NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
egzaminy na KUL - STALOWA WOLA,
~~Aska
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 18:22  
Cytuj
Czy zdawał ktos na Kul do stalowej woli egzaminy wstepne w tamtym roku na socjologie albo pedagogike na studia mgr albo orientuje sie jak wydlada sytuacja i czy jest duża liczba osob i czy jest sens zdawac tutaj, z gory dzieki za wszelkie info

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 18:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Czy zdawał ktos na Kul do stalowej woli egzaminy wstepne w tamtym roku na socjologie albo pedagogike na studia mgr albo orientuje sie jak wydlada sytuacja i czy jest duża liczba osob i czy jest sens zdawac tutaj, z gory dzieki za wszelkie info

zadaj sobie pytanie, co ja bede robic po tych studiach, pozniej puknij sie w glowe i zacznij studia po ktorych masz realna szanse na znalezienie pracy w zawodzie

 
 
 
 
~~aska
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 19:47  
Cytuj
tak??ciekawe bo juz znalazłam pracę i na dodatek w zawodzie i wybacz ale nie zamierzam pukac sie w głowę

 
 
 
 
~~avatar
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy zdawał ktos na Kul do stalowej woli egzaminy wstepne w tamtym roku na socjologie albo pedagogike na studia mgr albo orientuje sie jak wydlada sytuacja i czy jest duża liczba osob i czy jest sens zdawac tutaj, z gory dzieki za wszelkie info

zadaj sobie pytanie, co ja bede robic po tych studiach, pozniej puknij sie w glowe i zacznij studia po ktorych masz realna szanse na znalezienie pracy w zawodzie


NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
tak??ciekawe bo juz znalazłam pracę i na dodatek w zawodzie i wybacz ale nie zamierzam pukac sie w głowę


to gratuluje, w takim razie pusc kupon totolotka bo masz wielkie szczescie umiech

 
 
 
 
~~aska
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 23:49  
Cytuj
egzaminy wstepne ? kiedy maturke sie zdawalo ?

KUL w stalowej - dno totalne. Zapomnij. Poziom zerowy. Więcej pseudo katolickich przedmiotów niz kierunkowych.

 
 
 
 
~~Learn
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
egzaminy wstepne ? kiedy maturke sie zdawalo ?

KUL w stalowej - dno totalne. Zapomnij. Poziom zerowy. Więcej pseudo katolickich przedmiotów niz kierunkowych.



Wypowiedź trafiona kulą w płot. Chcesz coś bąknąć o poziomie, a mówisz, że przedmioty Ci się nie podobają. To są całkowicie różne sprawy - poziom czegoś, a to, co to jest. Popełniłaś błąd logiczny jak byk. Zanim raz coś powiesz, dziesięć razy się zastanów. A teraz scharakteryzuj poziom konkretnych przedmiotów i uzasadnij każdą tezę. To będzie miało ręce i nogi. Stać Cię na to?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 09:44  
Cytuj
żaden błąd logiczny - napisałem dwie tezy - a raczej fakty.

1. Poziom zerowy - wszytskiego
2. Ucza debilnych przedmiotów - również na zerwoym poziomie.

Wystarczy poobserwować kto tam studiuje ... i gdzie tych ludzi można spotkać ...

Prosze, porónaj sobie program jakiegokolwiek kierunku KULawego z tym samym na innej "normalnej" uczelni umiech A zobaczysz różnice.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 10:36  
Cytuj
Skończyłem socjologię na tutejszym KULu. Nie polecam. Chociaż teraz troszeczkę się poprawiło pod względem wykładanych przedmiotów. Niemniej jak porównałem program, wykładane przedmioty z programem na innych uczelniach, to faktycznie nie za ciekawie to wygląda. Piszę tutaj o studiach zaocznych, na dziennych mniej orientuję się co się tam teraz dzieje.
W rankingach socjologia na KULu mieści się mniej więcej w połowie listy, ale jest to socjologia wykładana w Lublinie. Dobrze stoi w rankingu socjologia na uniwerku w Rzeszowie, przynajmniej 2 lata temu bardzo dobrze stała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »