NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
w STOKROTCE sprzedają nieletnim alkohol,
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 23:45  
Cytuj
Niezbyt dobry początek, polecam wyedukować ekspedientki...

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2008r. 23:45  
Cytuj

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 00:57  
Cytuj
Potwierdzam, kto to widział, nowy sklep i zero sprawdzania dowodów. Należy jak najszybciej zamknąć i zburzyć ten przybytek zła ! Sprzedawczyni nawet okiem nie mrugnęła sprzedając sporą ilość piwa 15 - latkowi, a na uwagi innych kupujących dot. wieku kupującego alkohol pozostała głucha !

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 01:23  
Cytuj
a wogóle to po kiego kolejny sklep tam otworzyli... jakby mało było biedronek i innych dyskontów.... hmm a taka ładna działka to była umiech

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 01:28  
Cytuj
a wogóle to po kiego kolejny sklep tam otworzyli... jakby mało było biedronek i innych dyskontów.... hmm a taka ładna działka to była umiech

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 01:28  
Cytuj
a wogóle to po kiego kolejny sklep tam otworzyli... jakby mało było biedronek i innych dyskontów.... hmm a taka ładna działka to była umiech

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 12:37  
Cytuj
no właśnie po kiego grzyba postawili sklep koło sklepu. Pewnie ktoś za to dobrze w łapę wziął. Z kazdego wolnego juz miejsca w tym mieście robią betonowo!!! zamiast robić następny szajs nasz popaprany prezydent mógł "pomyśleć" o dobrym placu zabaw koło Społemu. żałosne to wszystko Panie Prezydencie... neutralny

 
 
 
 
~~speed
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 12:40  
Cytuj
Ludzie, im więcej sklepów, tym niższe ceny. Czemu w Warszawie żywność może być tańsza niż u nas? Bo jest konkurencja.

 
 
 
 
~~Edyta
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
no właśnie po kiego grzyba postawili sklep koło sklepu. Pewnie ktoś za to dobrze w łapę wziął. Z kazdego wolnego juz miejsca w tym mieście robią betonowo!!! zamiast robić następny szajs nasz popaprany prezydent mógł \\\\\\\"pomyśleć\\\\\\\" o dobrym placu zabaw koło Społemu. żałosne to wszystko Panie Prezydencie... neutralny


Oszalałaś? A po co nam kolejny plac zabaw? nie przesadzaj, za kazdym blokiem mamy plac zabaw, wszystkie osremontowane,ogrodzone? Co ty na Pławie mieszkasz ze nie masz za blokiem miejsca do zabawy? Przesadzasz, a właśnie fajnie ze kolejny sklep jest, może ci obok (Społem) obniży troche ceny...bo kosmiczne ostatn io wystawiają. Konkurencja jest zdrowa

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 13:47  
Cytuj
Z całą pewnościa założenie tego tematu spowoduje, że juz jutro o 6 rano CBA oraz CBŚ przy wsparciu antyterrosystów z Rzeszowa i żołnierzy z jednostki wojskowej w Nisku wkroczy do Stokrotki i aresztuja cała obsługę sklepu, a kilka minut pózniej w ten przybytek zła zostana wycelowane, a nastepnie odpalone pociski typu ziemia-ziemia.
good

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 15:43  
Cytuj
ej ciemniaki, po co na forum to pisac? jesli sprzedaja to jeden telefon do wlasciwego urzedu i zrobia z tym porzadek. nie wiem co chcesz uslyszec jesli napiszesz o tym na forum.

maskra, tu naprawde jest potrzebny moderator z opcja wycinania duzymi ilosciami bo niektory tematy to porazka...

pozdro!

 
 
 
 
~~speed
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
ej ciemniaki, po co na forum to pisac? jesli sprzedaja to jeden telefon do wlasciwego urzedu i zrobia z tym porzadek. nie wiem co chcesz uslyszec jesli napiszesz o tym na forum.

maskra, tu naprawde jest potrzebny moderator z opcja wycinania duzymi ilosciami bo niektory tematy to porazka...

pozdro!


Kolejny homosovietikus.....
Cenzura już była kolego, przed 1989 rokiem.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:55  
Cytuj
ooo kolega od sowietówgood
Niektórzy nie rozrózniają forum od burdelu gdzie wszystko, wszystkim wolno. Niektóre tematy typu \"czemu słońce jest jasne\" nie mają prawa istnieć i już. Jeżeli do kolegi to nie dociera to niech sobie własne forum założy.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:03  
Cytuj
hehe dobrze powiedziane good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~spped
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
ooo kolega od sowietówgood
Niektórzy nie rozrózniają forum od burdelu gdzie wszystko, wszystkim wolno. Niektóre tematy typu \\\"czemu słońce jest jasne\\\" nie mają prawa istnieć i już. Jeżeli do kolegi to nie dociera to niech sobie własne forum założy.


Nigdzie nie jest napisane, że stalowemiasto jest forum prywatnym dla towarzystwa wzajemnej adoracji o jedynie słusznych poglądach. Napiszcie to, to wtedy będzie sprawa jasna.
A tak niejaki cycu twierdzi, że niektóre tematy nie mają prawa istnieć i już. Amen. Król cycu pierwszy objawił nam wykładnie prawną, co ma istnieć a co nie. Na tym polega ten homosovietyzm. Tak ma być i bez dyskusji. Tak wcale nie ma być. Albo załóżcie sobie prywatne forum wzajemnej adoracji.

 
 
 
 
~~Gabi
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 22:12  
Cytuj
A w którym sklepie nieletnim alkoholu nie sprzedają?
Skoro tylko w "Stokrotce" to skąd tyle małolatów pijanych spotykam na ulicy i widzę pijących późno wieczór na ławeczkach?

 
 
 
 
~~zorreek
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 22:41  
Cytuj
dzisiaj jak kupowalem papieroski pani spytala o dowod, chyba boja sie tej akcji umiech

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 23:52  
Cytuj
Czyli rozumiem spped, że wszelkie prawa zakazującego czegos sa wyrazem tkwienia w dawnym systemie, a także w sposób jawny ograniczają prawa jednostki?
W takim razie musimy zalegalizowac morderstwa, kradzieże, gwałty, bo przeciez człowieka nie wolno ograniczacumiech

A tak na powaznie wszystko opiera się o pewne reguły, także fora interentowe, zakładanie oczywistych tematów na zasadzie "bo tak mi się podoba", które nie zawierają kompletnie żadnej tresci, z która by można było podyskutować powinny być zamykane i kropka. Nie masz nic sensownego do powiedzenia, to nie zakładaj tematu, jeśli chcesz powiedzieć forumowiczom, że "świat jest fajny" albo, że "PiS jest be", to na normalnym forum powinienes liczyć się z banem, a nie tylko z zamknieciem tematu.I nie zrozum mnie zle po prostu, porzadek musi byc. Na tym forum nie ma nakazu logowania, nie ma regulaminu, więc tworzy się niesamowity burdel, gdzie ktos chce np: dostac numer tel do ochroniarza z arkadii, albo ktos wklei tekst z faktu bez żadnego komentarza, i czeka tylko az forumowicze sie pozagryzaja. Litosci.
Zacznij więc odrózniac porzadek od cenzury. Bo zamykanie tematów jawnie bezsensownych nie jest żadnym ograniczaniem wolności słowa. Możesz mówic na każdy temat tylko z sensem, temat ma miec ręce i nogi, a nie prezentowac menatlny poziom 3 letniego dziecka z przedszkola( z całym szacunkiem dla dzieci, które mówi "nie bo nie" i "tak bo tak".
Po prostu, posty nalezy formułowac tak aby prezentowały jakis poziom, a nie były wyrazem frustracji piszącego.
Mam wrażenie, że mówie jak do sciany...

 
 
 
 
~~speed
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 00:21  
Cytuj
Na tym forum nie zauważyłem tematów, o jakich wspominasz. Zarówno temat arkadii, czy artykuł z gazety ma skłaniać do rozmowy. Nie widzę tutaj nic do wyrzucania. Nie ma tematów, dlaczego w dzień jest widno czy świat jest fajny, a nawet jakby były, to są specjalne działy np. rozmowy o wszystkim i o niczym i nie widzę, aby to tam nie pasowało. Przywoływanie morderstw, kradzieży do cenzury ma się nijak, gdyż zabijanie czy kradzieże są sankcjonowane karnie, a pisanie o niczym - jak to nazywasz, nie jest.
Przypominam, nie jesteś żadnym autorytetem ani wzorcem, który ma decydować, co jest bez sensu a co nie jest. Odczucia subiektywne nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Problem, o którym od samego początku piszę, polega na mentorskim narzucaniu swojego punktu widzenia wszystkim. I to jest niedopuszczalne. No chyba, że w krajach zamordystycznych.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 09:13  
Cytuj
Nie mam ambicji byc żadnym mentorem, to po pierwsze. Po drugie, widać, że nie bardzo rozumiesz o co mi chodzi. Zresztą jeśli nie widzisz, na tym forum masy bezsensownych tematów to nie mamy o czym rozmawiać. Widocznie inaczej pojmujemy coś co nazywa się "poziomem forum".
Walka z wiatrakaminie wiem

 
 
 
 
~~lot
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 09:48  
Cytuj
cycu dobrze gada, polac mu !!

 
 
 
 
~~speed
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Nie mam ambicji byc żadnym mentorem, to po pierwsze. Po drugie, widać, że nie bardzo rozumiesz o co mi chodzi. Zresztą jeśli nie widzisz, na tym forum masy bezsensownych tematów to nie mamy o czym rozmawiać. Widocznie inaczej pojmujemy coś co nazywa się \"poziomem forum\".
Walka z wiatrakaminie wiem


Przypomina mi to stwierdzenie pewnej osoby, że społeczeństwo nie dorosło do demokracji. Albo Stanisława Anioła z Alternatyw 4, że plan był słuszny, ale z takimi ludźmi nie da się zrealizować. To nie dosłowny cytat, ale sens jest zachowany.
Czemu Twoje pojmowanie poziomu ma być lepsze od mojego pojmowania poziomu? Czemu disco polo jest be a rock cacy? Bo to przypomina taką dyskusję.
Ludziki kochane, dorośnijcie do wolności. Duuużo Wam jeszcze brakuje. Po co wywoływać konflikty w sprawach, które takowych nie potrzebują? Co Ci chłopie przeszkadza, że ktoś o piaskownicy pisze? Bronisz mu miejsca na serwerze? Rozumiem, że bezsensowne wątki trzeba sprzątać, czyli takie, że ktoś się bawi i pisze np. dsajkfsajklaof coś takiego, bo są takie przypadki, ale cała reszta, jeśli jest napisana w zrozumiałym języku i treść nie łamie prawa stanowionego (celowo to podkreśliłem, gdyż niektórzy mylą prawo z moralnością, obyczajami) ma zostać. Inaczej mamy do czynienia z cenzurą. Można jedynie przenieść do odpowiedniego działu tematycznego, jeśli autor wątku źle wpisze.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
cycu dobrze gada, polac mu !!

Ano polać mu.

Przy okazji tej dyskusji - szanowni admini, nie sądzicie, że przydałby się jakiś reglamin forum? Nie twierdzę, że od razu ma być taki jak by sobie życzył ~speed, ~cycu czy ja, ale jakiś by się przydał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 15:13  
Cytuj
jedyna regulacja jaka powinna się tu pojawić to usuwanie spamowych wpisów będących ciągiem liter lub cyfr. Każdy powinien mieć prawo powiedzieć co mu na wątrobie leży. A że czasem wypowiedzi są miałkie i chamskie - świadczą wyłącznie o autorze smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »