NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie kupic Nootebok,
~~mr.Raven
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:15  
Cytuj
Mam pytanie gdzie mozna kupic w stalowej woli dobrego laptopa i z jakiej foirmy byscie radzili ja myslalem o DELL ale niewiem czy dobry pomysł i nie z allegro tylko nowy z sklepu ale neiwie mczy w stalowej maja takie laptopy ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~roget
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:21  
Cytuj
http://www1.euro.dell.com/content/default.aspx?c=pl&l=pl&s=pad stronka della Ja mam juz pare latek (3 model) i nie nazekam.

 
 
 
 
~~MM\'s
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 20:41  
Cytuj
Tez mam dell'a i jestem bardzo zadowolony.

Co do sklepów, to najtaniej na pewno wyjdzie kupić na allegro sprowadzony z USA. Większośc z nich ma międzynarodową gwarancje roczną. A jeśli chcesz ze sklepu to na allegro też wystawiają się sklepy, i na pewno ceny będą mniejsze niż w sklepach w Stw.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 23:33  
Cytuj
Jezeli nie potrzebujesz swiecidelek i wodotryskow to polecam Ci Toshibe L300-11M. 250gb dysk, 2 gb ramu, procek 2x1,7 (chociaz i tak procesora nie wykorzystasz) oraz gwarancja na dwa lata a to wszystko za mniej niz 2000 zl. Mam go juz ponad miesiac i jestem bardzo zadowolony. Jezeli masz wiecej kasy i chcesz kupic sobie super extra laptopa z super extra procesorem i mega mocna karta graficzna to poszukaj czegos innego.
Polecam tez www.skapiec.pl i www.ceneo.pl
Ja osobiscie kupowalem w karenie (orionie) w arce bo zalezalo mi na bezposrednim zakupie, ale na kupujac na necie zaoszczedzisz kilka zl.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 23:47  
Cytuj
Witajo!
Ja polecam karen notebook obok irish pubu, kupiłem tam laptopa i jestem zadowolony. umiech

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 07:49  
Cytuj
Zanim kupiłem laptopa w pazdzierniku ponad miesiąc rozglądałem sie po Polskim rynku.A kupiłem go w Karenie w Stalowej Woli.Mam Toshibe i jakbym miał kupic znwou laptopa to wybrał bym pomiędzy Toshibą a HP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jarusss
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 09:49  
Cytuj
HP dv9000-polecam
Popatrz w Media Expercie spory wybór i niektórzy doradźić potrafią, ale niestety nie wszyscy...:szok:

 
 
 
 
~~asasa
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 09:52  
Cytuj
jesli nie ma byc to zabawka taka czy inna - tylko IBM (obecnie lenovo) i seria ThinkPAD

 
 
 
 
~~lap-to-p
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:58  
Cytuj
wiec podam ci liste najlepiej klasowanych laptopow

DELL
ASUS
HP
ACER
IMB

itd...

Nigdy w zyciu nie kupuj Toshiby albo Fuji Siemens ;)

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 11:06  
Cytuj
jestem szczesliwym jak narazie szczesliwym posiadaczem della kupowalem go jakos w pazdzierniku ubieglego roku w sklepie na allegro :] teraz juz nie ma takiej roznicy jak kilka lat temu klony szybko sie ucza ;]kup takiego zeby mial przynajmniej 2 gb ramu na 1gb vista troche kuleje, a w taki system pewnie laptok bedzie zaopatrzony i unikaj takiego z karta intelowska

tu sporo opinii uzytkownikow poczytac zawsze mozna ;D http://www.notebookreview.com

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 13:10  
Cytuj
Żadne dele, hape ani tosziby tylko COMPAL i to w Rzeszowie! Mam taki i jest super - w tej cenie żaden nie ma takich parametrów!

proc: Intel Core 2 Duo T8100, 2.1 GHz, 3 MB cache 800 FSB
ram: 2048 MB 667 MHz
hdd: 250 GB SATA 8 MB cache
graf: NVIDIA GeForce Go 8600GT 256 MB
cena: 2399 zł !!!

http://www.alleg(...)ow_.html" TARGET="_blank">
http://www.alleg(...)ow_.html

 
 
 
 
~~mR.RaVeN
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 18:26  
Cytuj
no ja mam do wydania jakieś 3tysiace i szukam naprawde cos dobrego z prockeim Intel COre DUo 2.0 najmniej lub 2.2 umiech pytalem dzis o laptopa z dell w Optimusie gosciu powiedizał mi ze mi sprowadzi tylko zebym popatrzył sobie na allegro jaki model i powiedizał mu i on mi sciagnie go na sklep w mniejwiecej takiej samej cenie jak sa na allegro tylko teraz jaki wybrac z dell do 3 tysiecy bo jest ich w ciul zeby był naprawde porzadny umiech

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 18:53  
Cytuj
~mR.RaVeN Naucz się pisać po polsku a potem wchodź na forum bo nie da się tego czytać! :zły:

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 20:47  
Cytuj
laptop to głównie mobilnosć - mniej ważne są jego parametry - to nie jest maszyna która ma nie wiadomo jakie obliczenia robić - od tego są komputery stacjonarne.
Czyli ważne jest wykonanie, trwałosć a na końcu pozostałe parametry

IBM i seria ThinkPad nie ma tu sobie równych - te komptery stosuje się w amerykańskicj armiach.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:08  
Cytuj
Ty ~asa co to za tekst: "laptop to głównie mobilnosć - mniej ważne są jego parametry - to nie jest maszyna która ma nie wiadomo jakie obliczenia robić - od tego są komputery stacjonarne. Czyli ważne jest wykonanie, trwałosć a na końcu pozostałe parametry"
Bardziej idiotycznego tekstu dawno nie słyszałem - dzisiaj laptop może mieć parametry kompa stacjonarnego za tą sama cenę - popatrz:

proc: Intel Core 2 Duo T8100, 2.1 GHz, 3 MB cache 800 FSB
ram: 2048 MB 667 MHz
hdd: 250 GB SATA 8 MB cache
graf: NVIDIA GeForce Go 8600GT 256 MB
cena: 2399 zł !!!

no i co zatkało ?!

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 23:45  
Cytuj
asa ma 100% racji :]
laptop to mobilnosc w domu jezeli duzo siedzi sie przed kompem na laptopie mozna sie zajezdzic ;]
za ta cene kupisz stacjonarny o lepszych parametrach chociazby sobie z raid mozna skorzystac czy cieszyc sie wiekszym ekranem ;]pomijam to ze w kazdej chwili mozna se pogrzebac w srodku

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kris
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 00:16  
Cytuj
Ja polecam rozejrzec się na skapiec.pl lub ceneo.pl można naprawdę sporo zaoszczędzic w porównaniu ze zwykłymi sklepami. Ja miałem Toshibe (jakąś tanią - kupioną w Karen w Stalowej) i się na niej zawiodłem (ale za 3 tysiące już jakąś fajną kupisz). Rozejrzyj się za BENQ (są tanie, a mają 2 lata gwarancji) mam i jestem zadowolony. Ale naprawdę polecam DELL!!!
Kupując laptopa oprócz Ramów, procków itd. sprawdź:
1) Ile trzyma bateria
2) Gdzie są wloty powietrza (jak od spodu, nie będzie się go dało położyc na kolanach, bo gorący)
3) Gdzie ma wejścia na słuchawki (jak sprzodu to trochę niewygodne - lepiej z boku)
4) Gdzie ma głośniki (jak od spodu - nic nie będzie słychac)
5) czu ma przyciski multimedialne - można słuchac muzy nie otwierając go
6) ile wejśc i jakie (USB, Svideo, fire wire itd)
7) Jak daleko da się odchylic matryce - w moim dellu 180 stpni.
takie drobiazgi, a później cieszą (albo denerwują)
aha - kup laptopa z gwarancją!!!!! - im dłuższa tm lepsza.

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 02:09  
Cytuj
Jak dla mnie laptop to polaczenie mobilnosci i mocy obliczeniowejumiech wole dac kase na laptopa o bardzo dobrych parametrach nawet z matryca 17 czy 18,4 bo taki latwiej jest przeniesc niz stacjonarnyumiech, a jesli bede chcial cos na wiekszym ekranie obejzec to zawsze moge sobie monitor podpiac.
A tak pozatym to kazdy ma swoje potrzeby i najlepiej niech do nich dostosuje swoj wyborumiech

 
 
 
 
~~zxy
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 07:30  
Cytuj
tylko Karen notbook sprawdzona firma

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Ty ~asa co to za tekst: \"laptop to głównie mobilnosć - mniej ważne są jego parametry - to nie jest maszyna która ma nie wiadomo jakie obliczenia robić - od tego są komputery stacjonarne. Czyli ważne jest wykonanie, trwałosć a na końcu pozostałe parametry\"
Bardziej idiotycznego tekstu dawno nie słyszałem - dzisiaj laptop może mieć parametry kompa stacjonarnego za tą sama cenę - popatrz:

proc: Intel Core 2 Duo T8100, 2.1 GHz, 3 MB cache 800 FSB
ram: 2048 MB 667 MHz
hdd: 250 GB SATA 8 MB cache
graf: NVIDIA GeForce Go 8600GT 256 MB
cena: 2399 zł !!!

no i co zatkało ?!


moze ... może miec i procesor 3ghz i ramu 5 gb ... i jeszcze za taką cenę ... to jest szmelc. Który ani nie jest komputerem stacjonarnym ani laptopem. Wole ThinkPad z procesorem 1.6 za i dyskiem 80gb za 4 czy 5 tys.
"komputer" o którym mówisz to delikatna zabawka, którą można postawić i sie patrzyć - jeszcze tylko brakuje karty TV zdziwiony.

-to jest ciężkie
-grzeje sie
-energo-chłonne
-a przedewszyztkim gówniane wykonanie ! - skrzypi przy pierwszym otwarciu.
-zupełnie nie trwałe !

miałem della, miałem HP, toschibe - one już gdzieś być może na śietniku są - miałem IBM'a - i mam go do dzisiaj !!
- 1.3ghz procesor, 60gb hdd 512 ramu - ale to jest sprzęt nie do zdarcia. Jeżdzę z nim w teren ... po budowach ... ptzetrwał niejeden upadek.

A do obliczeń inżynierskich mam komputer stacjonarny.

 
 
 
 
~~izzirader
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 09:39  
Cytuj
Nom, Karen solidna firma + bardzo ladna pani 'za lada';-)

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:06  
Cytuj
Dokładnie ocen swoje potrzeby i kup tam gdzie Ci zaproponują najlepszą cenę. Odradzam raczej kupowanie kadłubków które ktoś tu polecił - zwróć uwagę na markę producenta i gwarancję bo laptop to nie jest komputer stacjonarny do którego czesci kupisz w każdym sklepie od ręki i je sobie sam wymienisz. Zwróć uwagę na laptopy IBM Lenovo i Fujitsu-Siemens u mnie narazie sprawuje się bez problemów.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomassi
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:52  
Cytuj
Jeśli ktoś poleca sklep tylko dlatego, że za ladą "ładna Pani siedzi" - to gratuluję. Jedynymi sklepami, w których można rzeczowo (nie marketingowo) pogadać ze sprzedawcą o tym co chesz kupić, dowiedzieć się istotnych rzeczy oraz nie przepłacić są: Solin i ATX. Reszta może się tylko od nich uczyć.
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 13:26  
Cytuj
Cytat: "Odradzam raczej kupowanie kadłubków które ktoś tu polecił..."

A dlaczego - uzywałeś taki, testowałeś? Ja mam FL 90 (z parametrami jak wyżej) już kilka miesięcy i działa bardzo dobrze. Więc po co przepłacać? Żeby mieć naklejkę della albo hp. Szkoda wydać kilkaset złotych na znaczek firmowy. I jeszcze ta Vista wpychana wszędzie na siłę...

 
 
 
 
~~x-man
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 14:58  
Cytuj
dlaczego nikt niepoleca VOBIS-a ,mają przyzwoite ceny i można kupić notebooka każdej firmy a to tylko parę metrów od KAREN ? ja ostanio tam się zaopatrzyłem w ASUSA i jestem bardzo zadowolony !

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »