NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Afera na miarę starachowickiej lub wyżej, Sopot
~~heniu
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 17:16  
Cytuj
CYTAT

Tak, prawa wyborcze od 30 roku życia, gdyż smarkacz nie może decydować o polityce prawie 40 milionowego kraju. Pajdokracji nam nie potrzeba.


Niech stare pierniki zajma sie czyms innym niz zyciem z socjalu! Do roboty a nie pierdziec w stolki. Mlodzi - ktorzy zarabiaja na emerytury tych starych piernikow maja cos do powiedzenia - i mowia ze skonczylo sie dobre - komuna odeszla i juz nie wroci. Prawa wyborcze powinni odebrac emigrantom - dlaczego ktos kto uciekl z kraju ma miec cos do powiedzenia?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 17:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Czy wtedy kaczynski tez nie rzadzil? Co to za targi uprawiasz? Chcesz nam sprzedac swoje milczenie? To nie PiS - tu sie nie sprzedaje glosow za zaniechanie sledztwa - jak sa jakies afery powinny zostac wyjasnione. Jeszcze raz powtarzam tu nie PiS - polska to nie PiS zeby kupowac milczenie za dobra.


Co mnie obchodzi PiS. Ja krytykuję obecną PO. Zresztą, założycielski wątek dotyczy obecnej afery, a nie sprzed lat. Ludzie, czy do was dociera, że nie jestem z PiSu? Ani żadnej innej partii politycznej?

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Niech stare pierniki zajma sie czyms innym niz zyciem z socjalu! Do roboty a nie pierdziec w stolki. Mlodzi - ktorzy zarabiaja na emerytury tych starych piernikow maja cos do powiedzenia - i mowia ze skonczylo sie dobre - komuna odeszla i juz nie wroci. Prawa wyborcze powinni odebrac emigrantom - dlaczego ktos kto uciekl z kraju ma miec cos do powiedzenia?


Ale to przecież młodzi, szczególnie z PO, nie pracują, bo uczą się w nieskończoność. No chyba, że pracą można nazwać dorabianie. Czyli ich rodzice żyją z socjalu? Młody człowiek ma wypaczone spojrzenie na świat - widzi wszystko w różowych barwach i wydaje mu się, że może wszystko. A w polityce takie podejście jest bardzo niebezpieczne. Co do odebrania praw emigrantom - także popieram. Nie powinni wybierać rządu skoro tu nie mieszkają.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Ludzie, czy do was dociera, że nie jestem z PiSu? Ani żadnej innej partii politycznej?


No to mamy kolejnego bezpartyjnego. :haha:

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
No to mamy kolejnego bezpartyjnego.


Pogarda dla myślących inaczej, obrażanie w białych
rękawiczkach, pycha - my wiemy najlepiej, arogancja - oto credo zwolennika PO, który swym sterowanym mózgiem nie może pojąć, że świat nie składa się z samego dobra (PO) i samego zła (PiS, SLD i reszta). Te określenia oczywiście w odniesieniu do mózgu zwolennika PO.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:27  
Cytuj
Jak na razie to ty wciskasz mi i innym członkostwo w młodzieżówce PO ;].

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Jak na razie to ty wciskasz mi i innym członkostwo w młodzieżówce PO ;].


Lub zwolennika PO, wszystko jedno. Prezentujecie poglądy żywcem wyjęte z programu PO, krytykując każdą inną partię. Ja nie prezentuję programu PiS, więc nazywanie mnie partyjnym jest nie na miejscu. To, że moje poglądy gospodarcze są w wielu miejscach zbieżne z programem PiS, ale też są zbieżne z programem SLD, nie oznacza, że jestem zwolennikiem którychś z powyższych partii. Najlepiej być bezpartyjnym, czyli nie opowiadać się za nikim. A uważnie obserwować cenę polityczną i przestrzegać przed niebezpieczeństwami. Ja jestem na chwilę obecną antyPO, ale nie proktokolwiek.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 19:17  
Cytuj
Nic nie osiągniesz będąc ciągle anty.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 19:17  
Cytuj
Nic nie osiągniesz będąc ciągle anty.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Nic nie osiągniesz będąc ciągle anty.


Co masz na myśli? W życiu prywatnym?

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 19:57  
Cytuj
Średnio mnie interesuje twoje życie prywatne. Zmieni się rząd, to też będziesz anty, zmieni się znowu i ty znowu będziesz anty, co to da? Zamiast pieprzyć cały czas jakie wszystko jest złe, to zajmij się działaniem w kierunku tego, żeby nie było. Demokracja jest, masz kilka opcji włączenia się w kierowanie państwem jako pełnoprawny obywatel. Chyba, że inicjatywy obywatelskie powinny być dostępne od 58 roku życia?

bigup

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Średnio mnie interesuje twoje życie prywatne. Zmieni się rząd, to też będziesz anty, zmieni się znowu i ty znowu będziesz anty, co to da? Zamiast pieprzyć cały czas jakie wszystko jest złe, to zajmij się działaniem w kierunku tego, żeby nie było. Demokracja jest, masz kilka opcji włączenia się w kierowanie państwem jako pełnoprawny obywatel. Chyba, że inicjatywy obywatelskie powinny być dostępne od 58 roku życia?

bigup


Polsce potrzebny jst nowy Piłsudski, a nie inicjatywy obywatelskie. Tutaj jest pies pogrzebany. Nie odpowiada mi obecny system parlamentarno-gabinetowy, gdyż nikt za nic nie ponosi odpowiadzialności i każda siła polityczna myśli tylkoo stołkach i napchaniu własnych kieszeni podczas kadencji. A kraj, niczym Titanic, idzie na dno.

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 20:32  
Cytuj
Picza - to naliczylem 4 bezpartyjne osoby w tym kraju: prawdziwy, ja, ty i oczywiscie prezydent kaczynski (zbieznosc nazwisk przypadkowa).

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Ale to przecież młodzi, szczególnie z PO, nie pracują, bo uczą się w nieskończoność. No chyba, że pracą można nazwać dorabianie.


Wiekszosc studentow dziennych konczy studia majac pelny etat - inaczej ciezko sie liczyc w pozniejszym zyciu zawodowym. O zaocznych nie pisze, bo to chyba oczywiste. Ci studenci czesto wyrabiaja wiecej \'normy\' niz pierdzacy w stolki ludzie, ktorzy nie zmienili pracy od 20 lat.

CYTAT
Młody człowiek ma wypaczone spojrzenie na świat - widzi wszystko w różowych barwach i wydaje mu się, że może wszystko. A w polityce takie podejście jest bardzo niebezpieczne.

Jak nie mlodzi ludzie to kto moze wszystko? umiech

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Jak nie mlodzi ludzie to kto moze wszystko?


Młodzi do wykonywania, a do decydowania ktoś bardziej doświadczony życiowo i mądry, a to daje jedynie odpowiedni wiek.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 23:21  
Cytuj
Heniu, nic nam nie pozostaje jak założyć partię. ;)

Prawdziwy, nie wiem z którego pokolenia jesteś, ale powiedz mi jaką wiedzę, lub doświadczenie mogą mieć ludzie, którzy w młodym wieku, czyli wtedy - kiedy najwięcej wiedzy "wchodzi" do głowy chowali się przed szwabami w czasie wojny, albo ich następcy, którzy byli omotani przez system PRL? Owszem, nie mówię o całości tych pokoleń, bo jest w nich też sporo ludzi inteligentnych, którzy nie dali sobie wyprać mózgu, ale większość z tych najstarszych jest omamionych przez rydzyka i jego mafię, tym młodszym nadal zależy na tym, żeby udupić sąsiada i przypodobać się władzy. Dlatego uważam, że to pokolenie, jak sam nazwałeś, "młodzieżówki PO" ma szansę coś w Polsce zrobić, bo mają swobodny dostęp do informacji i niecenzurowanego szkolnictwa. I dopóki aktualnie rządzący 40latkowie i wzwyż nie odejdą na emeryturę, to w Polsce g-no się poprawi.

bigup

P.S. Heniu, kiedy spotkanie organizacyjne?
P.S.2 Proszę mi wybaczyć ewentualne błędy, ale spożywałem piwo na ławce. Znowu udało się uniknąć "kabli osiedlowych".wink

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Heniu, nic nam nie pozostaje jak założyć partię. ;)

Prawdziwy, nie wiem z którego pokolenia jesteś, ale powiedz mi jaką wiedzę, lub doświadczenie mogą mieć ludzie, którzy w młodym wieku, czyli wtedy - kiedy najwięcej wiedzy \"wchodzi\" do głowy chowali się przed szwabami w czasie wojny, albo ich następcy, którzy byli omotani przez system PRL? Owszem, nie mówię o całości tych pokoleń, bo jest w nich też sporo ludzi inteligentnych, którzy nie dali sobie wyprać mózgu, ale większość z tych najstarszych jest omamionych przez rydzyka i jego mafię, tym młodszym nadal zależy na tym, żeby udupić sąsiada i przypodobać się władzy. Dlatego uważam, że to pokolenie, jak sam nazwałeś, \"młodzieżówki PO\" ma szansę coś w Polsce zrobić, bo mają swobodny dostęp do informacji i niecenzurowanego szkolnictwa. I dopóki aktualnie rządzący 40latkowie i wzwyż nie odejdą na emeryturę, to w Polsce g-no się poprawi.

bigup

P.S. Heniu, kiedy spotkanie organizacyjne?
P.S.2 Proszę mi wybaczyć ewentualne błędy, ale spożywałem piwo na ławce. Znowu udało się uniknąć \"kabli osiedlowych\".wink


Dziećmi tego pokolenia wy jesteście, a wzorce wychowawcze musieliście skądś czerpać. Nie daleko pada jabłko od jabłoni - powiada przysłowie. Dlatego nie wiem, czy akurat ta recepta będzie skuteczna.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »