NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
TVK Diana, chamstwo
Posty: 18
Dołączył: 25 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:05  
Cytuj
już nie mogę znieść nie kompetencji tej firmy. Jakieś trzy miesiące temu odłączyli mnie bez powiadomienia, oczywiście do biura nie ma szans sie dodzwonić bo trzeba się nagrywać a w tym biurze to chyba padają z nudów, więc zadzwoniłem do serwisu i potem poszedłem do biura a tam sie okazało że zalegam uwaga!!!! aż 7 zł, niektórzy zalegają po kilka miesięcy a ja 7 zł i już odcinają, wszystko sie wyjaśniło z bankiem ale wina była Diany ale trudno przeżyłem. To co się wczoraj wydarzyło to już przeszło najśmielsze oczekiwania, około godz 10.30 ztraciłem telewizje i internet, myśle awaria ale nie. Potem okazało się że mnie odcieli bez powodu, poprostu zachciało im się tam powiedziano w biurze a serwisie jak dzwoniłem to się śmiali. To ja już nie rozumie tam dzieci pracują czy dorośli? i żadne przepraszam czy coś po prostu odłożyli słuchawkę, a telewizję podłączyli. Co o tym można myśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:14  
Cytuj
ok Diana, proszę przynajmniej podzielić się w tej kwestii na Forum

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:19  
Cytuj
Klient nasz Pan jak płaci .Jak ci sie nie podoba to sie odwołaj przez okno .Polska być dziwny kraj.A debili wszedzie znajdzisz nie tylko w tej pseudo telewizji.

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:19  
Cytuj
instalatorzy też cwaniaczki bez kultury

 
 
 
 
~~zła
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:31  
Cytuj
mnie zastanawia JAKOŚĆ całego DIANOWEGO osprzętowania. bo za każdym razem jak jest burza, a czasami nawet jak pada deszcz to.. telewizji sobie nie pooglądam bo nie mam żadnego programu!!!!!

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:35  
Cytuj
Nigdy takiego problemu przez kilka ostatnich lat nie miałem więc nie wiem jak sie do tego odniesc ??

Przez ostatnie kilka lat tylko kilka razy (max5) nie było kablowki ale tylko przez kilka minut

..a w burze i prz ydeszczu itp ogladam i nei narzekam na nic :/ moze to wina twojego odbiornika ?

 
 
 
 
~~zła
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 21:43  
Cytuj
odbiornika? czyli telewizora?

 
 
 
 
~~inż Mamoń
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 08:51  
Cytuj
Z burzami i intensywnymi opadami deszczu nikt nie ma szans, jeśli w grę wchodzi przekaz satelitarny.
Widziałeś co się działo wczoraj podczas meczu Nemcy Turcja ?
Cała Europa straciła na kilkadziesiąt sekund sygnał, bo nad Alpami szalała burza i został przerwany dosył sygnału
ze stadionu do satelity.

A Diana jest OK.
To dobra i sprawdzona firma.
Korzystam z jej usług już z 14 lat . Są kompetentni,
fachowi i grzeczni.
Aha, rachunki płacę zawsze w terminie i dlatego nikt mnie nie nigdy odłączył. Proste.
Cyfra+ odłączyła znajomemu sygnał bo miał 5 zł zaległości...

 
 
 
 
~~tytek
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 11:01  
Cytuj
CYTAT

Cyfra+ odłączyła znajomemu sygnał bo miał 5 zł zaległości...


Nie porównuj Cyfry do Diany smiech2

 
 
 
 
~~Yoncek
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
odbiornika? czyli telewizora?

Nie, muszli klozetowej. Dopiero z niej, rurami, przesyłany jest sygnał do telewizora...

 
 
 
 
~~Klos
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 13:07  
Cytuj
Oczywiście, że nie można porównywać Diany do Cyfry+.

Diana ma teraz bogatszą ofertę cyfrową niż C+.

W Dianie jest np Polsat Sport, Polsat Sport Extra
i Polsat Sport HD.

I o to chodzi :haha:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »