NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
co chrześniakowi na komunię ??? ,
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 12:22  
Cytuj
Potrzebuję pomysł na prezent, ale nie może to być nic związanego z komputerem, grami. Wymyśliłam, że kupię dobre rolki i akcesoria do nich a się okazało, że dzieciak już je ma... :/ Może ktoś coś pomoże co? :-) Dzięki z góry.

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 12:22  
Cytuj

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 12:27  
Cytuj
No to może wypasiony rower?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 13:52  
Cytuj
najlepiej podpytac rodzicow co dziecku kupic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 15:09  
Cytuj
Quada mu kupgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 15:34  
Cytuj
Helikopter

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
Potrzebuję pomysł na prezent, ale nie może to być nic związanego z komputerem, grami. Wymyśliłam, że kupię dobre rolki i akcesoria do nich a się okazało, że dzieciak już je ma... :/ Może ktoś coś pomoże co? :-) Dzięki z góry.


A jakie chrzesniak ma zainteresowania ? Dobre prezenty dla dzieci to takie które łączą zabawe z nauką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 21:05  
Cytuj
kup mu Pismo Swiete nie zartuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 21:12  
Cytuj
model zdalnei sterowany z wyzszej polki do złozenia bedzie sporo frajdy - taki typu buggy za 400 złz aparaturą

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 21:23  
Cytuj
Pegazusa = ja bylem zadowolony smiech2

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2010r. 07:08  
Cytuj
zegarek z 32-ma melodyjkami

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2010r. 11:19  
Cytuj
najlepiej daj kase, sam sobie cos kupi o czym najbardziej marzy... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2010r. 11:39  
Cytuj
Co do zainteresowań dzieciaka to komputer - można powiedzieć, że już jest uzależniony od gierek.... Dlatego chcę coś, co go wciągnie i odsunie od kompa. Myślałam o teleskopie ale już ma... :-( I o rolkach, żeby spędzał więcej czasu na świeżym powietrzu ale też ma. Dawanie kasy nie wchodzi w rachubę, nie uważam żeby to był dobry pomysł. A co do książki z tematyką religijną to już mam jako dodatek do głównego prezentu - co go właśnie jeszcze nie mam.... :/

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2010r. 23:09  
Cytuj
dlatego modelarstwo potrafi odsunąć od komputera i tatusia i pocieche

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 10:47  
Cytuj
Wykup chrześniakowi lekcje w szkole angielskiego umiech przydadzą się , no chyba że już się uczy

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Co do zainteresowań dzieciaka to komputer - można powiedzieć, że już jest uzależniony od gierek.... Dlatego chcę coś, co go wciągnie i odsunie od kompa. Myślałam o teleskopie ale już ma... :-( I o rolkach, żeby spędzał więcej czasu na świeżym powietrzu ale też ma. Dawanie kasy nie wchodzi w rachubę, nie uważam żeby to był dobry pomysł. A co do książki z tematyką religijną to już mam jako dodatek do głównego prezentu - co go właśnie jeszcze nie mam.... :/


Hm....w zasadzie to już wszystko ma ( czy z tego korzysta?...)No to może...samochód...ale z kierowcą (póki coco). A jak już może ma,to zostaje ...lot balonem z chrzestną matką albo wykup mu wycieczkę w kosmos ( słuszałem, że są jeszcz wolne miejscauśmiech) O! ten prezent przebije wszystkie...Tylko gdzie w tym wszystkim jest...komunia? No cóz,matko chrzestna ...masz problem:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 15:08  
Cytuj
CYTAT


Hm....w zasadzie to już wszystko ma ( czy z tego korzysta?...)No to może...samochód...ale z kierowcą (póki coco). A jak już może ma,to zostaje ...lot balonem z chrzestną matką albo wykup mu wycieczkę w kosmos ( słuszałem, że są jeszcz wolne miejscauśmiech) O! ten prezent przebije wszystkie...Tylko gdzie w tym wszystkim jest...komunia? No cóz,matko chrzestna ...masz problem:szok:


Napisała ze ma już komunijny dodatek do głownego prezentu. Co prawda niektórzy przesadzają i odbiegają zbytnio od tej uroczystoći kupując min. Quadaumiech

Może ma jakieś pasje, zainteresowania, a moze Ty spróbujesz w nim coś zaszczepić ? Muzyka (gitara, keyboarditp.) Fotografia ( aparat+ albumy przyrodnicze), Numizmatyka( klaser + kilka monet) jest duzo opcji tylko cięzko pisać nie znająć dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 17:51  
Cytuj
Moim zdanie dobry prezent to złoty łańcuszek z blaszką a na niej dedykacja ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 17:52  
Cytuj
Przynajmniej się dziecku nie znudzi i będzie miał pamiatke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 17:55  
Cytuj
Kup samochód good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 21:12  
Cytuj
Nie sztuka kupić coś co się wyda chrzestnemu fajne i w jego mniemaniu odciągnie młodego od komputera, tyle, ze dziecko rzuci w kąt niechciany prezent i będzie po wszystkim.
Ja swojemu kupie kierownice do wyścigów samochodowych do komputera, a już jest w gestii rodziców ile młody posiedzi z nią i ile się będzie bawił i czym i kiedy. Prezent niechciany jest najgorszym prezentem. Co z tego, ze mu dam model do składania jak go to nie interesuje... Najgorzej dostać coś czego się nie chce, a prezent ma sprawiać radość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 10 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 21:27  
Cytuj
ja mam zamiar swojemu chrześniakowi założyc lokate- wpłacic pzre złotych, dokładac na każde urodziny- i na studia będzie jak znalazł!

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2010r. 08:39  
Cytuj
dzięki za propozycje, niektóre naprawdę warte przemyślenia
na poważnie zastanawiam się nad tym modelem do złożenia, tylko zrobię dyskretny wywiad, żeby dzieciak się z tego ucieszył i miał frajdę :-)

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »