NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
UWAGA NA PRZEWOZICIELI MEBLI !!!! , Przeczyaj a sie dowiesz
~~Elokwentny
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 19:32  
Cytuj
Moze napisze w skrocie.
Razem ze znajomym pojechalismy poszukac kogos do przeprowadzki. Zalezalo nam na duzym aucie i zeby w miare bylo tanio. Podjechalismy w to miejsce kolo skrzyzowania Popieluszki - Okulickiego gdzie zawsze stoja ci przewoznicy.

//---
Moderowano
ze względu na to że opinia była niecenzuralna i obrażała dobro zainteresowanych.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 19:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~ojej
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 19:54  
Cytuj
bylo sobie wynajac firme przeprowadzkowa wtedy bys sobie siedzial a oni by wszystko robili

 
 
 
 
~~222222222
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 21:49  
Cytuj
good
CYTAT
bylo sobie wynajac firme przeprowadzkowa wtedy bys sobie siedzial a oni by wszystko robili

 
 
 
 
~~yeti
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 21:54  
Cytuj
ja brałem za przeprowadzke 50 zeta nie ważne ile ona trwala i tak co nie którym bylo drogo .Ale ten łysy pan przesadził.kiedyś ktoś go wyprostuje jak mu kapcie porobiąjezyk

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2008r. 23:30  
Cytuj
trzeba było się dokładniej dogadać a nie na hura bo tanio.... wink

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Elokwentny
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 01:07  
Cytuj
Ojj wszystko bylo dogadane. Nawet pan zaproponowal Ekipe wlasna z podpisaniem umowy w razie zepsucia czegokolwiek. A ze sami dalismy rade to po co kolejne pieniadze wydawac. Zreszta on sam podkreslil ze 50 zł to stała stawka na Stalowej i nic wiecej nie bedzie. Wiec prosze bez takich mi tutaj.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 07:39  
Cytuj
no to w czym problem ugadane było tyle i tyle to z jakiej paki zapłaciliście mu więcej hahah daliście się naciągnąć ....:boksuj:

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Elokwentny
ff
Wysłany: 24 Cze 2008r. 09:49  
Cytuj
Bolt albo ty jestes taki glupi albo czytac nie umiesz. To wlasnie jest ostrzezenie. Zrobil mojego kumpla w konia wiec innych ostrzegam a nie pisze jakie to ja straty ponioslem :/ Naucz sie czytac ze zrozumieniem umiech Głupku

 
 
 
 
~~KTOS
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 14:30  
Cytuj
FIRME DARTEX POLECAM !

 
 
 
 
~~AntyDiii
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 15:02  
Cytuj
DARTEX ?? ten typ czepia sie chyba wszystkiego co mozliwe.. od Cyfry po przeprowadzi sprzedaz skuterow agt rtv czy skladanie kompow. Moim zdaniem ta firma zajmujaca sie tymi rzeczami jest:
a) TAK ZAJEBISTA ZE ZNA SIE NA WSZYSTKIM I WIE CO ROBI
b) TAK ZAJEBISTA ZE NIEZNA SIE NA NICZYM ALE ŁAPIE SIE WSZYSTKO BYLEBY KASA BYLA

I ja bym stawiam raczej na B... Zreszta panie Darku za duzo Spamu w internecie. Za reklame sie placi a pan bezczelnie lamie prawo bo jak wiadomo SPAM to zlamanie polskiego prawa

 
 
 
 
~~heheh
ff
Wysłany: 23 Sie 2008r. 12:45  
Cytuj
jeszcze agencja modelingu i srodki czystości ten pan miał w swojej oferciesmiech2

 
 
 
 
~~MARTAS
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 14:57  
Cytuj
HA HA HA poważnie to tak Panu/Pani przeszkadza kto czym sie zajmuje?Pomyśl troszeczke zanim coś napiszesz i niezaśmiecaj TY netaumiech

 
 
 
 
~~,,,...,,,
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:17  
Cytuj
Jestem zażenowana negatywną wypowiedzią na temat firmy DARTEX. Uważam, że pracują tam elokwentni i dobrze wyszkoleni w swoich dziedzinach ludzie. Nie miałam sposobności rozmawiać z samym właściecielem, ale to nie On reprezentuje swoją firmę a ludzie których zatrudnia. Uważam, że reprezentują wysoki poziom, a to , że potrafią sprostać tak wielu dziedzinom to tylko na Tak dla nich. Zazdrość przemawia przez kogoś jak sądze . Ot wszystkoumiech

 
 
 
 
~~########
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:25  
Cytuj
Może i mają wiedze ale samo to Dałem kiedyś dywan do prania bo oczywiście tym się zajmują również to nie dość że otrzymałem go po 2 tygodniach to nie doczyszczony, może niech się zaimą lepiej sprzedaż tych lodówek co im chyba zalegają od kilku lat a nie za czyszczenie się dywanów wzieli. Ogólnie spoko firma persole żeński bez zastrzeżeń ale panowie ogarnijcie się Pozdrawiam niezadowolony klientcool

 
 
 
 
~~,,,...,,,
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:29  
Cytuj
Dywan to niech Ci chłopie żona w domu pierzeumiech.....albo sam się naucz...pozdrawiam

 
 
 
 
~~#########
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:31  
Cytuj
DARTEX jest od tego, płace to wymagam a nie 2 razy bede czekał na dywan ...

 
 
 
 
~~SEBA
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 18:29  
Cytuj
...ja panowie korzystałem kilka dni temu i jestem bardzo zadowolony moge szczerze polecić tel 605 333 665 gosc z okolic Stalowej

 
 
 
 
~~Pawel
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 11:56  
Cytuj
Dartex nie pierze dywanów!!! tam tylko jest punkt odbioru.Te dywany pierze gość z pod Sandomierza
A tą firme znam i pozdrawiam załogeumiechgood

 
 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
...ja panowie korzystałem kilka dni temu i jestem bardzo zadowolony moge szczerze polecić tel 605 333 665 gosc z okolic Stalowej
ja tez korzystalem nie mam zadnych zastrzeżeń

 
 
 
 
~~materialny byk
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 18:26  
Cytuj
korzystac poprzez rozmowe z pracownikami tez korzystałem ale czy rozmawialiście z panem włascielem?? ten to dopiero jest Typ.. Weź ulotke umiech

 
 
 
 
~~napalona
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 22:15  
Cytuj
kierownik jest fajny zakochanygood

 
 
 
 
~~kryspin wój
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 22:19  
Cytuj
najlepszy jest ten od komputerówsmiech2smiech2 nic dodac nic ująć

 
 
 
 
~~ORKO
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Jestem zażenowana negatywną wypowiedzią na temat firmy DARTEX. Uważam, że pracują tam elokwentni i dobrze wyszkoleni w swoich dziedzinach ludzie. Nie miałam sposobności rozmawiać z samym właściecielem, ale to nie On reprezentuje swoją firmę a ludzie których zatrudnia. Uważam, że reprezentują wysoki poziom, a to , że potrafią sprostać tak wielu dziedzinom to tylko na Tak dla nich. Zazdrość przemawia przez kogoś jak sądze . Ot wszystkoumiech


// moderowano

 
 
 
 
~~widz
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jestem zażenowana negatywną wypowiedzią na temat firmy DARTEX. Uważam, że pracują tam elokwentni i dobrze wyszkoleni w swoich dziedzinach ludzie. Nie miałam sposobności rozmawiać z samym właściecielem, ale to nie On reprezentuje swoją firmę a ludzie których zatrudnia. Uważam, że reprezentują wysoki poziom, a to , że potrafią sprostać tak wielu dziedzinom to tylko na Tak dla nich. Zazdrość przemawia przez kogoś jak sądze . Ot wszystkoumiech


//moderowano




Jacy by nie byli.. odbiera Ci tv ? to stul pysk . Ciekawe czym Ty zablysniesz z wiedzy na ten temat?

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 08:46  
Cytuj
Trzeba było kupic u Grabosia

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »