NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Co tam słychać w elektrowni?,
~~ktoś
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Będziesz inaczej mówił jak się znajdziesz za bramą, choć z całego serca Ci tego nie życzę.


Ja sam bym sobie tego życzył...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~Perm
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 17:18  
Cytuj
Ja sam bym sobie tego życzył...
[/cytat]
To na co czekasz? Spełnij swoje życzenie

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 20:59  
Cytuj
CYTAT

Ja sam bym sobie tego życzył...

To na co czekasz? Spełnij swoje życzenie
[/cytat]


Mówisz o czymś czego nie zrozumiałeś, jakoś niektórym trudno czytać ze zrozumieniem, kasa jest jak mnie zwolnią, a nie jak sam się zwolnię... Czekam na to pierwsze.

 
 
 
 
~~Zyga
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ja sam bym sobie tego życzył...

To na co czekasz? Spełnij swoje życzenie



Mówisz o czymś czego nie zrozumiałeś, jakoś niektórym trudno czytać ze zrozumieniem, kasa jest jak mnie zwolnią, a nie jak sam się zwolnię... Czekam na to pierwsze.

[/cytat]
Z tego co wyczytałem między wierszami jesteś jednych z tych pracowników co maja jakieś swoje firmy a prace w ESW traktują jako odpoczynek i żeby nie płacić ZUS-u.Ponadto załatwili sobie "nietykalność" w związkach i wypisują głupoty na forum jak to źle w ESW.Czas skończyć z takimi "pracownikami".

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:19  
Cytuj
Zgadzam się z moim przedmówcą.Jeszcze do tego powinni zlustrować byłych ubeków i tych zdrowo umoczonych.

 
 
 
 
~~Desperado
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:44  
Cytuj
też się zgadzam.
Badanie powinno również obejmować testy na inteligencję i poziom frustracji...

 
 
 
 
~~zwykły_robol
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:46  
Cytuj
[/cytat]
Z tego co wyczytałem między wierszami jesteś jednych z tych pracowników co maja jakieś swoje firmy a prace w ESW traktują jako odpoczynek i żeby nie płacić ZUS-u.Ponadto załatwili sobie "nietykalność" w związkach i wypisują głupoty na forum jak to źle w ESW.Czas skończyć z takimi "pracownikami".



Jak sie zalatwia nietykalność w związkach??? Ja też chcę.

 
 
 
 
~~Pracus
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:54  
Cytuj
Jak się załatwia nietykalność?Trzeba czytać pismo św. na mszy pojechać do Częstochowy oraz na manifestację do Warszawy a związek "S" da Ci na 2 lata ochrone że Cie nie zwolnią.

 
 
 
 
~~Pracus
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:54  
Cytuj
Jak się załatwia nietykalność?Trzeba czytać pismo św. na mszy pojechać do Częstochowy oraz na manifestację do Warszawy a związek "S" da Ci na 2 lata ochrone że Cie nie zwolnią.

 
 
 
 
~~koleś prezesa
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
Jak się załatwia nietykalność?Trzeba czytać pismo św. na mszy pojechać do Częstochowy oraz na manifestację do Warszawy a związek \"S\" da Ci na 2 lata ochrone że Cie nie zwolnią.


Nie rozumiem.... Przecież zamiast wypisywac tu jak jest źle można przeczytać na mszy , pojechać do Warszawy i mieć w de. wszysko..

 
 
 
 
~~szeregowy
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 08:52  
Cytuj
nasi wybitni działacze związkowi po przez swoją samą w sobie "działalność związkową" są i mogą sie czuć bezpieczni tak że nie rozumiem na co im imunitet. ich pozycja w trakcie tzw.działalnosci związkowej i po jest szczegolnie mocna,pozostaje tylko zapytać czyim kosztem

 
 
 
 
~~KTOŚ
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak się załatwia nietykalność?Trzeba czytać pismo św. na mszy pojechać do Częstochowy oraz na manifestację do Warszawy a związek \\\\\\\"S\\\\\\\" da Ci na 2 lata ochrone że Cie nie zwolnią.


Nie rozumiem.... Przecież zamiast wypisywac tu jak jest źle można przeczytać na mszy , pojechać do Warszawy i mieć w de. wszysko..

I to właśnie niektórzy robią.Nóż w kieszeni się otwiera.

 
 
 
 
~~zenon
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
też się zgadzam.
Badanie powinno również obejmować testy na inteligencję i poziom frustracji...

to powinna byc podstawa. popieram w 100%

 
 
 
 
~~batman
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 10:31  
Cytuj
i KONIEC TEMATU.

 
 
 
 
~~ZZZ
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 12:21  
Cytuj
Amen.

 
 
 
 
~~robol
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 07:05  
Cytuj
Koniec ? Chyba wszyscy się zamknęli bo cieszą się że dostana ochłapy po świcie, która się będzie bawić W Baranowie.
Życzę dobrego samopoczucia !!!

 
 
 
 
~~~obcy
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 08:27  
Cytuj
Do robol. Tylko się pośpiesz, bo te ochłapy to tylko dla tych co maja refleks albo układy, jak nie zdążysz się zapisać to figa z makiem good

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 12:09  
Cytuj
Zapisywać się będzie można tylko w dniu 22.09.08 u Pana Osmana, telefonicznie lub osobiście.Ilość miejsc ograniczona.Na poszczególnych wydziałach wiszą zawiadomienia o w/w imprezie w Baranowie Sandomierskim.Kto zdąży ten będzie miał farta a reszta może się oblizać smakiem.

 
 
 
 
~~młody
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 18:10  
Cytuj
Czy to prawda, że w elektrowni wszyscy fizyczni zarabiają podobnie blisko płacy minimalnej obowiązującej w Polsce?
Chciałbym tam pracować i zarabiać jak pracownik z 20 letnim stażem jestem po elektryku w Nisku. Miałbym zniżkę na prąd.
Słyszałem,że jeszcze jedna podwyżka płacy minimalnej i wszyscy
będą zarabiać jednakowo.

 
 
 
 
~~szeregowy
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 20:08  
Cytuj
wisi mnie ten cały baranow i ten spęd przydupasow-kwiaty,krawaty pompa i putz

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 20:16  
Cytuj
jakie kwiaty,krawaty... my z ;odwęglania; jedziemy w gumofilcach...:haha:

 
 
 
 
~~robol
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 16:47  
Cytuj
A my z odpopielania w maskach pyłowych i z brechami aby podziękować prezesowi za zlikwidowanie wydziału.

 
 
 
 
~~maniek
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 19:45  
Cytuj
najlepiej jak se załozysz gumofilca na łeb i maski ci nie trza będzie

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 10:51  
Cytuj
Do młody.
Kto ci takich głupot naopowiadał o podwyżkach, ten zakład schodzi na psy.Tu się nic nie buduje, nic nie tworzy nowego tylko reperuje i naprawia stare a zarobki to mają dobre tylko nieliczni.Jak cię już przyjmą to na jakiś niezdrowych zasadach , chyba że masz znajomości.O wielkiej kasie i niezłym zarobku to możesz zapomnieć ale tyry to ci nie zabraknie.

 
 
 
 
~~batman
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 10:57  
Cytuj
Trzeba uderzyć na Baranów i zobaczyć jak goście się bawią.Będzie o czym pisać i nowy temat jak znalazł.Oby tylko pogoda dopisała i plan imprezy przygotowany przez socjalny.Ciekaw jestem czy wielki zarząd elektrowni tez zaszczyci nas swoja obecnością.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »