NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Przesiadka z autobusu na fotel starosty, Przesiadka z autobusu na fotel starosty
~~janosik
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 08:41  
Cytuj
Cy starostą stalowowolskim powinien zająć się prokurator, ja uważam że tak, a oto fakty.
Wiesiu Siembida, który z nadania posła Bladka został starostą stalowowolskim. Zaangażował firme żony do sprzątania siedziby starosty, jak by tego było mało jako właściciel firmy przewozowej wynajmującej autobusy i zatrudniający kierowców emerytów świadczy bez przetargu usługi komunikacyjne, tzn. z nadania obsługuje wszystkie wycieczki w szkołach podstawowych i gimnazjach naszego powiatu, oto jak nasz wspaniałomyślny starosta zarabia potrzykroć. Jakby było mało 7 czerwcz urządził sobie igrzyska na koszt podatników, z pompą otwiera swoje nowe biuro gdzie chce posadzić swoją tłustą dupe, tylko ja się pytam dlaczego za nasze pieniądze i czy temu gościowi ciągle mało i mało.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 08:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 12:26  
Cytuj
do Janosika - człowieku zgłoś się do przychodni na ul. Wyszyńkiego, tam może znajdą lekarstwo na Twoją dolegliwość?

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 12:28  
Cytuj
sorki, oczywiście Wyszyńskiego

 
 
 
 
~~@@@@
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 12:42  
Cytuj
Ta firma sprzata też w ATS-ie i miasto zatyka ryja jak nas szkopy trują(zadnych kontroli)-TO PRAWDA

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 13:59  
Cytuj
Dlaczego Janosik ma iść do psychiatry? Dlatego, że pisze prawdę? Przecież wielu mieszkańców Stalowej Woli tak myśli. Ja również. Słysząc zdania innych utwierdzam się w przekonaniu, że dla naszej władzy ludzie się nie liczą. Liczy się tylko kasa. Likwiduje szkoły, które dają przyszłość młodzieży (np. ZS 5), tylko z powodu oszczędności. Szkoły nigdy nie były powoływane dla zysku. To zakłady użyteczności publicznej. One z założenia nie mają przynosić KASY. Widać Starosta o tym zapomniał. Poza szkołami szpital i inne instytucje. Jak oglądam Stellę, to nóż się w kieszeni otwiera. Przecież ten Pan nawet nie potrafi złożyć zdania zgodnie z zasadami j.polskiego. Mam nadzieję, że czyta nasze wywody i może wyciągnie wnioski.
WNIOSEK: MYŚLEĆ NIE TYLKO O SOBIE. SĄ TEŻ INNI KTÓRZY CZUJĄ, MYŚLĄ, I SĄ NORMALNYMI LUDŻMI, DLA KTÓRYCH DECYZJE PODJĘTE PRZEZ STAROSTĘ TO BYĆ ALBO NIE BYĆ.

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 19:55  
Cytuj
do "mieszkańca",
dlaczego do psychiatry? a no dlatego , że Janosik od kilku tygodni wypisuje to samo. Jeśli ma jakieś kompromitujące materiały niech idzie do prokuratury a nie wypisuje głupoty na forum. Jednak podejrzewam, że to człowiek sfrustrowany, odsunięty od żłobu, który nie może pogodzić się z porażką.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 11:17  
Cytuj
W dodatku nie zdradzający oznak częstego myślenia:haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 11:46  
Cytuj
Być może macie rację. Janosik może jest odsunięty od tzw. żłobu, nie zmienia to jednak faktu, że to co dzieje się w Stalowej woła o pomstę do nieba. Ja jednak mam nadzieję, że ktoś starostę kiedyś rozliczy z podjętych decyzji. Z ciekawości chciałam zobaczyć oświadczenia majatkowe panów z powiatu. Ciekawe, dlaczego się nie otwierają? Jakoś z radnymi miejskimi kłopotu nie ma. Może jednak mają coś do ukrycia?

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 10:25  
Cytuj
do mieszkańca.
Co takiego się dzieje w powiecie? Nic o tym nie piszesz, jeśli coś wiesz do dawaj do prokuratury lub na forum. Bo na razie to chcesz wywołać jakoś pyskówkę na forum. Po raz kolejny pytam się o fakty...

 
 
 
 
~~666
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 11:00  
Cytuj
Naprawdę nie widzisz? Zainteresuj się trochę polityką w mieście.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 11:10  
Cytuj
Bądź tak dobry i oświeć nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 11:11  
Cytuj
~janosik też nic więcej do dodania nie ma oprócz wklejania cały czas tego samego z tymi sammymi literówkami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~janosik997
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 13:03  
Cytuj
To co przedstawiłem powyżej to są fakty namacalne, dołączyłbym jeszcze do tych faktów kariere naszego kochanego posla Bladka począwszy od tokarza, poprzez Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu a skończywszy na posłowanu w Pisie. Ciekaw jestem jak na to zapatruje się IPN , czy Bladek będąc aktywnym działaczem ZSMP i PZPR nie zapisał ię na trwałe, a może już zdąrzył sobie wyszyścić akta. Wiesiu Siembida został namaszczony przez naszego posła, został starostą mimo braku mandatu rdnego, sam nie startowa w wyborach bo nikt na kierowce autbusu by nie zagłosował. Faktem jest , że jako właściciel firy przewozowej bez przetargu świadczy usługii dla szkół będących w dyspozycji powiatu. Inną sprawą jest to fakt świadczenia usług sprzątania w budynkach powiatu przez firmę , której właścicielką jest jego żona i chwała mu za to, koryto i profity z niego płynące opanoał całkowicie. Ja się jeszcze raz pytam czy tym Panem ni powinna się zająć prokutratura , a może CBA

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 13:24  
Cytuj
Hmmm myślę, że najlepszej odpowiedzi udzieli ci prokuratura albo CBA. Napisz, na pewno odpowiedzą good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 15:42  
Cytuj
Do Janosika.
To, że ktoś był kierowcą czy tokarzem nie dyskwalifikuje ich do piastowania innych stanowisk. Popatrz w telewizor na obrady sejmu , tam jest 459 wykształconych ludzi i co robią? Robią sobie igrzyska na naszych oczach i za nasze pieniądze. A Ty przyczepiłeś się do tych dwóch. Trochę rozwagi…

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 16:00  
Cytuj
Może go Siembida z autobusu za coś wywalił i teraz obciachu przeboleć nie może smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~666
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 18:45  
Cytuj
Oj obiektywny. Może przyczepił się do tych dwóch, bo są na własnym podwórku. To co dzieje sie w sejmie, sami widzimy. Mam wrażenie, że echelon i obiektywny mają problem sami ze sobą. Podtrzymują temat sztucznie i próbują wywołać pyskówkę. Przecież mieszkańcy miasta są normalnymi, myślącymi ludźmi, nie potrzebują, żeby ktoś im nakreślał spojrzenie na niektóre sprawy. Ciekawe, że nie potrafią zrozumieć, że ktoś ma inne zdanie.

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:22  
Cytuj
zapewniam, że nie mam żadnych problemów. Problemy mają ci, co anonimowo obrażają ludzi na forum. Na tym kończę wypowiedzi na temat, bo być może stanę się taką samą zgorzchniałą gnidą jak Janosik i nim podobne...

 
 
 
 
~~janosik 007
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 13:55  
Cytuj
czytam to wasze forum i co widzę obiektywny twierdzi ze nie obraża a jednak nazywa gnidą kogoś (pewnie nigdy się nie spotkali)co ma odwagę coś krytykować, wielu bonzów z górnej półki w Stalowej to skorumpowane s...ny, wystarczy otrzeć się o kilka urzędów i już ma się pełny obraz, dasz to masz, to jest motto tych u żłobu, i wierzcie mi można załatwić wszystko, nawet to co niemożliwe tylko kwestia ceny, a Stalowa nie jest wyjątkiem wręcz przeciwnie, \"świeci przykładem\", nie dotarłem do starostwa ale np: SANEPID, spółdzielnia mieszkaniowa, kilka szkół, czyli dasz to masz jest podstawą bytu wierchuszki stalowowolskiej

 
 
 
 
~~Pawulon
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 11:29  
Cytuj
do 666 : echelon i obiektywny to jak nic przydupasy Siembidy lub koledzy ktorzy czerpia korzysci z takiego ukladu rzeczy - to sa polskie realia !!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »