NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Katastrofa,
~~GNDZ
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 13:30  
Cytuj
Papież Jan Paweł II w encyklice „Evangelium vitae” napisał, że „żadne słowo nie jest w stanie zmienić rzeczywistości: przerwanie ciąży jest – niezależnie od tego, w jaki sposób zostaje dokonane – świadomym i bezpośrednim zabójstwem istoty ludzkiej w początkowym stadium jej życia, obejmującym okres między poczęciem a narodzeniem”.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 13:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 19:14  
Cytuj
Wierzę że tak powiedział. Przynaję Ci 100% rację. Co nic nie zmienia.

 
 
 
 
~~Zbynio
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 22:26  
Cytuj
zaq a czym są twoje słowa wypstrykane na klawiaturze w porównaniu z tym co napisał Jan Paweł II? niczym. dokładnie niczym biedaku jeden

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 23:02  
Cytuj
To są tylko slowa, a kazdy ma swoj rozum i bedzie postepowal wg wlasnego sumienia. NIe mozna czlowiekowi w 21 wieku narzucic takich sredniowiecznych pogladow. Skoro jest wolnosc slowa i wyboru zatem o czym dyskutujecie? Kazdy powinien miec prawo wyboru a nie prawo do niewyboru. Nie kazdy musi byc zacofany i zyc wg tego co powie kosciol (bo jak pragne zauwazyc wiekszzosc nakazow i zakakzow jest obecnie sobie tylko przez kosciol wymyslona-niektorych rzeczy w biblii nie ma). Zreszta tu ktoś wyzej prawidlowo napisal ze tylko kobieta ma prawo decydowac .Koniec kropkagood

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 23:03  
Cytuj
To są tylko slowa, a kazdy ma swoj rozum i bedzie postepowal wg wlasnego sumienia. NIe mozna czlowiekowi w 21 wieku narzucic takich sredniowiecznych pogladow. Skoro jest wolnosc slowa i wyboru zatem o czym dyskutujecie? Kazdy powinien miec prawo wyboru a nie prawo do niewyboru. Nie kazdy musi byc zacofany i zyc wg tego co powie kosciol (bo jak pragne zauwazyc wiekszzosc nakazow i zakakzow jest obecnie sobie tylko przez kosciol wymyslona-niektorych rzeczy w biblii nie ma). Zreszta tu ktoś wyzej prawidlowo napisal ze tylko kobieta ma prawo decydowac .Koniec kropkagood

 
 
 
 
~~Question
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
To są tylko slowa, a kazdy ma swoj rozum i bedzie postepowal wg wlasnego sumienia. NIe mozna czlowiekowi w 21 wieku narzucic takich sredniowiecznych pogladow. Skoro jest wolnosc slowa i wyboru zatem o czym dyskutujecie? Kazdy powinien miec prawo wyboru a nie prawo do niewyboru. Nie kazdy musi byc zacofany i zyc wg tego co powie kosciol (bo jak pragne zauwazyc wiekszzosc nakazow i zakakzow jest obecnie sobie tylko przez kosciol wymyslona-niektorych rzeczy w biblii nie ma). Zreszta tu ktoś wyzej prawidlowo napisal ze tylko kobieta ma prawo decydowac .Koniec kropkagood



Chcesz wznosić ołtarze bez Stwórcy? Chcesz bić pokłony przed cielcem śmierci?

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 01:53  
Cytuj
CYTAT
zaq a czym są twoje słowa wypstrykane na klawiaturze w porównaniu z tym co napisał Jan Paweł II?

Tym czym Twoje wobec Dalajlamy Mahometa, czy wielu innych.
CYTAT

niczym. dokładnie niczym

Moje słowa to moje zdanie i mam do niego takie samo prawo jak ktokolwiek inny. Nie zyjemy w średniowieczu w którym co powiedział ksiądz/biskup/papierz było świętym prawem i nikt nie miał nic do powiedzenia.

CYTAT
biedaku jeden

umiech

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zaq a czym są twoje słowa wypstrykane na klawiaturze w porównaniu z tym co napisał Jan Paweł II?

Tym czym Twoje wobec Dalajlamy Mahometa, czy wielu innych.
CYTAT

niczym. dokładnie niczym

Moje słowa to moje zdanie i mam do niego takie samo prawo jak ktokolwiek inny. Nie zyjemy w średniowieczu w którym co powiedział ksiądz/biskup/papierz było świętym prawem i nikt nie miał nic do powiedzenia.

CYTAT
biedaku jeden

umiech



Odmawiasz innym prawa do życia? A czy inni mają prawo odmówić Tobie prawa do życia? Także nie mają, bo Bóg mówi: NIE ZABIJAJ. Byś i Ty mógł żyć.

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 08:44  
Cytuj
Chcesz wznosić ołtarze bez Stwórcy? Chcesz bić pokłony przed cielcem śmierci?[/cytat]

Ale dyskusji to z Tobą nie nawiąże...wogóle nie czytasz tego co ktś pisze tylko cytujesz, cytujesz i cytujesz..a komentarze do tego wszytskiego marne i bez składu i łądu. Nikt przecież ci nie broni żyć wg zasad które narzuca nam kośćiół. Ja jednak uważam ze my tez mamy prawo wyboru i swój rozum a księża i fanatycy uważają nas kbiety jak nierozumne zwięrzęta. To mi się nie podoba niezależnie od tego czy jestem katolikiem czy nie. Podoban bzdura jest ze środkami antykoncepcyjnymi..niby grzech główny a jak dobrze chroni przed niechcianą ciążą. Czytając co niektóre wypowiedzi to ma się wrażenie jakby osoby które tu klikają były albo młodzieżą z KSM albo sami księża . A prawo powinno być złagodzone, powinno byc głosowanie itd. Ale...głosować powinny tylko kobiety i to w doddatku te które są w wieku od 18 lat do 40. Bo niby dlaczego głos maja zabierać osoby których to nie dotyczy.umiech

 
 
 
 
~~Ku pamięci
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Chcesz wznosić ołtarze bez Stwórcy? Chcesz bić pokłony przed cielcem śmierci?


Ale dyskusji to z Tobą nie nawiąże...wogóle nie czytasz tego co ktś pisze tylko cytujesz, cytujesz i cytujesz..a komentarze do tego wszytskiego marne i bez składu i łądu. Nikt przecież ci nie broni żyć wg zasad które narzuca nam kośćiół. Ja jednak uważam ze my tez mamy prawo wyboru i swój rozum a księża i fanatycy uważają nas kbiety jak nierozumne zwięrzęta. To mi się nie podoba niezależnie od tego czy jestem katolikiem czy nie. Podoban bzdura jest ze środkami antykoncepcyjnymi..niby grzech główny a jak dobrze chroni przed niechcianą ciążą. Czytając co niektóre wypowiedzi to ma się wrażenie jakby osoby które tu klikają były albo młodzieżą z KSM albo sami księża . A prawo powinno być złagodzone, powinno byc głosowanie itd. Ale...głosować powinny tylko kobiety i to w doddatku te które są w wieku od 18 lat do 40. Bo niby dlaczego głos maja zabierać osoby których to nie dotyczy.umiech[/cytat]

A może zagłosować, czy Ty masz prawo żyć, czy nie. Chcesz takiego głosowania? Oczywiście, że takiego głosowania nikt nie ma prawa zrobić, bo nad tym, czy ktoś ma prawo życ, czy nie, nie głosuje się. Ty masz prawo żyć. I drugi człowiek też ma prawo żyć. Każdy ma prawo żyć. Niezależnie od wieku. Możesz wybierać pomiędzy sałatką z marchewki a schabowym, a nie między tym, czy zarąbać kogoś siekierą czy puścić go wolno. NIE ZABIJAJ.

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 09:43  
Cytuj
A może zagłosować, czy Ty masz prawo żyć, czy nie. Chcesz takiego głosowania? Oczywiście, że takiego głosowania nikt nie ma prawa zrobić, bo nad tym, czy ktoś ma prawo życ, czy nie, nie głosuje się. Ty masz prawo żyć. I drugi człowiek też ma prawo żyć. Każdy ma prawo żyć. Niezależnie od wieku. Możesz wybierać pomiędzy sałatką z marchewki a schabowym, a nie między tym, czy zarąbać kogoś siekierą czy puścić go wolno. NIE ZABIJAJ.[/cytat]

Głupoty piszesz. Jeśli nie chce urodzic niechcianej ciąży to nikt nie ma prawa mi zabraniać. Jest wolny kraj..tzn włąsciwie to nie wolny tylko :fanatycznie kościelny"

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Odmawiasz innym prawa do życia? A czy inni mają prawo odmówić Tobie prawa do życia? Także nie mają, bo Bóg mówi: NIE ZABIJAJ. Byś i Ty mógł żyć.


Przeleć pierwszą lepszą "dajkę" z dyskoteki, bez zabezpiecznia, a będzie z tego człowiek. Odmówisz mu prawa do życia? Decydujesz tu i teraz czy dać prawo dożycia.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 12:43  
Cytuj
CYTAT

A może zagłosować, czy Ty masz prawo żyć, czy nie. Chcesz takiego głosowania? Oczywiście, że takiego głosowania nikt nie ma prawa zrobić, bo nad tym, czy ktoś ma prawo życ, czy nie, nie głosuje się.


Oczyiście ze nie mozna głosować nad tym czy kogoś zabić czy nie. Ale niedouszczanie do tego aby powstał człowiek jest normalne i nawet kościół akceptuje metodę kalendarzykową. A niech mi ktoś wyjaśni dlaczego jedna komórka ma być nazywana już człowiekiem. Co z tego ze byćmoże powstałby z niej człowiek. Z dowolnego plemnika i z dowolnej komórki które są osobno też być może powstałby człowiek, a jakoś nie krzyczymy o morderstwach.

A tabletka wczesnoporonna sprawiająca że zarodek się nie zatrzyma tylko "wypłynie" tak jak 70% wszystkich zapłodnionych zarodków to też zabójstwo? Tylko mi nie mów że bóg może, a ktoś nie, bo jak nie wierzysz w Boga to wiesz co możesz sobie z takim prawem zrobić?

Zapewniam Cię że wśród ateistów morderstw częściej nie ma, bo każdy człowiek kieruje się jakąś etyką nie ważne czy wierz czy nie.

Co to za dyskusja wogóle. Druga strona nie potrafi odpowiedzieć na zaden argument, a jpowtarza tylko jakieś prawidła kościoła do którego wielu z nas nie należy i który powinien mieć wpływ tylko i wyłącznie na swoich wiernych, a nie na każdego wokół.

Przyznajcie się. Nie ma etycznych i naukowych możliwości udowodnienia tego o czym piszecie. Wy chcecie narzucić wiarę kościelną nam wszystkim. Sprawić żeby to wymysły z synodów obowiązywały cały kraj. Nie jestem lewicowcem. Jestem bardziej w "centrum" poglądów politycznych, ale jak się czyta takie bzdury i sposób wypowiedzi niektórych tu osób to mi się zygać chce.

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 18:10  
Cytuj
CYTAT

A może zagłosować, czy Ty masz prawo żyć, czy nie. Chcesz takiego głosowania? Oczywiście, że takiego głosowania nikt nie ma prawa zrobić, bo nad tym, czy ktoś ma prawo życ, czy nie, nie głosuje się. Ty masz prawo żyć. I drugi człowiek też ma prawo żyć. Każdy ma prawo żyć. Niezależnie od wieku. Możesz wybierać pomiędzy sałatką z marchewki a schabowym, a nie między tym, czy zarąbać kogoś siekierą czy puścić go wolno. NIE ZABIJAJ.


Głupoty piszesz. Jeśli nie chce urodzic niechcianej ciąży to nikt nie ma prawa mi zabraniać. Jest wolny kraj..tzn włąsciwie to nie wolny tylko :fanatycznie kościelny\"[/cytat]


A może sama zobaczysz na własnej skórze, co przeżywa mordowany człowiek w łonie swojej troskliwej i kochającej kobiety - matki? Najpierw troskliwy i opiekuńczy lekarz potnie Ci głowę szczypcami, potnie tułów, ręce i nogi, potem wyssie Cię odkurzaczem i wyrzuci na śmietnik. Aby tak się nie stało, istnieje Boże przykazanie: NIE ZABIJAJ.

 
 
 
 
~~GAZETA
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 18:54  
Cytuj
Schemat morderstw był za każdym razem ten sam. Jolanta K. rodziła dzieci w wannie, topiła je, a ciała przenosiła do zamrażarki.

Gdy po kilku latach rodzina przeprowadziła się do Czerniejowa, kobieta przełożyła zwłoki do beczki po kapuście.

Sąd Okręgowy w Lublinie już raz zajmował się sprawą małżeństwa. W marcu 2006 roku skazał kobietę na dożywocie, a Andrzeja K. uniewinnił. Mężczyzna był oskarżony o podżeganie do zabójstw. Jedyny dowód, jaki miał go obciążać, czyli wyjaśnienia żony, sąd uznał za niewiarygodny. Uwierzył Andrzejowi K. który twierdził, że nie wiedział o ciążach.

Po tym wyroku organizacje kobiece nie kryły oburzenia. - To dla mnie ewidentny skandal - mówiła "Gazecie" Joanna Piotrowska, szefowa fundacji Feminoteka.

Pod listem protestacyjnym do ministra sprawiedliwości podpisało się 20 organizacji i ponad 200 osób, m.in. prof. Wiktor Osiatyński, prof. Magdalena Środa i Krystyna Kofta. Protestowali przeciwko surowemu wyrokowi dla matki dzieci.

 
 
 
 
~~malwinka
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 22:08  
Cytuj
A może sama zobaczysz na własnej skórze, co przeżywa mordowany człowiek w łonie swojej troskliwej i kochającej kobiety - matki? Najpierw troskliwy i opiekuńczy lekarz potnie Ci głowę szczypcami, potnie tułów, ręce i nogi, potem wyssie Cię odkurzaczem i wyrzuci na śmietnik. Aby tak się nie stało, istnieje Boże przykazanie: NIE ZABIJAJ.[/cytat]

smiech2smiech2smiech2 usuwa sie plod a nie cxzlowieka. Jak ktos wyzej napisal, komorka to nie czlowiek, a jak chyba wiesz (choc mozesz byc tepy i nie bardzo wiesz) ze aborcje dokonuje sie do pewniego momentu a nie w 6 miesiacu pacanie:zły:

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
A może sama zobaczysz na własnej skórze, co przeżywa mordowany człowiek w łonie swojej troskliwej i kochającej kobiety - matki? Najpierw troskliwy i opiekuńczy lekarz potnie Ci głowę szczypcami, potnie tułów, ręce i nogi, potem wyssie Cię odkurzaczem i wyrzuci na śmietnik. Aby tak się nie stało, istnieje Boże przykazanie: NIE ZABIJAJ.


smiech2smiech2smiech2 usuwa sie plod a nie cxzlowieka. Jak ktos wyzej napisal, komorka to nie czlowiek, a jak chyba wiesz (choc mozesz byc tepy i nie bardzo wiesz) ze aborcje dokonuje sie do pewniego momentu a nie w 6 miesiacu pacanie:zły:[/cytat]


A może sama zobaczysz na własnej skórze, co przeżywa mordowany człowiek w łonie swojej troskliwej i kochającej kobiety - matki? Najpierw troskliwy i opiekuńczy lekarz potnie Ci głowę szczypcami, potnie tułów, ręce i nogi, potem wyssie Cię odkurzaczem i wyrzuci na śmietnik. Aby tak się nie stało, istnieje Boże przykazanie: NIE ZABIJAJ.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 23:40  
Cytuj
memory to tak samo jak z nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa i materialnym potrzeba zaradzaj?

I skończ z tym nie zabijaj, antykoncepcja znana jest od tysięcy lat. Najwyższa pora powiedzieć, że kontrola przyrostu naturalnego jest jak najbardziej wskazana.
Porównaj sobie choćby umieralność niemowląt w Europie do tej z najludniejszych kontynetów. I sam powiedz, czy antykoncepcja, a w skrajnych przypadkach aborcja (sam nie jestem jej zwolennikiem, ale nie widzę powodu abym miał decydować o prokreacji innych) nie jest mniejszym złem niż umieralność maluchów na poziomie 20 % i coraz większe problemy z wyżywieniem populacji świata...

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
memory to tak samo jak z nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa i materialnym potrzeba zaradzaj?

I skończ z tym nie zabijaj, antykoncepcja znana jest od tysięcy lat. Najwyższa pora powiedzieć, że kontrola przyrostu naturalnego jest jak najbardziej wskazana.
Porównaj sobie choćby umieralność niemowląt w Europie do tej z najludniejszych kontynetów. I sam powiedz, czy antykoncepcja, a w skrajnych przypadkach aborcja (sam nie jestem jej zwolennikiem, ale nie widzę powodu abym miał decydować o prokreacji innych) nie jest mniejszym złem niż umieralność maluchów na poziomie 20 % i coraz większe problemy z wyżywieniem populacji świata...



Nie można skończyć z NIE ZABIJAJ. Trzeba skończyć z zabijaniem, z rozlewem krwi najniewinniejszych, z wydawaniem wyroków śmierci na najbardziej bezbronnych. "Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości" - mówił Jan Paweł II. Nie ma żadnej relatywizacji - zło jest złem, zbrodnia zbrodnią. MAtka ma miłować i bronić, a nie mordować, lekarz ma leczyć, a nie zabijać. Przykazanie Boże brzmi: NIE ZABIJAJ!

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 16:40  
Cytuj
Odpuscmy sobie, dyskusja nie ma sensu. To apel do tych myslacych, niezaleznie od pogladow. Przeciez z tym trolem nie da sie rozmawiac.

 
 
 
 
~~Memory
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Odpuscmy sobie, dyskusja nie ma sensu. To apel do tych myslacych, niezaleznie od pogladow. Przeciez z tym trolem nie da sie rozmawiac.


Oczywiście, że dyskusja nad tym, czy komuś wolno żyć, czy nie ma sensu, a nawet nie wolno jej toczyć. Bo nikomu nie wolno podważać prawa drugiego człowieka do życia - i tego człowieka, który dopiero się począł, i tego człowieka, który ma dwa tygodnie, i tego, który osiągnął pełnoletność. A także tego, który jest nad grobem. I to jest oczywiste i niepodwżalne dla ludzi myślących, o których łaskawie wspominasz. To jest oczywiste dla każdego, kto pretenduje do miana człowieka. I dla tych ludzi, którzy jeszcze swojego człowieczeństwa i swojej godności nie odkryli. Do wszystkich Bóg mówi: NIE ZABIJAJ. I tutaj dyskusji nie ma. Takie jest prawo. Nie ma innego prawa. Dyskutować możesz nad tym, czy napić się wody ciepłej czy zimnej. I tylko tyle, nic więcej. Nad przykazaniem NIE ZABIJAJ się nie dyskutuje. Je się wykonuje. A rzucanie inwektyw... pozostawmy bez komentarza, polecając mamie i tacie oraz nauczycielom uzupełnienie braków wychowawczych. I pamiętaj: NIE ZABIJAJ! Życie to bezcenny dar Stwórcy. Tylko On je daje i tylko On powołuje człowieka do siebie.

 
 
 
 
~~jamal
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 18:02  
Cytuj
Aborcja ?! Czy was pogieło ?? Ludzie !! Zabijając dziecko, zabijacie takze cząstke siebie, czy wy naprawde nie zdajecie sobie z tego sprawy co robicie z takim malutkim dzieciątkiem ?? Aaa ktos was zgwałcił ?? To urodzcie to dziecko, ostatecznie (czego nie popieram również) adopcja, ale nie zabijajcie tego maluszka !!!A moze za duzo alkoholu we krwi na imprezie i stało sie to ??Trzeba uwazac, i nie pic a nie potem ryczycie ze zaszłyscie w ciąze i poddajecie sie temu okrutnemu zabiegowi !! Z tako łatwoscio przychodzi wam odbieranie zycia, które ledwie co sie zaczeło ?!! Puknijcie sie w te wasze puste ŁBY !! Nienormalne jestescie. Zastanówcie sie z milion razy zanim podejmiecie taki krok, potem do konca zycia bedziesz tego załowała. Przejdziesz obok placu zabaw pomyslisz “moje dziecko miało by tam iles lat, tez by sie tu bawiło” w którys dzien pomyslisz “moje dziecko by miało dzisiaj np: roczek ” !! Jestes młoda, ok rozumiem ciezko by Ci było z dzieckiem, ale ono by istniało i pokochała bys je jak nikogo innego, i pozniej bys dziekowała BOGU,ze nie zrobiłas tego !! Nie popieram aborcji, to jest cos okropnego !!

 
 
 
 
~~poeta
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 18:06  
Cytuj
Mamusiu…

coś się stało, ja żyję
ja naprawdę żyję
dar życia otrzymałam
o, braciszka z boku poznałam
on też prawdziwie się raduje
i świata oczekuje
dzięki ci mamusiu
i kochany tatusiu
braciszku! patrz, coś się stało
jakieś światło się tu dostało
jakieś narzędzie błyszczące
ała! jakieś kłujące
braciszku co oni ci robią?
dlaczego dziurę w brzuszku ci skrobią?
mamusiu! braciszka rozrywają
rączki mu wyrywają! właśnie wykłuli mu oko
i serduszko rozdarli głęboko
jestem krwią braciszka zbryzgana
mamusiu moja kochana
już nie ma nas dwoje - zostałam sama
jak ja się mamusiu boję
pocę się w kolorze krwi
mamusiu! nie pozwól umrzeć mi!

MAMUSIU!

ten potwór paluszki mi obcina
już jest kaleką twoja dziecina
mamusiu! co ja takiego zrobiłam?
ja tylko życiem się cieszyłam

mamusiu!

ja jestem miłością Boga dla ciebie
On naprawdę chce mieć nas w niebie?
Jego miłość nigdy sie nie kończy
nawet po śmierci się sączy
ratunku mamo!
on urwał mi już kolano
tatusiu! ja będę twoim skarbeczkiem
będę twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi
niech nie wyrywa mi drugiej rączki

mamusiu! tatusiu!

ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy
kochani! ja mogę żyć w nędzy
a nie nie pozwólcie aby mnie zamordowali
i życie mi zabrali
mamusiu, ja jestem jeszcze mała
ja będę zawsze cię kochała
w twojej starości będę promyczkiem słońca
będę miłością cię obdarzała do dni twoich końca
mamusiu! jakiś błyszczący nóż
gardło podrzyna mi już
nawet nie wiem jak wy wyglądacie
i dlaczego mnie nie kochacie?

mamusiu!

czy ja umieram dlatego, że tatuś cię dręczy?
że cię nie kocha i męczy?
ja cię tysiąc razy mocniej będę kochała
ja - twoja córunia mała
ja będę ci buzi na dobranoc dawała
ja się będę z tobą bawiła i śmiała
nie pozwól żebym została zmasakrowana!

mamusiu!

on teraz szczypcami oczy mi rozdusi
nie będę widziała mojej mamusi
a ty mnie mamusiu będziesz widziała
spójrz do śmietnika, tam będę leżała

mamusiu!

dlaczego życie mi dałaś?
i tak okrutnie je odebrałaś?

mamusiu patrz!

twoją córunię w krematorium spalili
a duszy jej nie zabili
ja w twoim umyśle będę żyła
będę po nocach ci się śniła
i będę po nocach do ciebie wołała
ja - twoja córunia mała
mamusiu! dlaczego zatykasz uszy?
przecież nikt cię nie ogłuszy
to przecież ja, twój skarbek kochany
ten, co miał brzuszek rozerwany
mamusiu! pamiętasz jak się bałam?
jak o pomoc do ciebie wołałam?
a pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza?
co śmiercią dzieci obdarza?
kto mu dał prawo, by zabił twoją dziecinę?
twoją niewinną kruszynę mamo…
czy ta powolnej śmierci porcja
nazywa się aborcja?
zapytaj rządzących o nazwiska
poznaj tych ludzi z bliska
sprawdź, czy oni też swoje dzieci zabijają
czy tylko ciebie w pogardzie mają

mamusiu!

w naszym kraju mordercy chodzą na wolności
a niewinnym łamie się kości
ustawy ludobójcze podejmują
i tobą wcale się nie przejmują
mamusiu moja kochana
dlaczego cierpisz i jesteś załamana?
to przecież ja - twoja córunia
mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła

mamusiu!

w twoim sumieniu będę ciągle żyła
i będę za tobą bardzo tęskniła
że twoja córeczka najbardziej by cię kochała
mamusiu moja
ja nawet teraz jestem twoja!!!!

 
 
 
 
~~17 lat
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 18:21  
Cytuj
Po obejrzeniu tego filmu lzy same splywaja po policzkach…Sama jestem mloda matka bo zaszlam w ciaze majac 17 lat i jak kazda dziewczyna w tej sytuacji balam sie…balam sie reakcji chlopaka a szczegolnie rodzicow. nigdy jednak nie przyjmowalam do siebie mysli ze jest takie wyjscie jak aborcja…myslalam o samobójstwie ale przeciez wtedy dziecko tez bym zabila…postanowilam o wszystkim powiedziec rodzicom i bez wzgedu na wszystko urodzic to dziecko…teraz jestem matka 1,5 rocznego synka i nie wyobrazam sobie ze mogloby go nie byc…Dziewczyny nawet jesli zaliczycie “wpadke” nie robcie tego!!! Urodzcie to dziecko a przekonacie sie tak jak ja ze to ono bedzie najjasniejszym promyczkiem slonca dla was…

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 02:44  
Cytuj
O Lucyferze, Panie nasz

Kiedy katolików trafi szlak?

Zatruwają życie, są jak dzieci, naiwne i strachliwe

Bogobojne i w dekalog zbrojne

W Tobie, nadzieja nasza

Daj nam rozum i silną wolę

Abyśmy przetrwali tyranię okrutnych dzieci bożych

Zmieniających świat w obłąkane przedszkole

Bez logiki i rozumu

Współczucia dla słabego ciała i duch ludzkiego

Na kolonach pęłzają przed Bogiem

Dla nagrody w Niebie będą jak mrówki ogniste, masą krwiożerczą

Miłosierdzia dla ludzi wrogiem

Lucyferze, opoko przed tyranią Nieba

Ty jedyny nas rozumiesz i doceniasz

Pod twoją obronę uciekam przed zdziecinniałymi katolikami

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »