NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Do wyborców PO,
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 09:39  
Cytuj
Witam wszystkichumiech

Mam pytanie do wyborców PO dlaczego głosujecie na tą partię a nie np na UPR? Co takiego w programie ma PO? podnoszenie podatków, likwidację dziedziczenia kasy z OFE, podniesienie opłaty paliwowej itd itd dlugo można by było wymieniać " zasługi PO". Nie widzicie że to lukrowana partia lodziarzy. Która nic nie robi.
UPR może nie jest idealna ale w porównaniu z PO to niebo a ziemia.

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 09:39  
Cytuj

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 11:37  
Cytuj
Jeżyk, ci ludzie nie myślą politycznie. Oni głosują na Donalda dlatego, że jest ładniejszy i mniej obciachowy od kaczki.
A jeśli któregoś z nich zapytasz o program PO, PiS, SLD, PSL czy innej partii, to nic nie odpowie, bo pojęcia nie ma.
To tak samo jak z global warming. Dziennikarz pytał protestujących z Green Peace`u o ile centymetrów w ciągu ostatnich lat podniosła się woda we wszechoceanie, jaka była temperatura 500 lat wstecz i inne podobne pytania, a działacze - ekolodzy ani me ani be. Jest taki film na youtube, ale nie mogę znaleźć. Zdaje się, że echodna gdzieś go wklejał.
Na tym samym zjawisku polega sukces PO. Wyreklamowane kolorowe pudełko, które co prawda w środku jest puste, ale z daleko się pięknie błyszczy.
Dokładnie tak samo jest z piosenkami w stacjach radiowych. Do obrzydzenia puszczają chłam w koło Macieju, aż zaczyna się on podobać słuchaczom.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 12:02  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą ele nie mieści mi się w głowie że ludzie potrafią być tak... naiwni? Przecież wystarczy odrobina myślenia ogólnego obycia by zauważyć że PO to g..no owinięte w sreberko.

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2010r. 12:56  
Cytuj
Jestem młody wykształcony i głosuję właśńie na UPR, ktoś powie stracony głos a aj powiem że mam satysfakcję że nie głosowałem na POpapranców i starych AWSowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »