NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
salon Ilona, ****
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 18:35  
Cytuj
Moja kolezanka takze miala tam praktyki, ale nie dlugo odeszla bo jak dziewczyna ma sie nauczyc do zawodu fryzjerki myjąc kible i sprzatajac Pani na chacie...mlotekzaklopotanyzaklopotany

Pani Ilona jest Crazyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 18:47  
Cytuj
Muszę zmartwić wszystkie rzekome pracownice, praktykantki i niby-klientki Pani Ilony, które ją dziś tak oczerniają. Otóż ostatnio odwiedziłam jeden z jej salonów i muszę stwierdzić, i to po raz kolejny, iż funkcjonuje on bez zarzutu. Moja fryzura jest taka, jakiej oczekiwałam, praktykantki robią swoje, pracownice także a sama Pani Ilona wygląda kwitnąco. Nie wiem skąd ludzie czerpią te bzdurne informacje np. że Pani Ilona ma córkę, ale z zamieszczonych opinii można wnioskować o bujnej wyobraźni ich autorek, a przede wszystkim o ich zawiści, zazdrości i głupocie przez duże G!!!
Pozdrawiam i życzę pięknych fryzur na wiosnę - co najmniej takich jak mojaumiech
P.s. Co do kolejnego - słownie: trzeciego - salonu to zdradzę zainteresowanym, że lokalizacja już wybrana i ja ja znam. Hahaha good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 21:15  
Cytuj
do KLIENTKA kobitko zalozylas dzisiaj konto, masz jednego posta i nagle dodalas komentarz. Czlowieku jak bys byla na tyle madra to kazdy glupi by sie zczail ze zalozylas konto tylko i wylacznie zeby renome swojego salonu poprawic. Nie rób ludziom nadziei skoro kazdy mowi co mysli. A Ty piszesz tak, bo zal Cie sciska zeprawda jest taka a nie inna. Inie zakladaj nowych kont bo to bez sensu. Ogranij sie! mlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 15:26  
Cytuj
O widze ze nawet P.I sie juz corki dorobila no niesamowite co wy piszecie same bzdury. to jest zalosne tak samo jak ludzie ktorzy to pisza masakra nie macie sie czym zajac , ludzka zazdrosc nie zna granic hahahhaahhazaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany:szok:mlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 16:46  
Cytuj
Ooo nowe konto "klientka"... a moze wkoncu by Pani zalozyla Salon_Ilona oficjalne konto i wypowiedziala sie publicznie tak jak np TelePizza.. oni ospisuja nawet na ostre slowa krytyki ale robia to z oficjalnego kontajezykcool girl

A co to tych atakow to sadze ze one z nikad sie nie wziely i w kazdej plote jest ziarno prawdyjezyk a tutaj chyba mamy doczynienia z sama prawdajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 16:54  
Cytuj
Miałam tam praktyke 3 lata, nauczyłam się dużo , ale jakim kosztem wiem tylko ja. pot i łzy. I dziewczyny nie piszcie, Ze ona taka fajna, niech wypowiedzą się ci co u niej pracowali ,ale tak szczerze.Ilona to człowiek chory i powinna sie leczyc.Gdzie był CECH !!! Dlaczego na to pozwalał .3 lata mordęgi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 18:53  
Cytuj
Teraz niech pani Ilona zalozy konto jako "praktykantka" i napisze jak to cudownie przyjemnie i bajeczniejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 23:48  
Cytuj
Miałam tam praktyke 3 lata, nauczyłam się dużo , ale jakim kosztem wiem tylko ja. pot i łzy. I dziewczyny nie piszcie, Ze ona taka fajna, niech wypowiedzą się ci co u niej pracowali ,ale tak szczerze.Ilona to człowiek chory i powinna sie leczyc.Gdzie był CECH !!! Dlaczego na to pozwalał .3 lata mordęgi




rozumiem Cie miimi, być moze byłyśmy razem tylko ja byłam pracownica, panie z cechu czesały sie za darmo. Wiem ze w szkole tez nie miałyście zadnego wsparcia, ja też byłam zastraszana,pracowałam po 9 godz dziennie na 1/3 etatu !!!!!i nie miałam nic do powiedzenia. Nie martw sie rozmawiałam z kims waznym z cechu i prawdopodobnie zabiora jej wszystkie uczennice umiech)wkoncu prawda wyszła na jaw i skonczy sie to wykorzystywanie uczennic oraz pracowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
do KLIENTKA kobitko zalozylas dzisiaj konto, masz jednego posta i nagle dodalas komentarz. Czlowieku jak bys byla na tyle madra to kazdy glupi by sie zczail ze zalozylas konto tylko i wylacznie zeby renome swojego salonu poprawic. Nie rób ludziom nadziei skoro kazdy mowi co mysli. A Ty piszesz tak, bo zal Cie sciska zeprawda jest taka a nie inna. Inie zakladaj nowych kont bo to bez sensu. Ogranij sie! mlotekmlotekmlotek


Dziecko!!!
Ogarnij się Ty i to najlepiej ze słownikiem języka polskiego w rękach....
... "Jeżeli ludzie szepczą za twoimi plecami to tylko znaczy że ich wyprzedziłeś."...
Po Twoich "inteligentnych" wpisach wnoszę, że i tak tego nie zrozumiesz!!!!

//moderowano - nie pisz caps lockiem !!! następne posty usuwam - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 09:28  
Cytuj
KLIENTKA poniżasz sie. Ze słownikiem musisz Ty sie zaprzyjaznic smiech2 Nie rób z ludzi baranów, bo to widać, że założyłaś konto żeby faktycznie poprawić renomę swojego salonu. Boli Cię, że tak piszą ludzie. I nie próbuj wkręcać mi tu głupot. Co Ty myślisz, że ludzie nie widzą tego na forum jak zakłada "ktoś" (TY) nowe konta, żeby tylko napisać jaki ten salon Ilona jest oh eh? Śmieszna jesteś.. Ty chyba w ogóle to pierwszy raz jesteś na tej stronie jak się dowiedziałaś, że komuś się nie podoba Twój salon i teraz kwiczysz jak widzisz nowe komentarze good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 09:41  
Cytuj
Nie byłam nigdy w salonie Ilony i czytając Wasze opinie na pewno nigdy tam nie pójdę. I jestem też święcie przekonana, że pozytywne opinie na temat omawianego salonu pochodzą od samej właścicielki lub osób z nią spokrewnionych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Muszę zmartwić wszystkie rzekome pracownice, praktykantki i niby-klientki Pani Ilony, które ją dziś tak oczerniają. Otóż ostatnio odwiedziłam jeden z jej salonów i muszę stwierdzić, i to po raz kolejny, iż funkcjonuje on bez zarzutu. Moja fryzura jest taka, jakiej oczekiwałam, praktykantki robią swoje, pracownice także a sama Pani Ilona wygląda kwitnąco. Nie wiem skąd ludzie czerpią te bzdurne informacje np. że Pani Ilona ma córkę, ale z zamieszczonych opinii można wnioskować o bujnej wyobraźni ich autorek, a przede wszystkim o ich zawiści, zazdrości i głupocie przez duże G!!!
Pozdrawiam i życzę pięknych fryzur na wiosnę - co najmniej takich jak mojaumiech
P.s. Co do kolejnego - słownie: trzeciego - salonu to zdradzę zainteresowanym, że lokalizacja już wybrana i ja ja znam. Hahaha good


ok pisalam ze to bylo dawno dokladnie tego nie pamietam kto stal za ta kradzieza. nie wiem wydawalo mi sie ze to ktos z rodziny. Ale i tak nic tej kobity nie wybieli. Pmietam jak konczylam gimnazjum tez chcialam byc fryzjerka zlozylam podanie pod hute i tylko praktyki musialam zalatwic. Niestety trafilam do ilony stwierdzila ze sprawdzi mnie przez miesiac a potem da mi odp. czy zostaje. Tylko ze ja nie moglam czekac az ta pani laskawie mnie przyjmnie bo musialam zlozyc swiadectwo. Bylam u niej jeden dzien od 10 rano do 16 szorowalam jej sedes i inne zakamarki szlachetnego salonu kazdy centymer plytek lsnil. a ona mi na to ze nie pachne zachecajaco. a ja jej na to ze jak mam pachniec skoro przez pare godzin pocilam sie szoryjac jej plytki w kiblu!!! powiedziala ze istnieje takie cos jak antyperspirant a ja jej na to ze istnieje tez cos takiego jak szacunek do ludzi a ona go nie ma. Troche mnie upokozyla przy klientkach oczywiscie wyszlam z salonu i nigdy juz tam nie wrocilam...... wredna baba zrobcie cos z nia umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 12:56  
Cytuj
I ot cala prawda o Iloncejezyk teraz niech nakrzyczy na sosne ze nieprawda ze jest glupia itdjezyk dni Ilony sa policzone tym bardziej ze jest tyle salonow ze jest w czym przebierac nikt nie potrzebuje łaskawej pani Ilony tylko po to aby mogla sie wyzywac na ludziach bo jej maz nie zrobil dobrze w nocyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 12:58  
Cytuj
lolita-lempicka hehehe dobre smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 16:33  
Cytuj
Podobno dziewczynom ,które ją podały do sądu ma zapłacic z odsetkami za czas pracy .Szkoda ze ja niemiałam takiej odwagi, i inne dziewczyny bo nie wiem czy by się wypłaciła do końca życia.ale musi jej byc wstyd .ciekawe jak to tłumaczy swoim klientkom.A nie no, przecież ona niema Wstydu.:szok::szok::szok::szok::szok::szok:zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 16:51  
Cytuj
Boze ale z was sa puste ludzie. ja jestem pracownica u pani Ilony i wiem ze ona nie wchodzi na wasze idiotyczne forum ja to g.... obchodzi co wy sobie piszecie jest was zaledwie 5 osob ktore mniedzy soba wymieniaja zdania i tak sie tym podniecacie co wy myslicie ze zniechecicie tym jej klientow to jestescie w bledzie.to wy powninniscie sie leczyc a nie moja szefowa mlotekmlotekmlotek Sosna a ty sie zacznij myc hahahha bo moze naprawde walilo od ciebie;p;pa co do praktykantow czy bedzie mniala czy nie to gowno o tym wiecie ma wiecej niz nie jeden salon ale ci praktykanci wyjda z fachem w reku a z innych salonow wyjda z duza nadwaga poniewaz siedza na zapleczach i sie obżerają i nic wiecejzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 17:13  
Cytuj
Ha dobre nas jest 5 osob a Ty jestes jedna tylko piszesz z roznych kontjezyk jako pracownica albo klientkajezyk pozdrocool girl i moze przestan tluc tym mlotkiem caly czas. Puknij sie Ilonko sama w łeb i zastanow dlaczego ludzie mowia tak a nie inaczej...

CYTAT
mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 17:21  
Cytuj
wez idz sie lecz dziewczyno chcesz to mozemy sie spotkac?? i wtedy pogadac zobaczymy czy tez bedziesz taka pyskata, wszedzie widzisz ilone moze zacznij sie ty leczyc bo widze ze zle z toba jak chcesz to polece ci dobrego lekarza. ilona tu ilona tam heheh zobacz moze stoi za taba hahhahahahahhahahahzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanysmiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 19:53  
Cytuj
Hehe smiesznie sie robi smiech2 kolezanko skoro jestes pracownica to powiedz, dlaczego te praktykantki zglosily to tam gdzie trzeba? A raczej chyba jedna praktykantka byla odwazna, bo reszta sie jej bala. Szkoda mi tych dziewczyn. Szkoda, ze nie robilam na fryzjerke, bo chetnie bym sie wybrala tam na praktyki, a na jej glupie gadki tez bym potrafila odpowiedziec. Ona by widziala sprzatanie kibli i jej "salonu". good. Trzeci salon ona bedzie miala.. tam gdzie jej wysprzataly dziewczyny (w kiblu). Ona dostanie zawiasy i ciekawe czy bedzie wtedy mogla wykonywac swój zawod, a chocby nawet to napewno nie bedzie mogla otworzyc nastepnego salonu. goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 20:17  
Cytuj
miimi a ty z ktorego składu bo ja to starszy ?to mamy co wspominać3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 20:26  
Cytuj
Ja też stary skład > A wiesz co to J&J daj znac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 20:28  
Cytuj
no ku...wa jasne ze wiemgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2010r. 20:41  
Cytuj
Sosna ByLAS mądra ze tylko jeden dzień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2010r. 12:02  
Cytuj
Drogie Dziewczyny-przeciwniczki Ilony. Zauważyłyście, że jej zwolenniczki są wyjątkowo agresywne i wulgarne? To też wpływ szefowej?
Przeciwniczka;)

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2010r. 17:05  
Cytuj
Nie znam p.Ilony,ale od paru lat słyszę jak traktuje praktykantki i tudzież pracowników...
Ja nie odważyłam się skorzystać z usług,mąż owszem i mimo tego,że męskie strzyżenie to fatalnie pracuje jako handlowiec a fryz miał, na punka nie pasowało to do pracy pod krawatemjezyk
Moich wypowiedzi nie ma dużo sądzę,że obrońcy p.Ilony powiążą to z tematem "dobra fryzjerka..." tam podzieliłam się swoja opinia,to żadna reklama po prostu uważam,że każdy powinien mieć własne zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »