NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
pomoc przy zaprojektowaniu kuchni, *****
Posty: 4
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:12  
Cytuj
czy któś mógłby mi pomóc zaprojektować kuchnie zarumieniony

chce zrobić dobrze i praktycznie(tanio)ale nie mam pomysłu umiech
z góry dziekuje air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2010r. 17:20  
Cytuj
Może jestem w stanie Ci pomóc. Mam też znajomego co wykonuje meble.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2010r. 17:30  
Cytuj
Idź do sklepu i sami Ci zrobią projekt jezyk jak Ci się nie spodoba to idziesz dalej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2010r. 17:42  
Cytuj
Pobierz jakiś darmowy program z internetu (jest ich kilka) podajesz wymiary kuchni itd i sam sobie projektujesz (wstawiasz szawki ogromny wybór i wszystkie rozmiary). Masz widok z kazdej strony i 3D. FAjna zabawa i możliwe że lepiej Ci to wyjdzie jak w sklepie. Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 22:09  
Cytuj
witam, mam ten sam problem. Szukam pomocy w zaprojektowaniu kuchni. Wiem tylko na sto procent gdziebedzie zlew a reszta.... eh jakos nie bardzo mi to idzie. W glowie mam co nie co zaplanowane ale chcalabym spojrzec na moja kuchnie z perspektywy kogos innego. Moze spodoba mi sie jakiess inne rozwiazanie. Z pewnoscia jest wiele z ludzi ktorzy sie na tym znaja bardziej ode mnie. Stad moje pytanie, czy ktos z was korzystal z takiej pomocy projektanta z stw, czy tez globalnie przez jakies bioro projektowe. Zauwazylam ze jest wiele takich ofert ze mozna dogadac sie przez meila. Jaki jest koszt takiej uslugi i iczy osoby z niej korzystajace sa zadowolone? Prosze mi nie radzic o samodzielnym projektowaniu przez program bo probowalam juz na BRW i jakos mi nie idzie. Moja kuchnia ma wymiary cos kolo 11-12m2. Z gory dziekuje za wszelkie oferty, rady, opinie czy kontakty.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 22:45  
Cytuj
cool girl...proponuję Ci pobrać darmowe chociażby PRO100 i samemu sobie dopasować niż za to samo zapłacić komuś ....chyba ,że sieę nie chce samemu 'myśleć' ...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 09:48  
Cytuj
sosna
siwka123 wiadomość na p.w.umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 14:09  
Cytuj
Widzę 2 rozwiązania:
1. zlec wykonanie projektantowi wykonanie projektu, ( projekt płatny od około 600 - 3000,4000 PLN), projektant poleci firmę w której możesz wykonać meble ( dostaje prowizje od właściciela firmy ). i ciesz się nowymi meblami.

2. idź do firmy która robi meble, zrobi projekt bezpłatnie, lecz tylko wtedy gdy wykonasz meble w ich firmie, kup ten projekt ( około 250PLN) i pochodź po rożnych firmach porównując cenę, oraz materiały z których proponują wykonanie mebli. Z targowaniem się uważaj, marża pozostanie ta sama, lecz dostaniesz innej jakości i typu materiały ( nie oznacza to że gorsze)i ciesz się nowymi meblami.

Różnica w cenie kuchni wartości 10000PLN wyniesie w różnych firmach pomiędzy 2000 - 5000 PLN. Oczywiście mówię tu o firmach które trzymają pewne standardy oraz wykonują usługi legalnie, a nie robią meble w garażu obok PEC-u. umiech

Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »