NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ginekolog-położnik, ciąża w Stalowej Woli
~~Asega
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 17:25  
Cytuj
Witam, mnie dosc mocno interesuje czy w Stalowej robią znieczulenie zewnątrzoponowe na życzenie (odpłatnie).
Doszła do mnie plotka że nie , bo mają problemy z anestezjologami....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 17:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~Wulkanizator
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 00:34  
Cytuj
Zapraszam do mnie, do zakładu. Może być zewnąrz- lub wewnątrzoponowe. Z jednym zastrzeżeniem - tylko bezdętkowe,

 
 
 
 
~~zizi
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Zapraszam do mnie, do zakładu. Może być zewnąrz- lub wewnątrzoponowe. Z jednym zastrzeżeniem - tylko bezdętkowe,
debilom dziękujemy

 
 
 
 
~~AlaJ
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 23:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapraszam do mnie, do zakładu. Może być zewnąrz- lub wewnątrzoponowe. Z jednym zastrzeżeniem - tylko bezdętkowe,
debilom dziękujemy

Przynajmniej było śmieszne :haha:

 
 
 
 
~~gewel
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 08:34  
Cytuj
Ponoć nie robią ze względu na brak anestezjologów.

 
 
 
 
~~Wulkanizator
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Ponoć nie robią ze względu na brak anestezjologów.

Dlatego zapraszam do mojego zakładu. Na bezrybiu i rak ryba.

 
 
 
 
~~gewel
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 20:48  
Cytuj
Te wulkanizator, jakby ci przyszło przez pitaka przepchać piłkę baseballową, to nie wiem, czy by ci to twoje bezdętkowe znieczulenie pomogło. :ysz: Na razie spróbuj przeczyścić małego szczotką do butelek, to może to coś pomoże na myślenie, bo jak widzę główką myślisz, nie głową - maluchu:zły:

 
 
 
 
~~Alicja
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 10:40  
Cytuj
Zamierzam rodzic w Stalowej Woli. Czy ktos wie czy płaci sie za poród rodzinny? Bo jak koleżanka rodziła 3 lata temu to musiał mąż 100 PLN uregulować. Czy zmieniło sie coś, a może cena ta wzrosła?/

 
 
 
 
~~wiolaaaaaa
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 14:31  
Cytuj
Nic się nie płaci poród jest bezpłatny.Trzeba tylko kupić sobie fartuch ochronny na terenie szpitala i mieć obuwie zastępcze .My rodziliśmy z mężem nie robią żadnych problemów.Dobrze jest chodzić do szkoły rodzenia bo mozna wcześniej zobaczyć salę porodową.Polecam .Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 19:34  
Cytuj
Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Myślę, że powinnam zdecydować się szybko na wybór lekarza ginekol.położnika. Ponieważ mieszkam w stalowce od niedawna, proszę może ktoś mi zasugeruje do którego lekarza powinnam pójść a kogo lepiej unikać. Słyszałam że jest jakis lekarz Napierała więc może do niego? Proszę o opinie w tej sprawie.

Owszem,ważna jest opieka lekarza w czasie ciąży.Zdania na temat ginekologów są bardzo podzielone.Jedno jest pewne,jeśli lekarz prowadzący w czasie porodu nie będzie miał dyżuru,to go nie zobaczysz.Bez zgody Ordynatora nie zrobią nic.

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:46  
Cytuj
Ja polecam Ci dr Adamczyka, jest bardzo dobrym lekarzem, prowadzi moja ciąze, troche malomowny,trzeba sie pytac o wiele rzeczy, ale robi bardzo dokladnie usg, zawsze mozna do Niego zadzwonic i zna sie na rzeczy. Moim zdaniem najlepszy w stalowce.

 
 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 14:35  
Cytuj
Czy w szpitalu w Stalowej Woli wykonywane jest znieczulenie zewnątrzoponowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »