NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
kable osiedlowe, kto na kogo kabluje idzwoni wiadomo pod jaki numer
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 10:52  
Cytuj
oj czasami taka ochrona osiedlowa się przyjade.... tak jak w przypadku porysowanego samochodu ale w większości przypadków ludzie w podeszłym wieku czują chęc i obowiązek do zgłaszania wszystkiego.... to bomba, to alkohol.... tak tak przepraszam że to powiem ale powinni takich powybijać lub przynajmniej wysłać na sybir.... bo takiemu człowiekowi wszystko przeszkadza.... to że dzieciak siedzi na schodach a nie na ławce, lub też to że siedzi wogóle na ławce.. albo to że 5latek biega po trawie koło bloku ..... chcą zwrócić na siebie uwagę bo czują się samotnie ... choć nikt nie jest na tyle mądry żeby stwierdzić że nie tędy droga. hmm stare pokolenie..... przyznam że mam nadzieje że odejdzie to wraz z tym pokoleniem ochroniarzy moralności i przyblokowych ławek bo nie chce żeby moje dziecko wychowywało się pod oczyma wielkiego brata....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 10:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 11:54  
Cytuj
Lepiej niech się wezmą za młoty pneumatyczne i kosiarki ryczące od wczesnych godzin porannych. To jest skandal! Co to za nawyk, aby od świtu takiego głośnego sprzętu używać? Powinni zaczynać nie wcześniej niż o 11.00.
A co do siedzących nocą na ławkach. Niech siedzą, ale jeśli są krzyki i tłuczenie butelek o 1,2 w nocy, to przepraszam, ale ludzie chcą spać. Siedzieć i rozmawaić nikt nie broni, ale po cichu. A głośno to niech idą na odludzie i tam drą ile wlezie.

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 07:45  
Cytuj
racja racja..... jeśli chodzi o kosiarki i młoty to może niech zaczną od mojego sąsiada...... pacan od 6 rano w sobote już tnie tą swoją piłą i po co ..... tylko po to żeby ciąć .... a jak po 10 robie grilla to już się rzuca zanim się ktokolwiek odezwie ... i tak cały czas doputy, dopoki czegoś nie dostanie ....

 
 
 
 
~~DDT
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
pisac jak na waszym osiedlu wyglada siedzenie dewot w oknach i dzwonienie zeby zrobic porzadek te stonke dewot trzeba wytepicchytry


Ja uwazam ze nalezy dzwonic i raportowac wladzy WSZYSTKO, a wladza ma palowac, szczegolnie takich gowniarzy jak ty debilu "fredi".

Kabel jest podstawa zdrowego nowoczesnego spoleczenstwa tylko wy niedorozwoje podkarpackie tego nie pojmujecie, ale tak jest w cywilizowanych krajach, czyli Niemcy czy USA. W kazdym razie tam, gdzie mieszkaja jeszcze porzadni biali ludzie a nie jakies przybledy.

Jak ktos sie nie zgadza ze mna powinien zostac BRUTALNIE SPALOWANY

pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 11:18  
Cytuj
napinacz-prowokator

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DDT
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
napinacz-prowokator


Odpowiedz na poziomie intelektualnym gimnazjalisty ... ale jakos wcale mnie to nie dziwi.

Dla zdrowia powinienes dostac ze 2 razy pala po pleckach, jak za starych, dobrych czasow kiedy ZOMO/ORMO czuwalo i HULIGANERIE tepilo

POZDR !

 
 
 
 
~~PeeL
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 13:37  
Cytuj
\"napinacz-prowokator\" to jeszcze pikuś, ten styl wypowiedzi wskazuje na SB-ka, starego milicjanta i faszystę w jednym.

 
 
 
 
~~Edyta
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
\\\"napinacz-prowokator\\\" to jeszcze pikuś, ten styl wypowiedzi wskazuje na SB-ka, starego milicjanta i faszystę w jednym.


dokladnie to samo pomyslalam. good

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 15:03  
Cytuj
Może go rodzice przez x lat pałowali na powitanie dnia i teraz wszystko widzi przez pryzmat pałowania smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hiphop
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 19:02  
Cytuj
chytrya mnie tez wkurzaja tacy co pija i krzycza. ale to pryszcz mnie wkurza taka jedna młoda nauczycielka nie ma to kolezanek nikt jej nie lubi wielka pani z miasta czepia sie wszystkich na ławce nie mozna posiedziec i piwa kulturalnie napic z mezem i z innymi bo ten czubek dzwoni po policje.my to mamy z nia koszmar.nawet na małzenstwa co maja po 50 lat i tam faceci po jednym pija tez głupa dzwoni..jak ktos wie co tu zrobic z ta małpa..jeszcze zeby to człowiek hałąsowł to rozumie po pracy sie popołudniu na plotki stykniemy po piwku sie napijemy i zejebsty ma laska problem . czekam na odp..

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 23 Lip 2008r. 20:24  
Cytuj
Bo publiczne obnoszenie sie z alkocholizmem (czyli upijanie sie pod blokiem do nieprzytomnosci) jest karalneumiech sry ze zburzylem ci swiatumiech

Co do kabli to niech sobie beda. Musi byc jakas przeciwwaga dla wychowania bezstresowego - takie male cos co ma 5 lat i samochodzik z plastiku ktorym sie tlucze caly dzien przed blokiem (bo rodzice sa zajeci spozywaniem wodki zeby wytrwac do wieczora i swojej koleji na laweczce, nie maja czasu). Potem takie dziecko bez zadnych wzorow moralnych sadzi, ze jak zchleje sie przed blokiem i porozbija samochody sasiadow to jest to calkowicie normalne.

PS. Widze, ze mamy tu wielu przedstawicieli tzw. patologii.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »