NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Na Wyspach coraz mniej ofert pracy dla Polaków,
~~Zosia
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:48  
Cytuj
Firmy w Irlandii i Wielkiej Brytanii nie kuszą już specjalistów z Polski - zauważa "Rzeczpospolita". W internecie jest bowiem o jedną trzecią ofert pracy mniej niż rok temu. "Rzeczpospolita" pisze, że coraz więcej naszych rodaków pracujących zagranicą zastanawia się nad powrotem do kraju. Jako powód podają polepszenie się warunków ekonomicznych w Polsce oraz brak perspektyw awansu na Wyspach.http://biznes.onet.pl/0,1797636,wiadomosci.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:51  
Cytuj
http://www.hotmoney.pl/artykul/3425/1/prasa-polska-mniej-ofert-pracy-polacy-wracaja-z-wysp-2.html

 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Firmy w Irlandii i Wielkiej Brytanii nie kuszą już specjalistów z Polski - zauważa \"Rzeczpospolita\". W internecie jest bowiem o jedną trzecią ofert pracy mniej niż rok temu. \"Rzeczpospolita\" pisze, że coraz więcej naszych rodaków pracujących zagranicą zastanawia się nad powrotem do kraju. Jako powód podają polepszenie się warunków ekonomicznych w Polsce oraz brak perspektyw awansu na Wyspach.http://biznes.onet.pl/0,1797636,wiadomosci.html


O jakich specjalistach jest tum mowa? Mam wielu znajomych po AGH i PK i wszyscy sobie świetnie radzimy w Polsce. Może tylko kilka osób wyjechało. I to tylko ci, którzy kompletnie nic nie potrafili. Osoby, które wyjechały są obecnie specjalistami w zmywaniu i układaniu towarów w sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
O jakich specjalistach jest tum mowa? Mam wielu znajomych po AGH i PK i wszyscy sobie świetnie radzimy w Polsce. Może tylko kilka osób wyjechało. I to tylko ci, którzy kompletnie nic nie potrafili. Osoby, które wyjechały są obecnie specjalistami w zmywaniu i układaniu towarów w sklepach.


Cywilizowany kraj zapewni godne warunki pracy i płący również dla tych, którzy nie ukończyli AGH.
Ja zawsze byłem, jestem i będę adwokatem ubogich i pokrzywdzonych przez los. Mierzi mnie promowanie snobizmu i pochwała egoizmu.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Ja zawsze byłem, jestem i będę adwokatem ubogich i pokrzywdzonych przez los. Mierzi mnie promowanie snobizmu i pochwała egoizmu.


Cóż za słowa górnolotne. Taki prawdziwy z ciebie obrońca uciśnionych. Ja się ubogo czuję, zarabiam tyle, że szkoda gadać, może za mną gdzieś się wstawisz?
Adwokat ubogich i pokrzywdzonych. Ale się uśmiałem smiech2 Zapomniałeś pewnie dodać, że ci pokrzywdzeni to przez jakiś PiS, PO, albo inną żydokomunę, której dzielnie i nieugięcie stawiasz czoła smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
Cóż za słowa górnolotne. Taki prawdziwy z ciebie obrońca uciśnionych. Ja się ubogo czuję, zarabiam tyle, że szkoda gadać, może za mną gdzieś się wstawisz?
Adwokat ubogich i pokrzywdzonych. Ale się uśmiałem smiech2 Zapomniałeś pewnie dodać, że ci pokrzywdzeni to przez jakiś PiS, PO, albo inną żydokomunę, której dzielnie i nieugięcie stawiasz czoła smiech2


Pokrzywdzeni m.in. przez takich cwaniaków jak ty, niezależnie od barw politycznych.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 14:07  
Cytuj
Hmmm... to chyba muszę sobie zrobić rachunek sumienia bo coś chyba problemy z pamięcią mam skoro nie mogę skojarzyć kogo skrzywdziłem.
A kim oni są ci pokrzywdzeni tak konkretnie i w jaki sposób bronisz? Żebym wiedział na jakę ripostę mam się przygotować.

Aha no i oczywiście LOL smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Hmmm... to chyba muszę sobie zrobić rachunek sumienia bo coś chyba problemy z pamięcią mam skoro nie mogę skojarzyć kogo skrzywdziłem.
A kim oni są ci pokrzywdzeni tak konkretnie i w jaki sposób bronisz? Żebym wiedział na jakę ripostę mam się przygotować.

Aha no i oczywiście LOL smiech2


polaczkowatość - przed tym bronię się sam i normalnych ludzi. Cwaniactwo, buta, wyścig szczurów, co to ja nie jestem, alkoholizm, pomachanie szabelką na koniku, szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie, liberum veto, szukanie tylko korzyści itd.

Zapytaj się, komu pomogłeś, a nie kogo skrzywdziłeś. Przez egoistyczną i snobistyczną postawę można niejednego skrzywdzić nieumyślnie.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:34  
Cytuj
Na razie koncentruję się na tym kogo skrzywdziłem, bo przecież uciśnionych bronisz przed takimi cwaniaczkami jak ja. Jeszcze nie doszedłem go końca rachunku sumienia.
Aha nie wspomniałeś jeszcze w jaki sposób ich bronisz mój ty bohaterze.

No i LOL oczywiście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:41  
Cytuj
To już wielka tajemnica, jak ich bronię. Jak poczytasz inne wątki to się domyślisz. Sprawa robi się coraz głośniejsza w Stalowej Woli. Media o niej mówią.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:44  
Cytuj
O jakich specjalistach jest tum mowa? Mam wielu znajomych po AGH i PK i wszyscy sobie świetnie radzimy w Polsce. Może tylko kilka osób wyjechało. I to tylko ci, którzy kompletnie nic nie potrafili. Osoby, które wyjechały są obecnie specjalistami w zmywaniu i układaniu towarów w sklepach. [/cytat]

Bredzisz.

 
 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
O jakich specjalistach jest tum mowa? Mam wielu znajomych po AGH i PK i wszyscy sobie świetnie radzimy w Polsce. Może tylko kilka osób wyjechało. I to tylko ci, którzy kompletnie nic nie potrafili. Osoby, które wyjechały są obecnie specjalistami w zmywaniu i układaniu towarów w sklepach.


Bredzisz.[/cytat]

Poproszę o wyjaśnienie gdzie nie mam racji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »