NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zarobki w tesco,
~~aska
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 08:04  
Cytuj
czy ktos orientuje sie jakie sa zarobki w tesco, bo moje znajome ze studiow pracuja w tesco zxawsze w wakacje i podobno place na wykładanie towaru są w granicach 1.000 zł ??? z góry dzieki za info

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 08:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~tiesco
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 08:58  
Cytuj
zarobki są w granicach 4-4.5 pln za godzinę. Praca w rożnych przedziałach czasowych, i nie koniecznie codziennie.

 
 
 
 
~~były pracownik
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 09:53  
Cytuj
pracowałam jako kasjerka w zeszłym roku na 1/2 etatu i zarabiałam około 400zł/ miesiąc.

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
pracowałam jako kasjerka w zeszłym roku na 1/2 etatu i zarabiałam około 400zł/ miesiąc.


tyle zarabiaja ludzie zatrudnieni w tesco, a ludzie ktorzy pracuja przez agencje pracy tymczasowej to maja stawki okolo 4-5 zl/h, czasami troszke wiecej

 
 
 
 
~~całkiem znajoma
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 16:07  
Cytuj
jesli chodzi o prace w tesco to powiem to tak: kasa ok 1000 zł dla niektórych jest marzeniem, jesli chodzi o prace dla tesco przez agencje pracy tymczasowej to fakt mozna sobie zarobic bo to umowa zlecenie i nie płacone są składki zusowskie czy tez inne z tyt pracy. Jesli mogłabym polecic to najlepiej zwolnić się z tesco jako pracwownik a zatrudnić się w pracy tymczasowej lepiej czlowiek na tym wyjdzie...składki sam sobie człowiek może opłacic... Pozdrawiamcool

 
 
 
 
~~gremlin
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 16:27  
Cytuj
No proszę, za taką ciułaczkę 400 zł na kasie czy przy układaniu towaru, a niektórzy radni miejscy w stalowej woli chcą podnieść sobie diety na najbliższej sesji rady miejskiej z 700 zł na 880 zł.

Mam nadzieje ze i tym razem znajdą się przeciwnicy jak poprzednio.

 
 
 
 
~~............
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 17:31  
Cytuj
radni zaradniumiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2008r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
No proszę, za taką ciułaczkę 400 zł na kasie czy przy układaniu towaru, a niektórzy radni miejscy w stalowej woli chcą podnieść sobie diety na najbliższej sesji rady miejskiej z 700 zł na 880 zł.

Mam nadzieje ze i tym razem znajdą się przeciwnicy jak poprzednio.


A co radni mają do poziomu płac w Tesco, że takie porównanie zastosowałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~arek
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 17:20  
Cytuj
a słyszlem ze teraz nowo przyjeci w tesco zarabiaja ok 1.200 zł. czy ktos wie czy to prawda bo nie bardzo chce mi sie w to wierzyc zeby az takie stawki byly.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 22 Lip 2008r. 19:28  
Cytuj
Zalezy co wykladaja - jezeli chemie to pewnie takie stawki sa realne, ale jezeli to humanisci to niesadze - ich jest stanowczo za duzo.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »