NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
stalowa.........?, odwiedziny.......?
~~emil.rybak
ff
Wysłany: 15 Paź 2006r. 07:05  
Cytuj
bardzo dawno odwidzilem to miasto,jest piekne przypomina kresy rozlegle i zielone,nie ukrywam ze bylem przy ul. podlesnej ale,tchorzostwo nie poplaca.JAKA SZKODA POZDRAWIAM PANIE Z DOMU PANSTWA MAGRYSIOW,BASIE...................BRATA NIESTETY PAMIEC ZAWODZI EMIL S ,tarnow 15/10/006:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2006r. 07:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Paź 2006r. 13:48  
Cytuj
tyś chyba miasta pomylił

 
 
 
 
~~emil.rybak@interiapl
ff
Wysłany: 27 Paź 2006r. 11:31  
Cytuj
Nie,nie pomylilem miasta, jak mozna pomylic to co jest ladne iprzyjemne.Zachowojesz sie jak nieznany rycerz za maska odkryj sie?????????????

 
 
 
 
~~emilrybak@interia,pl
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 03:37  
Cytuj
wlasciwie nie wiem,czy dobrze trafilem z tym moim pisaniem.Ze wzledu na zblizajace sie SWIETA BOZEGO NARODZENIA,PRAGNE POZDROWIC WSZYSTKICH MIESZKANCOW STALOWEJ ITYCH ZNAJOMYCH KTORZY Z JAKIS DZIWNYCH POWODOW NIE PRZYJMUJA POZDROWIEN? JES TO DLA MNIE NIEZROZUMIALA SPRAWA PONIEWAZ MOJA INSPIRACJA WYNIKA Z SERDECZNOSCI DO LUDZI WIDOCZNIE MOJE PRZYGOTOWANIE W TEJ MATERI JEST ZBYT EGOISTYCZNE.W MOJEJ PRZESTRZENI ZYCIOWEJ NIE SPOTKALEM Z TAKA IGNORANCJA OKRESLAJACA NAWET W SPOSOB NAUKOWY TAKIEGO STOSUNKU.KAZDEMU ZYCZE ZDROWIAIPOMYSLNOSCI W AD 2007R

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Lis 2006r. 03:39  
Cytuj
goodgoodgoodgoodneutralny

 
 
 
 
~~AUGUSTUS
ff
Wysłany: 12 Lut 2007r. 03:44  
Cytuj
STALOWA WOLA to miasto przyszlosci tylko warunek musza byc dobrzy gospodarze,komunikacja,zdrowie a przedewszystkim dbalosc o czlowieka.Bo teraz tylko walka ale o co STOLKI a one doprowadza do ruiny wiec zastanuwcie sie??????????????? milek 12/02/007godz,3=45nie wiemΠgood

 
 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 24 Marz 2007r. 03:48  
Cytuj
nie wiem dlaczego,ale polubilem ta stalowa,choc nie bylem w tym miescie az tyle razy aby poznac dobrze to miasto.To wlosci lubomirskich i stad to moje sympatie ??.tutaj mialem kolezanki piekne dziwczyny,ale dawno,poznalem nawet szacowna rodzine, ale to wlasnie ale bledy mlodosci to choroba???????CHODZI ZMIJA PO RAJU I SYCZY/NIE CHCE WRACAC DO WSPOMNIEN!!W TYM MIESCIE ZOSTAWILEM TO CO NAZYWAMY PIEKNYM SNEM??????????ZKTOREGO SIE BUDZIMY JAK NARKOTYK PRZESTAJE DZIALAC POZDRAWIAM TE DZIEWUSZKI,DZISIAJ MATKI,ZONY IZYCZE SZCZESCIA NA ZYCIE!!!!!!!!!EMIL,SZUSZKA SAW....K 24/03/OO7 GODZ.3,40goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2007r. 14:24  
Cytuj
a domu wszyscy zdrowi?? jezyk smiech2

 
 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 26 Marz 2007r. 11:19  
Cytuj
juz pisalem,odkryj sie!!!!!czy zdrowi ,zdrowi czego i tobie zycze zawsze!!abys zawsze byl zdrowy!!!!!!!!!! goodjezyk

 
 
 
 
~~kamil27
ff
Wysłany: 27 Marz 2007r. 01:58  
Cytuj
goodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~augustus
ff
Wysłany: 7 Kwie 2007r. 18:21  
Cytuj
nie wiemW DZIEN ZMARTWYCHWSTANIA PANSKIEGO SKLADAM MOC ZYCZEN DLA WSZYSTKICH STALOWIANABY BYLI ZDROWI,ZYCZLIWI I WOGOLE??????????????EMIL SZUSZKA?????????????????????????KACZWAS??????TARNOW :boksuj: zakochany:co?::co?:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2007r. 17:10  
Cytuj
Kocham Stalową Wolę

 
 
 
 
~~Lisa
ff
Wysłany: 15 Maja 2007r. 16:06  
Cytuj


Ja wyjechalam ze Stalowej juz dawno. W tamtym roku odwiedzilam stalowke na wakacjach. Bardzo mi sie teskni, naprawde. Nie tesknie za ludzmi w Stalowce , ale za miejscami , gdzie spedzilam swoje dziecinstwo i lata mlodziencze. Kocham to miasto i bardzo tesknie. To fakt , ze nie ma co robic i wszystko wyglada szaro, ale Wy tylko tu narzekacie i nic z tym nie robicie. To tylko od Was zalezy co sie bedzie w miescie dzialo , ruszcie sie zamiast plakac i narzekac.Pozdrawiam wszystkich optymistow!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2007r. 18:13  
Cytuj
kurde narzekacie caly czas na to miasto ... nierozumie tego .. spokojne male miasto wszystko co trzeba raczej w nim jest, zadnych korkow nie ma, pelno zieleni bloki odnawiaja, miasto sie robi kolorowe, ja nie wiem .. bywam we wroclawiu, no ale tam same korki, zgielk i kupa betonu .. fak tam przynajmniej jest wiecej knajpek i czesto cos sie dzieje na rynku .. ale to tylko pod koniec tygodnia ...a przez caly tydzien tylko wyscig szczurow.

kochajcie to co macie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Maja 2007r. 20:14  
Cytuj
Lisa wyjechałaś To nie wracaj i sie nie odzywaj ok ?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Maja 2007r. 07:30  
Cytuj
Taaak, to piękne miasto. W zeszłym roku, i w poprzednim i jeszcze w poprzednim i jeszcze... itd. spędzam tu wakacje. Fakt, jest może i drogo, ale jednak warto wydać tę kupę kasy, żeby to wszystko zobaczyć, i oglądać każdego roku. Polecam specjalnie trasę Lidl > Hala > Aldik > Albert > Tesco. Szczególnie w sobotę, wtedy można zobaczyć o wiele więcej niż na tygodniu. Dla osób w wieku podeszłym polecam szczególnie rajd śladami śmietników miejskich, zakończony śmieciobraniem na wysypisku miasta (wykaz śmietników + kijek z gwoździem na końcu można kupić u jednego z menadżerów, rezydujących praktycznie przy każdym śmietniku - worek na puszki gratis). Natomiast w dni robocze, dwa razy dziennie - przed siódmą i po piętnastej, można zobaczyć słynny już od lat wyścig "tour de Huta" - najsłynniejszą imprezę rowerową na całym Podkarpaciu. Oprócz tego na pewno każdy znajdzie dla siebie o wiele więcej, i nie mniej ciekawych, turystyczno-krajoznawczych atrakcji w okolicy.
To tyle,
pozdrawiam
Edzio jezyk

 
 
 
 
~~Lisa
ff
Wysłany: 23 Maja 2007r. 18:08  
Cytuj
:szok:.....ale jestes nie mily , dlatego wlasnie napisalam , ze za ludzmi w ogole nie tesknie....neutralny

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 23 Maja 2007r. 20:40  
Cytuj
Ale jak to "niemiły"? Przedstawiłem główne walory naszego kochanego miasta, a Ty mówisz, że jestem niemiły... to nie wiem, co miałem opisać? jezyk

 
 
 
 
~~kejt
ff
Wysłany: 25 Maja 2007r. 13:39  
Cytuj
kolega ma racje ,co sie tu oszukiwać Stalowa nie jest niestety ani ciekawa ani piękna, juz bardziej okolice, liczne lasy , fajne miejsca na plenerowe wypady, bo reszta to tylko wegetacja, pracy nie ma i nie bedzie , dla ludzi wykształconych i ambitnych tylko ucieczka pozostaje, to zawsze było i będzie miasto typowo robotnicze i dobre chęci nic tu nie zmienią.

 
 
 
 
~~Lisa
ff
Wysłany: 25 Maja 2007r. 20:59  
Cytuj
Nie mialam na mysli Ciebie Adzio. Mialam na mysli tego co napisal wczesniej "wyjechalas , to nie wracaj,....." Pozdrowienia.....goodgoodgood

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 25 Maja 2007r. 22:12  
Cytuj
To pisz do kogo piszesz. A poza tym Adzio? Kto to jest? jezyk

 
 
 
 
~~kres!!!
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 00:29  
Cytuj
DO sarenki 24 fajnie to ujelas, ten ktos co pisze po tobie, mowi abys nie odzywala cos mi to przypomina,kazdy gbur,doslownie gburem popycha kres!!!!!!!!pozdro nie wiem

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2007r. 17:11  
Cytuj
a czemu akurat "ujelas" z kad ta pewnosc ze jestem dziewczyna ?? moja wina ze ta ksywka przywarla do mnie w klasie podstawowki jezyk
Przemek jestem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kres??
ff
Wysłany: 30 Maja 2007r. 02:27  
Cytuj
pisza ci sami,jasie wynoszeztej stalowej za duzo niegrzecznych ludzi PRASZCZAJTE KRES:boksuj::boksuj:nie wiem:wśceikły:goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »