NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Żydowski rozbiór Polski, Prezydencie Kaczyński ratuj wetem
~~hate eternal
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A dlaczego państwo polskie ma oddawać coś co ukradły szwaby? Niech oni oddają umiech


Bo nie chodzi o to co \'ukradly szwaby\', ale o to co wladza komunistycznej PRL postawnowila upanstwowic - a ze przypadkiem jeszcze dali do zrozumienia wlascicielom, ze powinni opuscic kraj to calkiem przypadkowa sprawa...

Komunizm nie lubil roznorodnosci, wlasnosci a przedewszystkim wolnej woli - no i na swoje nieszczescie niekotrzy byli \'urodzonymi\' wrogami ludu.


Ty też widzę nie lubisz umiech I co z tego, że upaństwowiła? Nie tylko w Polsce to przecież miało miejsce. Przecież to jest spiralka bez końca - ja chcę np. odszkodowanie za pole i chałupinę mojej babci pod Lwowem. Ale wiem, że jednostka wobec faktów historycznych nic nie znaczy i się jakoś o to nie dopominam.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 20:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
Nie twierdze, ze to regula ale na onecie raczej dyskutuja oszolomyumiech

Za przeproszeniem to zachodniej europie blizej do USA niz nam - a przynajmniej jezeli chodzi o kase. Dlatego nie ma co pieprzyc glupot o komunistycznych zabobonach i zrzucac winy za kiepska sytuacje na wyimaginowanych wrogow - trzeba wziac sie do pracy i zrobic cos zeby bylo lepiej - a napewno nie jest to droga w kierunku Rosji albo Bialorusi.


A Ty heniu o której zachodniej Europie mówisz przepraszam Cię bardzo? Bo chyba nie tej XXI wieku?

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 03:23  
Cytuj
O tej na lewo od nas - i z dnia dzisiejszego.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
O tej na lewo od nas - i z dnia dzisiejszego.


Widać kolega nadal tkwi w okresie PRL, skoro ma taki światopogląd. Na lewo od nas, z wyjątkiem Białorusi, jeszcze większa mafia rządzi niż w Polsce, i jeszcze większe dysproporcje w dochodach są. Może ostatnio trochę Putin złagodził i umniejszył rolę mafii, ale za dzieduszki Jelcyna to było tragicznie. Putin pozamykał Chodorkowskiego i innym "byznesmenów" do obozów pracy i mimo wszystko Rosja zaczęła się pomalutku podnosić. Tamci zamknięci "byznesmeni" to tacy sami przedsiębiorcy, jak u nas ci od tego ukradzionego pierwszego miliona. Póki w Polsce nie nastanie osoba na miarę marszałka Piłsudskiego i nie zaprowadzi porządku na tzw. górze politycznej i gospodarczej, ten kraj, niczym Titanic idzie na dno. Wspomnicie moje słowa. Może jesteście jeszcze młodzi i głupi, czyli bez doświadczenia polityczno- życiowego, a karmieni papką na wyższych uczelniach tudzież przez media, ale z biegiem lat zrozumiecie o co tak naprawdę chodzi.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 19:45  
Cytuj
Tak - bo na wyzszych uczelniach przebiega indoktrynacja i pranie mozgow biednych studentow - wmawia im sie, ze te samochody ktorymi jezdza, ze te laptopy i nowe mieszkania sa nieprawdziwe.

PS. Ostatnio jak tu byłem to na lewo od Polski nie byla Bialorus ale Niemcy i kierunek swiata zachodumiech

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Tak - bo na wyzszych uczelniach przebiega indoktrynacja i pranie mozgow biednych studentow - wmawia im sie, ze te samochody ktorymi jezdza, ze te laptopy i nowe mieszkania sa nieprawdziwe.

PS. Ostatnio jak tu byłem to na lewo od Polski nie byla Bialorus ale Niemcy i kierunek swiata zachodumiech


To wyobraź sobie, że ja też jeżdżę do Niemiec i mam zupełnie inne odczucia, więc ktoś tu kłamie (czyt. manipuluje opinią publiczną do własnych potrzeb politycznych)

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 20:58  
Cytuj
Ja nie jezdze do Niemiec, bo to kraj wrogi, ale slysze duzo o tajnych wspolracownikach - wiesz ze idealnie sie wpisujesz w te opowiesci? Zostales poddany weryfikacji czy nie?

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 13:05  
Cytuj
Polska ma zapłacić Żydom za straty poniesione w Rozwadowie Polski rząd nie wywiązuje się z obietnic wypłaty odszkodowań Żydom, którzy stracili mienie w czasie drugiej wojny światowej - napisała w liście do "Timesa" baronesa Ruth Deetch.
Deetch ma za sobą karierę w organizacjach publicznych, mediach i w świecie akademickim. Była m.in. członkiem rady zarządzającej BBC i przewodniczyła organizacji HEFA zajmującej się regulacją badań nad zarodkami ludzkimi. Działa w lobby żydowskim na Wyspach.

Według niej polski rząd powinien powołać komisję ds. roszczeń do dawnego mienia żydowskiego w Polsce, tak jak zrobiły to inne kraje przystępujące do UE; zaniechanie tego rodzaju działań spowodowało skierowanie przeciwko Polsce spraw do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. http://wiado(...)tem.html

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 19:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 20:05  
Cytuj
oj heniu heniu, a czemuż Ty się przejmujesz opinią Brytoli? Zerknij do historii co oni komu by musieli zapłacić za zabawy z koloniami umiech Bądźże poważny! Nie widzę powodów aby suwerennemu państwu inne państwa miały mówić co ma robić. Toż to prawie jak sojusz z ZSRR umiech
Ja nie widzę powodów do zwrotu czegokolwiek. Dzięki głupocie prawicy, która wydała uchwałkę sejmową, że Polska nie ma nic wspólnego z PRL (co nie ma mocy wiążącej), ale jasno mówi, że III czy która tam wg rachub prawicowych spin doktorów pod względem ciągłości prawnej. Założę się, że sam Tusk za tym głosował, więc teraz niech nas pocałują w dupcię, a po odszkodowania się zgłoszą do szkopów. Bo jak mają to być odszkodowania za ogólny antysemityzm to musieliby pozwać caaaałą Europę - od Portugalii po Rosję umiech

 
 
 
 
~~17 lat
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 20:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~CBA-
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 08:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~DONALD
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
oj heniu heniu, a czemuż Ty się przejmujesz opinią Brytoli? Zerknij do historii co oni komu by musieli zapłacić za zabawy z koloniami umiech Bądźże poważny! Nie widzę powodów aby suwerennemu państwu inne państwa miały mówić co ma robić. Toż to prawie jak sojusz z ZSRR umiech
Ja nie widzę powodów do zwrotu czegokolwiek. Dzięki głupocie prawicy, która wydała uchwałkę sejmową, że Polska nie ma nic wspólnego z PRL (co nie ma mocy wiążącej), ale jasno mówi, że III czy która tam wg rachub prawicowych spin doktorów pod względem ciągłości prawnej. Założę się, że sam Tusk za tym głosował, więc teraz niech nas pocałują w dupcię, a po odszkodowania się zgłoszą do szkopów. Bo jak mają to być odszkodowania za ogólny antysemityzm to musieliby pozwać caaaałą Europę - od Portugalii po Rosję umiech
i tak sie dzziwnie sklada ze tusk podczas wizyty w izraelu obiecal zydom zwrot i co ciekawe chce to sfinansowac prywatyzujac 700 polskich przedsiebiorstw

 
 
 
 
~~DONALD
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 09:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~EURO-kołchoz
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 09:16  
Cytuj
Panie D Zastanawiam się, czy jest Pan aż tak naiwny, czy tyko udaje? Np:
" To nieludzkie i niemoralne."--"Rząd, który by się tego dopuścił, zostałby przez społeczeństwo zlinczowany"--" Nie wierzę w taką nieroztropność najpoważniejszych środowisk żydowskich"- itd.
Panie Pawle. Wyrok już zapadł. Ten wyrok wydali na siebie sami Polacy w ostatnich wyborach. Ekipa Tuska jest właśnie po to, by zaspokoić roszczenia J&S,
Eureko czy Żydów. Pan już się zgodził na "2-3 mld dolarów".
Jeśli chodzi o Polaków&to lepiej będzie gdy na tym zakończę.
Pozdrawiam wszystkich naiwnych.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 19:07  
Cytuj
Pozdrowienia dla wszystkich ksenofobów, mam bardzo dobrą wiadomość – upośledzenie wasze naprawdę można leczyć z dobrym skutkiem umiech

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Pozdrowienia dla wszystkich ksenofobów, mam bardzo dobrą wiadomość – upośledzenie wasze naprawdę można leczyć z dobrym skutkiem umiech


Reagujesz odruchem Pawłowa na słowo Żyd. Gratuluję inteligencji. Gdzie tu widzisz ksenofobię? Jakby Niemiec napisał, że Polacy domagają się odszkodowań od Niemców, to byłby to antypolonizm, czy też ksenofobia? Nie wolno używać słowa Żyd? Ale mózgi wyprane, mój Boże.

 
 
 
 
~~DONALD
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 23:06  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
Reagujesz odruchem Pawłowa na słowo Żyd. Gratuluję inteligencji. Gdzie tu widzisz ksenofobię? Jakby Niemiec napisał, że Polacy domagają się odszkodowań od Niemców, to byłby to antypolonizm, czy też ksenofobia? Nie wolno używać słowa Żyd? Ale mózgi wyprane, mój Boże.


Drogi, wyjątkowo wykształcony (w uczelniach gdzie nie karmiono papką czyli… w PRL-u), doświadczony politycznie i życiowo prawdziwku – dla Ciebie być może zwrot zagarniętych żydowskich majątków jest równoznaczny z żydowskim rozbiorem Polski. Ale czy to porównanie nie jest jaskrawym przykładem zachowań ksenofobicznych ? Może żeby to dostrzec trzeba mieć bardziej „wyprany” mózg niż „nietknięty” jezyk Odnoszę jednak nieodparte wrażenie że jesteś wyznawcą J.R. Nowaka, naczelnego ideologa z radyja zatem… chyba szkoda czasu na dalsze wyjaśnienia...

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Drogi, wyjątkowo wykształcony (w uczelniach gdzie nie karmiono papką czyli… w PRL-u), doświadczony politycznie i życiowo prawdziwku – dla Ciebie być może zwrot zagarniętych żydowskich majątków jest równoznaczny z żydowskim rozbiorem Polski. Ale czy to porównanie nie jest jaskrawym przykładem zachowań ksenofobicznych ? Może żeby to dostrzec trzeba mieć bardziej „wyprany” mózg niż „nietknięty” jezyk Odnoszę jednak nieodparte wrażenie że jesteś wyznawcą J.R. Nowaka, naczelnego ideologa z radyja zatem… chyba szkoda czasu na dalsze wyjaśnienia...


Jest równoznaczyny, gdyż jeśliby spełnić ich roszczenia, należałoby zlicytować cały kraj, co jest rówoważne z rozbiorem. Nie wiedziałem, że stwierdzenie faktu jest ksenofobią. Może należy zmienić podręczniki historii na politycznie poprawne i nie nauczać dzieciaków, że w Polsce były rozbiory dokonane przez Rosjan czy Niemców, bo jeszcze ktoś pomówi autorów podręczników o rasizm czy ksenofobię?

PS. Szkoły w PRL były o tyle lepsze od dzisiejszych, że za czesne nie kupiłeś sobie papierka. Jak obserwuję tych dzisiejszych magistrów bo prywatnych szkółkach, którzy nie rozumieją prostych rzeczy i robią np. błędy orgtograficzne, to mogę z całą pewnością stwierdzić, iż dziś nie ma wykształcenia młodzieży, jest hurtowa produkcja magistrów za pieniądze. Ja niestety, nie kończyłem wtedy szkół (z wyjątkiem podstawowej), gdyż jestem za młody.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
Jest równoznaczyny, gdyż jeśliby spełnić ich roszczenia, należałoby zlicytować cały kraj, co jest rówoważne z rozbiorem

Idąc tym tokiem rozumowania już jesteśmy krajem ubezwłasnowolnionym i skolonizowanym (co jest absolutnie prawdą, ale zdecydowanie z innych względów), ponieważ przedstawicielom Watykanu zwrócono (jako jedynym) znacznej wartości nieruchomości gruntowejezyk

CYTAT
Ja niestety, nie kończyłem wtedy szkół (z wyjątkiem podstawowej), gdyż jestem za młody


O to Ty normalnie małolat (ledwie po trzydziestce) jesteś umiech

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd: stalowa wola i moze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 00:51  
Cytuj
Zestawienie slow Zyd i rozbior polski to dosc kuriozalne polaczenie - to jakby powiedziec polskie obozy zaglady. Zydzi byli przesladowani przez kazdego z zaborcow Polski i sadze, ze porownywanie ich do swoich oprawcow jest raczej pomyslem kontrowersyjnym.

Do kolegi prawdziwego - ksenofobia to nie jest bieganie z siekiera za przyjezdnymi, ale niechec, wrogosc i w wyniku lek przed obcymi. W twoich wypowiedziach widze te symptomy i to bez wyraznego i rozsadnego uzasadnienia, dlatego stwierdzam, ze jestes ksenofobem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Zestawienie slow Zyd i rozbior polski to dosc kuriozalne polaczenie - to jakby powiedziec polskie obozy zaglady. Zydzi byli przesladowani przez kazdego z zaborcow Polski i sadze, ze porownywanie ich do swoich oprawcow jest raczej pomyslem kontrowersyjnym.

Do kolegi prawdziwego - ksenofobia to nie jest bieganie z siekiera za przyjezdnymi, ale niechec, wrogosc i w wyniku lek przed obcymi. W twoich wypowiedziach widze te symptomy i to bez wyraznego i rozsadnego uzasadnienia, dlatego stwierdzam, ze jestes ksenofobem.


Zatrudnij się na rzecznika prasowego w izraelskim rządzie - doskonale tam pasujesz.

A jeśli jestem wrogo nastawiony do pomysłów PO, to też jestem ksenofobem, wszak to przecież w więszkości Polacy? Co ma narodowość do usiałowania dokonania określonych czynów? Pisał byś też tak, jakby np. Niemcy kazali zlicytować Polskę np. Erika Steinbach i pisałbym o niemieckim rozbiorze Polski? Pewnie nie, bo w wypranych mózgach (jedynie w Polsce takie zajwisko obserwuję) słowo Żyd wywołuje odruchy Pawłowa.

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd: stalowa wola i moze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 13:00  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego sie unosisz. Stwierdzam suche fakty, nie trzeba byc super wnikliwym, zeby zauwazyc twoje nastawienie. Skoro juz masz zapedy skrajnie prawicowe i sadzisz, ze 'polska dla polakow' to pozbadz sie resztek hipokryzji i przyznaj to otwarcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem dlaczego sie unosisz. Stwierdzam suche fakty, nie trzeba byc super wnikliwym, zeby zauwazyc twoje nastawienie. Skoro juz masz zapedy skrajnie prawicowe i sadzisz, ze \'polska dla polakow\' to pozbadz sie resztek hipokryzji i przyznaj to otwarcie.


A dla kogo ma być? Dla marsjan? Każde państwo jest dla tych, którzy je tworzą, czyli w Polsce Polacy, w Niemczech Niemcy, w Izraelu Żydzi, w Rosji Rosjanie itd. Nie oznacza to jednak prześladowania kogokolwiek z przyjezdnych. Chodzi o trzon państwa i państwowości. Chyba jak zapraszasz gości do swojego domu, to częstujesz ich - czym chata bogata - i jesteś miły. Jeśli jednak gość chciałby robić w Twoim domu przemeblowanie lub zabierać sobie Twoje rzeczy, protestowałbyś? No chyba, że jesteś masochistą.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »