NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
elektrośmiecie - gdzie wyrzucić,
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 12:08  
Cytuj
Wie ktoś, czy jest w Stalowej Woli jakiś punkt, gdzie można wyrzucić (oddać do utylizacji) stary, zużyty sprzęt elektroniczny tzw. elektrośmieci. Mam kilka starych magnetofonów, telewizor i inne i nie wiem, gdzie to zostawić, a nie chcę wyrzucać na śmietnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 13:53  
Cytuj
jezdzi samochod "elektrograt" tylko nie mam rozpiski kiedy i gdzie

PS. Jaki masz ten telewizor moze bym wzial?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 18:51  
Cytuj
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można dostarczyć na składowisko odpadów w Stalowej Woli (droga 871 Stalowa Wola - Tarnobrzeg), w godz. 7:30-14:30
Nr telefonu na składowisko 015) 642 65 05.

Organizowane są również zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego specjalistycznym samochodem "Elektrograty".
Najbliższa zbiórka z gospodarstw jednorodzinnych odbędzie się 15 i 16 marca, natomiast zbiórka z zabudowy wielorodzinnej odbędzie się 29 kwietnia. Szczegółowy harmonogram odbioru zużytego sprzętu znajduje się na stronie www.mzk.stalowa-wola.pl w zakładce przedmiot działalności/zakład transportu i oczyszczania miasta.
Nr telefonu do Zakładu Transportu i Oczyszczania Miasta - (015) 842 70 86.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny jest przyjmowany od mieszkańców bezpłatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
jezdzi samochod \"elektrograt\" tylko nie mam rozpiski kiedy i gdzie

PS. Jaki masz ten telewizor moze bym wzial?


u mnie w garażu stoi ORION 9203 pip wymaga tylko jakiegoś "przeczyszczenia" , za paczkę fajek oddam w dobre ręce umiech
, tylko pieruńsko ciężki jest.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 19:40  
Cytuj
Należy zadzwonić do Zakładu Oczyszczania Miasta i tam opracowany jest harmonogram wyzwozu tego typu odpadów. Te harmonogramy znane sa tez administracjom zarządzającym nieruchomosciami.
Tel do MZK tel. (015) 842 09 58 Do Administracji nie podaję telefonu bo nie wiem z jakiego osiedla jest to pytanie.
Pozdrawiamuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »