NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
"Stroże prawa" w naszym mieście,
qba
qba
qba
Posty: 44
Dołączył: 19 Lut 2007r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2007r. 13:25  
Cytuj
do XX, wiem co to dygresja i było to tylko w jednym miejscu,nie wiem gdzie to wyczytałeś więcej skoro piszesz "postach" a to liczba mnoga. PS ja nie studiuje j. polskiego czy innych wg mnie pierdół. Wolę nauki techniczne, bo się przydają przynajmniej do czegoś

A tak do tematu to jakiś cud chyba dziś był koło hali 3 "miejskich" prawie w jednym miejscu. Za bardzo nie miałem czasu sie przyglądnąć co robią oprócz stania na poboczu i rozmowy przez krótkofalówki ale chyba trochę pilnowali ruchu bo ludzie łażą jak święte krowy po drogach. No i wreszcie zrobili z nich użytek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2007r. 13:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~XX
ff
Wysłany: 28 Maja 2007r. 12:23  
Cytuj
Masz racje język polski do niczego się nie przydaje smiech2 rzyczę zdruwka! Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2007r. 12:01  
Cytuj
zdrufka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 09:32  
Cytuj
Czy już nikt nie ma nic do powiedzenia na temat naszej stalowowolskiej policji??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Czy już nikt nie ma nic do powiedzenia na temat naszej stalowowolskiej policji??


normalnie brak słów jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Lip 2007r.
Skąd: irlandia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 22:03  
Cytuj
ja cos do powiedzenia. znam osobiscie kilku policjantow ze stalowej woli. czesto jest tak ze otrzymuja bzdurne rozkazy, np. zatrzymywanie rowerzystow. sluzy to poprawianiu statystyki tzn. jesli polijant w czasie sluzby jedna trzecia casu poswieca na sciganie rowerzystow oznaczac to bedzie ze stalowa wola jest bezpiecznym miastem, nie ma rozbojow , nie ma kradziezy, nie ma bijatyk, tylko rowerzysci. prawda ze cudownie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »