NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
salon Ilona, ****
Posty: 4
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:08  
Cytuj
chciałam pójśc do salonu do Ilony na poniatowskiego,ale słyszałam ze była jakaś afera, wiec nie wiem co sie tam dzieje i czy można sie umówić ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 08:51  
Cytuj
SIWKA z tego co ja wiem od znajomych to te zaklady jej na poniatowskiego i narutowicza sa zamkniete bo gdzies wyszlo na jaw ze nie placila za praktyki dziewczynom ktore byly u niej na praktykach. I jak mi wiadomo ale nie wie czy to prawda ze ma dostac spora kare grzywny lub w zawiasy,
a pieniądze które nie płaciła praktykantkom ma wszystkie oddać umiech

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 11:29  
Cytuj
Kochana jak chcesz mieć fajną fryzurkę idź do Agnieszki do Metamorfozy. Wiem że będziesz zadowolona umiech Polecam szczerze.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 16:07  
Cytuj
Witam z tego co slyszalam oba salony sa zamkniete do odwolania.Robilam ostatnio pasemka.Wlosy zjarane w portwelu pusto.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 16:19  
Cytuj
a wiecie co opowiem Wam śmieszną historyjkę związaną z tą właścicielką. hehe. Moja Mama dawno temu jak jeszcze salon był na poniatowskiego gdzie tam po drugiej stronie europejskiej robiła balejaż u Ilony. I jakiś czas później ją spotkała i Ilona mówi tak =: kto Pani zrobił ten balejaż? Wogóle nie jest zrobiony tak jak należy, niech Pani przyjdzie do mnie to ja Pani zrobię najlepszy w Stalowej Woli. Haha a Mama mówi - no cóż, Pani osobiście mi robiła ten balejaż. hahahhhagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:27  
Cytuj
nie wiedziałam ze az taka afera jest !! nie było mnie dłuższy czas w polsce a myślałam ze tam włosy zrobie !! ciekawe jak sie to zakonczy i ile jeszcze potwa co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:40  
Cytuj
Dziwne....ja wiem ,że Metamorfoza na WP jest otwarta

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:42  
Cytuj
chodziło mi o salon Ilony a nie metamorfoze smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:52  
Cytuj
oki źle zrozumiałam wypowiedź orientalnej - myślałam ,że pisze o Ilonie i Metamorfozie ale miała na myśli oba salony Ilony

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 12:36  
Cytuj
no wkońcu się ktoś wziął jej za Du**good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 08:10  
Cytuj
Jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie , oba salony P.I są otwarte umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 13:09  
Cytuj
Moge jeszcze dodać , że Pani Ilona otwiera na dodatek 3 salon wiec hehe bo wiem , że szuka w tej chwili lokalu , aby otworzyc nastepny salon i własnie ja mam tam pracowac razem z moja kolezanka . Gorąco zapraszamy informacje na temat lokalizacji 3 salony podam w krótce ze szczegółowym opisem pozdrawiam . umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 20:36  
Cytuj
//moderowano - nie piszemy z caps lockiem !!! - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 20:54  
Cytuj
dj kubus co za brednie piszeszmlotekprzeciez co miesiac przychodzisz do salonu wlosy scinac wiec nie rozumie po co takie glupoty wypisujesz:szok: jednak to prawda ze z faceta gorsza dewota smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 21:44  
Cytuj
odczep sie od Dj Kubusia on jest spoko a nie tu jakies głupoty piszesz!!!!mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Moge jeszcze dodać , że Pani Ilona otwiera na dodatek 3 salon wiec hehe bo wiem , że szuka w tej chwili lokalu , aby otworzyc nastepny salon i własnie ja mam tam pracowac razem z moja kolezanka . Gorąco zapraszamy informacje na temat lokalizacji 3 salony podam w krótce ze szczegółowym opisem pozdrawiam . umiech


taki profesjonalizm jaki tam jest to ja dziekuje. pfff wlascicielka ktora sie drze przy klientach na dziewuchy i je wyzywa od zlodziejek albo gadki typu wiem z kim sie kumplujesz, bedziesz miala juz pozamiatane na egzaminie. Żenadaaa, ale na szczescie jest duzy wybor salonow i kto nie chce to nie musi tam lazic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 15:04  
Cytuj
U Ilony raz byłam,i moja noga tam już nie postanie...włosy żałosne...obsługa byle jaka...w portfelu pusto...ogólnie atmosfera w salonie do kitu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 08:42  
Cytuj
No sama zainteresowana dołączyła do rozmowy;lub jej żałosne fanki ,nie macie szans na 3 salon dziewczyny!!!!!!.Pracowałam kiedyś u IL koszmar!!!!!!![dobra rada koleżanki popaczcie na inne salony i inne szefowe ,bo ona robi wam pranie mózgu a wy jesteście zastraszone,a można pracować normalnie].Ilona nie ma pojęcia o szacunku do drugiego człowieka,a może to wasza pierwsza praca i niewiesz jak jest w innych salonach.
Predzej czy pózniej wyleci z tego interesu bo teraz wszyscy sie z niej śmieją i jej pracownic,Stalowa jest mała i wiadomości sie rozchodzą,nikt tam nie przyjdzie !!!.Po drugie zarobki to chłapy!!!!!!!!!.[jak mam kogoś przyjąć do pracy i w CV pisze że od Ilony to niema rozmowy!!!]pa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 18:14  
Cytuj
haah wiesz co miecia schowaj sie, z kad ty mozesz wiedziec jak jest u ilony skoro tam nie pracujesz pewnie bo cie wywalila bo nic nie potrafilas hahahaha dziw
dziewczyny nie sa takie glupie jak ty i trzymaja sie dobrze platnej prcy. a co do 3 zakladu to kazdy dobrze wie ze do P.I zawsze ktos przyjdzie a wy sie poprostu boicie ze wy stracicie klientow smiech2 i nikt do was nie przyjdzie hahahahha macie racje i sie bojcie bo to moze nie jej 3 zaklad hahaahhaa i dziewczyny nie sa zastraszane a widze ze ty sie czegos obawisz chyba tego 3 salonugoodhahahahahahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 18:28  
Cytuj
ja również raz zrobiłam włosy u p.Ilony
i niestety jak piszą tutaj dziewczyny...
włosy oględnie mówiąc dziadowsko zrobione
miały być pasemka,a właściwie pomalowane odrosty
bardzo źle zrobione...odrosty zostały
ale za to za jaką cenę....
Nie Polecam

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 19:45  
Cytuj
Ja to widze ze posty ktore bronia salonu U Ilony sa pisane z kont "swiezo" zalozonychjezyk widac wlascicielka broni sie rekami i nogami przed atakami forumowiczowcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 10:02  
Cytuj
Mieciu zastanawiam sie ile juz lat pracujesz w tym zawodzie ????bo z tego co piszesz to musialas obskoczyc juz kilkanascie salonow w poszukiwaniu pracy i wydaje mi sie ze nie zagoscilas w nich dlugoumiecha pozatym p.ilona wydaje mi sie ze nie znizyla by sie do twojego poziomu zeby sie bronic na forum albo komentowc co wy piszecie3m sie a jesli bylo by tyle ludzi nie zadowolonych z uslug salonu"ilona" jak piszecie to nie miala by szans nawet na 2 salony a propo dziewczyn co tam pracuja gdyby byly tak wykorzystywane albo malo zarabialy jak twierdzisz to szukaly by lepiej platnej pracy i ''posta'' dziewczyna to tak naprawde jestes tygood a dlaczego jest jeszcze tak ze jesli dziewczyna ktora konczy praktyke w tym salonie i szuka pracy u innego pracodawcy to ma ja zapewnionauśmiech mi sie wydaje ze dlatego bo wiedza ze z salonu ''ilona''wychodza dziewczyny naprawde wyksztalcone wiec zastanow sie co piszesz i nie rob z siebie kretynkimlotekmlotekmlotek pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 10:46  
Cytuj
Fatkycznie osoby, ktore są "za" salonem Ilona maja nowo zalozone konta. Ja też odwiedzilam jej salon i omijam go teraz. Dajcie spokoj co one wyprawiaja z wlosami. Zrobily mi takie pasemka jakby ktos nasrał na wlosy. Po wizycie w tym salonie musialam zrobic sobie porzaklopotanyządek z włosami bo tak mi sie poniszczyly, zreszta kolor to tak jak napisalam.. i co z tego ze otwiera 3 salon.. skoro kobiet w stw i okolicach nie brakuje.. przyjda zrobia sobie to podziekuja, chyba ze tam same kobitki na podciecie chodzą no to ma klientow. Mam krecone wlosy, to zamiast mi doprowadzic do normalnego stanu to wziely wyprostowaly, bo nie wiem pianki nie maja czy co.. mimo tego, ze chcialam pokrecone. Daleko im do okreslenia "fryzjer". Ale to tylko moje osobiste zdanie na ten temat. Kazdy moze miec inne. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
a propo dziewczyn co tam pracuja gdyby byly tak wykorzystywane albo malo zarabialy jak twierdzisz to szukaly by lepiej platnej pracy i \'\'posta\'\'


Rzeczywiście coś jest na rzeczy, wszak ze dwa tygodnie temu "Sztafeta" pisała właśnie o wykorzystywanych w salonie dziewczynach. (Co prawda w artykule nie padło ani nazwisko właścicielki, ani nazwa salonu, jednakże jak się okazuje chodzi właśnie o zakład p. Ilony.) Sądzę więc, że nie wszystkie pracownice czy praktykantki z tego salonu lubią (mówiąc oględnie) swoją szefową.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 18:21  
Cytuj
moja siasiadka jakies 8 lat temu miala tam praktyki i widze ze wiele sie nie zmienilo od tego czasu. Pamietam ze wtedy tez byla jakas afera z pieniedzmi zginelo jej chyba 6 tys i oskarzala praktykantki ktore musialy sie skladac na ta kase albosciagala im z itak marnych wyplat. a te pieniadze chyba wziela jej corka o ile dobrze pamietam. No i tez musiala sprzatac jej chate.
sasiadka czesto wracala zaplakana z praktyk. okreslala ilone najgorzej jak tylko mozna. powinni babe zamknac razem z tymi jej salonami.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »