NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stadnina koni, Gdzie najbliższa stadnina koni!
Posty: 9
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 13:38  
Cytuj
Witam od niedawna mieszkam w okolicach Stalowej Woli chciałabym się dowiedzieć czy ktoś wie może gdzie znajdują się stadniny,ośrodki jeżdzieckie? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.EP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 13:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2010r. 15:12  
Cytuj
Jastkowice.. też coś jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1
Dołączył: 3 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 08:48  
Cytuj
Zapraszam Nisko - Podwolina. Kameralna przydomowa stajnia. Posiadam kuce i duże konie, piaskowy plac do jazdy, wyjazdy w teren. Główną zaletą jest wysoki poziom wyszkolenia koni (poziom ponad rekreacyjny)oraz instruktor z doświadczeniem sportowym. Dodatkowo współpracuję z właścicielem koni zaprzęgowych i organizuję przejażdżki bryczką z ogniskiem lub grillem (zadaszona altana w razie deszczu, plac do gry w piłkę nożną lub koszykówkę dla dzieci - Nisko - Podsanie). Zimą będą kuligi końmi. 608 425 492 lub ekatinka98_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 11:48  
Cytuj
W Jastkowicach przy karczmie Zacisze pan Roman Kuziora ma stadnine.
Można pojeździć. umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 12:47  
Cytuj
jezykNo i w Janiowie tez cos bylo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2011r. 13:59  
Cytuj
W Charzewicach stajni juz nie ma , a szkoda.... Godne polecenia to Żabno i Nisko-Podwolina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 15:15  
Cytuj
Jest jeszcze stajnia w Pysznicy.Telefon do instruktorki: 605 615 804. Tutaj jest link do strony (nie jest zbyt często aktualizowana, ale kilka zdjęć się znajdzie). http://www.stajn(...)news.php

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 23:28  
Cytuj
Moja siostra jest instruktorem. Konia trzyma w Pysznicy. Prowadzi tam też zajęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2011r. 22:02  
Cytuj
Na Wolinie jest naprawde bardzo fajna mila i sympatyczna stadnina konie duze ladne spokojne przejazdy na wesela kuligi ogniska grille itp piekna duza bryczka nauka jazdy konnej i profesjonalnym instruktorem naprwde tanio i solidnie obsuga fachowa pierwsza klasa ZLOTA POTKOWA WOLINA kontak 663-199-119 Piotrek lub 693-102-012 Emila Polecam Wszytkim naprawde Warto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2011r. 22:49  
Cytuj
polecam stadnine na Branwicy, kolo karczmy "zacisze"
bardzo fajna, sympatyczna pani instruktorka, mila atmosfera, bardzo dobre miejsce do nauki jazdy konnej szczegolnie dla dzieci... zadbane, zdrowe konie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 19:55  
Cytuj
Kilka zdjęć ze stajni w Pysznicy na photoblogu.

http://www.photo(...)y/profil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2011r. 15:29  
Cytuj
W Kłyżowie za Kosciołem w lewo jest Stadnina Pana Haliniaka Jest tam 11 koni rasy Konik Polski
Można pojeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 15:45  
Cytuj
STAJNI W ZACISZU W JASTKOWICACH NIE POLECAM!! NIE DOŚĆ ŻE KONIE SA STARE I NIE CHCĄ PRACOWAĆ POD SIODŁEM, TO JESZCZE ZRZUCAJĄ! MÓJ SYN SPADŁ NA KURSIE ROK TEMU, I OD TAMTEJ PORY TAM JUŻ NIE JEŻDŻĘ! NIE DOŚĆ ŻE INSTRUKTORKI SĄ NIEPRZYJEMNE, TO DO TEGO OSZUKUJĄ! KURS KOSZTOWAŁ MNIE 300ZŁ ZA GODZINĘ JAZDY PRZEZ 5 DNI ROBOCZYCH, BYLE JAKI OBIAD, SZKLANKA NAPOJU, I NIBY JAKIEŚ "ZABAWY" CO DO TEGO NIE BYŁO MOŻNA NAZWAĆ ZABAWĄ... JAKIEŚ INNE DZIECKO UDERZYŁO MOJE DZIECKO, TO INSTRUKTORKA JESZCZE SIĘ WYDARŁA NA MOJEGO SYNKA! NIE POLECAM....NIE WARTE JEST TO TYLE PIENIĘDZY! LEPIEJ JUŻ POJECHAĆ DALEJ, DO KŁYŻOWA LUB DO ŻABNA, BO W JASTKOWICACH TRZEPIĄ KASE NA LUDZIACH, A WŁAŚCICIEL TO JUŻ W OGÓLE OSZUKUJE TAK SAMO W KARCZMIE!!!

Rozumiem, ze bez caps locka sie tego napisac nie dało.sciana-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 21:16  
Cytuj
godna polecenia jest stajnia w klyżowie .sa tam koniki polskie bardzo dobrze ułożone nie gryzą nie kopią ,przyjazne dzieciom .pani instruktor młoda dziewczyna ale potrafi dużo przekazać ze swej wiedzy .właściciel stara sie sprostać wymaganiom klijenta ,tereny do jazdy super mieszkam w tej okolicy kilkanascie lat ale dopiero jeżdząc w stajni pana haliniaka odkryłam jak jest tu pięknie .koniki w pogodny dzień można spotkać z boku rybakówki ,stoją i czekają na milusińskich ,aby sprawić im troche przyjemności.moje dziecko nie zależnie od pogody jest codziennie na stajni i nie było dnia aby wróciło niezadowolone.polecam z czystym sumieniem stajnię pana haliniaka tel;885713065

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 06:26  
Cytuj
CYTAT
STAJNI W ZACISZU W JASTKOWICACH NIE POLECAM!! NIE DOŚĆ ŻE KONIE SA STARE I NIE CHCĄ PRACOWAĆ POD SIODŁEM, TO JESZCZE ZRZUCAJĄ! MÓJ SYN SPADŁ NA KURSIE ROK TEMU, I OD TAMTEJ PORY TAM JUŻ NIE JEŻDŻĘ! NIE DOŚĆ ŻE INSTRUKTORKI SĄ NIEPRZYJEMNE, TO DO TEGO OSZUKUJĄ! KURS KOSZTOWAŁ MNIE 300ZŁ ZA GODZINĘ JAZDY PRZEZ 5 DNI ROBOCZYCH, BYLE JAKI OBIAD, SZKLANKA NAPOJU, I NIBY JAKIEŚ \"ZABAWY\" CO DO TEGO NIE BYŁO MOŻNA NAZWAĆ ZABAWĄ... JAKIEŚ INNE DZIECKO UDERZYŁO MOJE DZIECKO, TO INSTRUKTORKA JESZCZE SIĘ WYDARŁA NA MOJEGO SYNKA! NIE POLECAM....NIE WARTE JEST TO TYLE PIENIĘDZY! LEPIEJ JUŻ POJECHAĆ DALEJ, DO KŁYŻOWA LUB DO ŻABNA, BO W JASTKOWICACH TRZEPIĄ KASE NA LUDZIACH!!!

Rozumiem, ze bez caps locka sie tego napisac nie dało.sciana-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 06:27  
Cytuj
TO NIE CHODZI O JAKIEŚ WYRÓŻNIANIE CZY NAPISZE Z CAPS LOCKIEM CZY BEZ umiech)
POZDRAWIAM..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 16:23  
Cytuj
Polecam Stajnię w Pysznicy. Numer do instruktorki 533 839 123. A tutaj strona http://stajniapysznica.dbv.pl/.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 21:06  
Cytuj
od jakiego wieku najlepiej zapisac dziecko na konie mam córke 5lat ale zastanawiam sie czy jeszcze nie zawczesnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 21:35  
Cytuj
Znajomy jeździ w w Racławicach jak się jedzie na wilczą wolę i bardzo sobie chwali jazdy. Stadnina nazywa się katinka czy jakoś tak. Jak chcesz to załatwie numer do instruktorki to powie ci dokładnie co i jak.

Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Sdx
Sdx
Sdx
Posty: 15
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 22:14  
Cytuj
jeśli chcesz wstawić konika to w Zakrzowie jest fajna stadlina i dość tania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 11:47  
Cytuj
Ja osobiscie odradzam jazdy w Stadninie w kłyżowie . Brud syf i tyle
wszedzie łajno końskie nie da sie przejsc do koni nawet.Niesłowny jest własciciel poniewaz umawia sie z klijentem na godzine , a zpóznia sie . Kłyżów Wiocha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 11:51  
Cytuj
http://www.stadninakonizabno.dbv.pl/news.php polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 12:00  
Cytuj
korzystajac z okazji chcialabym "sie oglosic" ;) chetnie pomoge przy pracy przy koniach wzamian za nauki jazdy i nasycenie mnie wiedza o koniach umiech bardzo prosze o kontakt na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 16:34  
Cytuj
Witam, chciałabym odnowić temat. Gdzie można dziecko zapisać na naukę jazdy konnej? Był ktoś na stadninie w Kłyżowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 17:47  
Cytuj
Polecam stadnine w Pysznicy. Córka jeździ tam juz 2 lata i jestesmy bardzo zadwolone. Zaczynala jako 4 latka. Panie prowadzace bardzo przyjemne i mile nastawione do dzieci. Polecam serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »