NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie kupic Nootebok,
~~mR.RaVeN
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 15:13  
Cytuj
stacjonarny mam w pokoju obok i zajmuje mi w ciul miejsca a ja w swoim pokoju niemam miejsca na jakies zasrane biurko na monitor 19 czy 17 cos w tym stalu dlatego chce laptopa kupic dobrego z dobrymi parametrami . Ja nie uznaje zadnych sklepów internetowych na allegro ani nic tylko tu na miejscu w stalowej woli i nigdzie indziej poza miastem nigdzie ani nic. Dlatego myslałem o sklepie optimus bo stamtąd mam obecny komputer i jestem zadowolony z niego niewiem nic o innych sklepach jak Vobis ,AND, albo inne. Ale na pewno w Vobisie sa ceny swiatowe niewiem jak w reszcie sklepow ale w optimusie mi powiedzaiano ze mi sprowadzi tylko musze mu podac jaki model wiec teraz wy mi poradzcie jaki model z DELL z dobrymi paramterami procek dwurdzeniowy najmniejszy zeby byl 2.0 i minimum 2 GB Ram

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 15:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 15:47  
Cytuj
jak to ma byc wieksze to myslalbym nad czyms z serii inspiron 1720, a jak mniejsze to xps m1530 zawsze to edzi nowy model ;D z tym ze tego drugiego z prockiem 2+ bedzie trzeba dac wiecej niz 3k, zawsze mozesz kupic 1.83 tez styknie :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ThinkPad
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 16:11  
Cytuj
Jeżeli chodzi o miejsce zakupu to nie jeste aż tak ważne bo serwis i tak jest u producenta sprzętu (jedyna opcja to czy popsuty sprzęt zanisiesz to sklepu czy będziesz musiał podesłać na swój koszt).

Jeżeli chodzi o sprzęt to z PCtowych notebooków podział jest jeden : IBM i reszta notebooków i nie chodzi o parametry, ale jakość wykonania (brzydki, ale trwały). Pod względem jakości to jeszcze Maci są the best i można je kupić okazyjnie w dobrej niskiej cenie (tj. okolice 3 tys - niedawna promocja w Karenie).

Notebooka kupuje się w zależności od przeznaczenia inny do gier inny kiedy zależy Ci na mobilności bo tu bardziej liczy się ile wyciąga bez baterii i waga.

 
 
 
 
~~tomtom
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 22:27  
Cytuj
a ja mam ACERA i jestem bardzo zadowolony

 
 
 
 
~~ciekawski
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 23:36  
Cytuj
Dlaczego odradzacie Toshibe? Ja swoja mam 3 latka i oprocz wymiany dvd (Matshitsu do ktorego niechcial sie przyznac Panasonic jak do nich pisalemjezyk ) wszystko gra, ale moze mieliscie jakies przygody?

 
 
 
 
~~DONALD
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 00:33  
Cytuj
kupisz stacjonarny pc a jak bedzuiesz chcial go gdzies zabrac to plecak ze stelarzem w maratonie sobie dokupsmiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »