NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
mieszkanie, remont mieszkania
~~ala
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:37  
Cytuj
Bardzo proszę Was o jakieś namiary na firmy zajmujące się remontami. Muszę zrobić remont kuchni w miarę dobrze i tanio (panele podłogowe, ściany, płytki). Dzięki.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:40  
Cytuj
Ciekawe co znaczy w miarę dobrze. Płytki mają się trzymać mocno, ale mogą być krzywo położone? :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:49  
Cytuj
No tak. Spodziewałam się odpowiedzi Echelona, może jeszcze Obiektywnego. Dlaczego na tym forum nie można zapytać o coś, pogadać o czymś, nawet wyżalić się? Bo wszystko sprowadza się do takich odpowiedzi jakich udzielają w/w użytkownicy. Ludzie opamiętajcie się. Nie macie rodzin, przyjaciół, znajomych? Swoje frustracje wylewacie na forum? Rozmawiając z ludźmi z pracy, wielu zaglądało na stalowe miasto. Jednak dzięki takim ludziom jak Wy rezygnowali. Czy naprawdę nie stać Was na nic więcej poza głupimi docinkami? Może więcej życzliwości dla innych, mniej głupich uwag, a wszystko będzie lepsze? ECHELON - pomyśl o tym. Przecież i Ty masz Rodziców, może dzieci (chociaż posiadanie dzieci zmienia punkt widzenia na świat). Życzę miłego dnia.

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 16:49  
Cytuj
No tak. Spodziewałam się odpowiedzi Echelona, może jeszcze Obiektywnego. Dlaczego na tym forum nie można zapytać o coś, pogadać o czymś, nawet wyżalić się? Bo wszystko sprowadza się do takich odpowiedzi jakich udzielają w/w użytkownicy. Ludzie opamiętajcie się. Nie macie rodzin, przyjaciół, znajomych? Swoje frustracje wylewacie na forum? Rozmawiając z ludźmi z pracy, wielu zaglądało na stalowe miasto. Jednak dzięki takim ludziom jak Wy rezygnowali. Czy naprawdę nie stać Was na nic więcej poza głupimi docinkami? Może więcej życzliwości dla innych, mniej głupich uwag, a wszystko będzie lepsze? ECHELON - pomyśl o tym. Przecież i Ty masz Rodziców, może dzieci (chociaż posiadanie dzieci zmienia punkt widzenia na świat). Życzę miłego dnia.

 
 
 
 
~~stalowa wola
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:04  
Cytuj
Ciekawe, że faktycznie stalowe miasto zrobiło się czymś w rodzaju przekrzykiwania się. Kilku osobników, nie liczących się z nikim i niczym za nic ma innych. Administratorzy nic z tym nie robią. Nie widzą, że mogłaby ta stronka naprawdę służyć mieszkańcom miasta, którzy chcą pogadać, zapytać o różne sprawy w normalnej atmosferze. Jednak nie. APELUJĘ - ADMINISTRATORZY, ZALEŻY WAM NA CHWILOWEJ POPULARNOŚCI? MOŻE NAPRAWDĘ WARTO POMYŚLEĆ NAD TYM I USUWAĆ TAKIE IDIOTYCZNE KOMENTARZE, KTÓRE NIC NIE WNOSZĄ DO SPRAWY? Są chamskie i obrażają innych.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:17  
Cytuj
alu pisząc "w miarę dobrze" w przypadku remontu można pomyśleć, że akceptujesz małą papraninę i ktoś ci poleci wykonawcę, który robi w miarę dobrze, ale kilka płyteczek zdarzy mu się położyć inaczej. Mam rodzinę i aktualnie nawet wykańczam łazienkę i nie mam zamiaru robić tego w miarę dobrze, tylko po prostu dobrze, tak żeby później nie potykać się o wystającą płytkę. Ktoś może napisać, że się czepiam, ale dla mnie nie ma remontu w miarę dobrze.
A co do moich uwag na forum, to widocznie niezbyt dokładnie je czytałaś, nieraz przecież nie zgadzam się z różnymi napinaczami i prowokatorami próbującymi wywołać pyskówkę. Patrz temat z homosovieticusami, a co do tego, że czasami coś głupiego napisze się gdzieś w temacie... no cóż przyjrzyj się całemu tematowi, czasem po prostu robi się z czegoś jaja jeśli na zdrowy rozsądek nie można do tego podejść (patrz komntarze KORUPCJI). Zobacz również wypowiedź ~cyca w temacie o alkoholu w Stokrotce, jakaś prawda w tym jest. A jeśli jakiś temat jest na prawdę wart dyskusji, bez pyskówek i obrażania, to jak najbardziej można pogadać, patrz temat o ciekawych trasach rowerowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:29  
Cytuj
Żeby nie było, że tylko mędrkuję - 609124425. U mnie zrobił dobrze. Nie podam ci imienia i nazwiska faceta, bo to już ktos mógłby uznać za bezprawne umieszczanie danych kontaktowych określonej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 17:33  
Cytuj
Chociaż imię można podać - pan Ryszard

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KORUPCJA
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 00:43  
Cytuj
zapytaj tych Bułgarow jutro na hali

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 01:15  
Cytuj
fakt coraz mniej ludzi odwiedza ten portal :( a co do tematu nie mam nikogo do polecenia zawsze sam sobie robię remonty jezyk

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nowy32
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
No tak. Spodziewałam się odpowiedzi Echelona, może jeszcze Obiektywnego. Dlaczego na tym forum nie można zapytać o coś, pogadać o czymś, nawet wyżalić się? Bo wszystko sprowadza się do takich odpowiedzi jakich udzielają w/w użytkownicy. Ludzie opamiętajcie się. Nie macie rodzin, przyjaciół, znajomych? Swoje frustracje wylewacie na forum? Rozmawiając z ludźmi z pracy, wielu zaglądało na stalowe miasto. Jednak dzięki takim ludziom jak Wy rezygnowali. Czy naprawdę nie stać Was na nic więcej poza głupimi docinkami? Może więcej życzliwości dla innych, mniej głupich uwag, a wszystko będzie lepsze? ECHELON - pomyśl o tym. Przecież i Ty masz Rodziców, może dzieci (chociaż posiadanie dzieci zmienia punkt widzenia na świat). Życzę miłego dnia.
al jak chcesz sie wyzalic to idz do psychologa np.Oratorium tam cie wysluchaja a nie zanudzaj nas swoimi problemami chcemy zyc na wesolo

 
 
 
 
~~mała
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No tak. Spodziewałam się odpowiedzi Echelona, może jeszcze Obiektywnego. Dlaczego na tym forum nie można zapytać o coś, pogadać o czymś, nawet wyżalić się? Bo wszystko sprowadza się do takich odpowiedzi jakich udzielają w/w użytkownicy. Ludzie opamiętajcie się. Nie macie rodzin, przyjaciół, znajomych? Swoje frustracje wylewacie na forum? Rozmawiając z ludźmi z pracy, wielu zaglądało na stalowe miasto. Jednak dzięki takim ludziom jak Wy rezygnowali. Czy naprawdę nie stać Was na nic więcej poza głupimi docinkami? Może więcej życzliwości dla innych, mniej głupich uwag, a wszystko będzie lepsze? ECHELON - pomyśl o tym. Przecież i Ty masz Rodziców, może dzieci (chociaż posiadanie dzieci zmienia punkt widzenia na świat). Życzę miłego dnia.
al jak chcesz sie wyzalic to idz do psychologa np.Oratorium tam cie wysluchaja a nie zanudzaj nas swoimi problemami chcemy zyc na wesolo
NOwy32 nie bądż taki do przodu!

 
 
 
 
~~zeneq
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 23:17  
Cytuj
Jeszcze brakuje komentarza jelona na tyldzie;)

PS. A gdzie sa latajace kombinerki umiech?

 
 
 
 
~~asaa
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 21:34  
Cytuj
w zaklikowie jest porządna firma - ale nazwy nei pamiętam :(

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 00:06  
Cytuj
Zeneq, już nie brakuje, ba, nawet zalogowałem się, specjalnie dla Ciebie ;P Pozdrawiam.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 01:55  
Cytuj
ale nie napisałeś raczej nic konkretnego ... nie ?! :co?:

 
 
 
 
~~JelonNaTyldzie
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 08:20  
Cytuj
Ty raczej też, hehe smiech2

 
 
 
 
~~uzi
ff
Wysłany: 17 Sie 2008r. 12:05  
Cytuj
w miare dobrze i tanio. Dziewczyno, albo w miare dobrze albo w miare tanio, jeszcze nikt nie pogodzil tych dwoch stwierdzen z korzyscia dla obu stron.

 
 
 
 
~~ulka
ff
Wysłany: 17 Sie 2008r. 13:34  
Cytuj
jest taki jeden pan Stanisław, który mieszka przed Niskiem, super kładzie płytki!!!

 
 
 
 
~~Ona
ff
Wysłany: 17 Sie 2008r. 16:22  
Cytuj
........... u mnie płytki kładł ojciec z wujkiem - tak popili ze ja wstaliśmy na drugi dzień wszystkie zsunęły się na podłogę, było w miarę tanio, ale czy dobrze..good sama nie wiem

 
 
 
 
~~ja 11
ff
Wysłany: 17 Sie 2008r. 17:30  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »