończyli jak Dudzik odszedł z zespołu. Skład jest całkiem inny niż parę lat temu. Mi się nie podoba jak grają. Ja mogę Ci polecić zespół GEJZER z Biłgoraja. Grają niesamowicie. Dziewczyna, która śpiewa ma niesamowity wokal. Męskie głosy też. Jak chcesz jakieś namiary na nich to pisz na priv [/cytat]

napisałam na prv ale nie wiem czy dotarła wiadomosc. Daj znac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 17:13  
Cytuj
Nie polecam zespołu erato... Natomiast http://www.golden-band.cba.pl/ pełen profesjonalizm, zaangazowanie i dobra zabawa!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 8 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 18:35  
Cytuj
CYTAT

napisałam na prv ale nie wiem czy dotarła wiadomosc. Daj znac


Poszło na priv

Bóg mi wybaczy to jego zawód
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 18:59  
Cytuj
a ja polecam ten zespol grali na moim weselu i sa super polecam ich kazdemu i nie tylko ja.http://www.comers.republika.pl/Historia.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 07:45  
Cytuj
Dudzik Band NIE POLECAM. Ostatnio byłam na weselu gdzie grali, tragedia to mało powiedziane, może i śpiewać to oni potrafią ale jak cztery razy były "kawiarenki" to masakra, jak chciałam zamówić piosenkę dla młodych to Pani z tego zespołu powiedziała kilka brzydkich słów, obgadują gości, przeklinają, chamstwo straszne, a i jak obiecują że graja do końca wesela itd to nie wierzyć bo graja do 3 a później robią pokazówkę z pakowaniem żeby wszyscy goście widzieli i albo dopłacasz albo koniec grania. A najlepsze było to że nawet nie wiedzieli jak Młodzi się nazywają. A piosenkę na Pierwszy Taniec zmienili im 2 minuty przed zatańczeniem bo niby coś im tam sprzęt nawalił czy coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2011r. 09:39  
Cytuj
Ja Dudzików mogę szczerze polecić nie wiem kiedy byłaś u nich na weselu ale ja byłem 3 tyg temu i było wszystko ok przerwy krótkie tylko na posiłek, muzyka i dla starszych i dla młodszych, konkursy też były spoko, mnie się podobało ale wiadomo każdy będzie miał swoje zdanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »