NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry fotograf, Zdjecia pod strone www
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 23:19  
Cytuj
Witam,

Gdzie znajde dobrego fotografa w stalowej ?
Potrzebuje pare fotek na strone www, gdzie sprzedaję swoje produkty.

Doradzicie coś ?

Cena raczej może być i wysoka.

Pozdrawiam,
Damian

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 23:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 00:12  
Cytuj
http://digart.lajt.pl/87680,userinfo.html

Świetna dziewczyna warta polecenia. Zdjęcia robi zjawiskowe. Pracuje z wykwalifikowanymi ludźmi, na stronie podaje linki do siebie możesz ją podglądnąć, ewentualnie odezwać się, lepszego fotografa osobiście nie znam.
Co prawda ze Stalowej nie jest, ale może akurat coś da się zrobić.

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 6 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 00:22  
Cytuj
http://www.foto-marek.com/

swietny fotograf, polecam w 100%!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 01:25  
Cytuj
Hmm, z p. Markiem musze się skontaktować, bo jest ze Stalowej i na syzbko może byśmy coś zdołali zrobić. Dzięki.

Inne propozycje do rozważenia też mile widziane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Lis 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 01:45  
Cytuj
www.krzysztofsobiecki.pl też ze Stalowej Woli, doświadczenie w fotografii na potrzeby stron www, zapraszam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 08:32  
Cytuj
Ja polecam : http://www.wirtualnymarketing.com.pl/ wiem że zajmują się takimi rzeczami i robią to swietnieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 10:25  
Cytuj
zobacz tu fajne zdjęcia robi np. sesje mody

www.arturbukowski.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 11:44  
Cytuj
Tutaj masz stronę dobrego fotografa z dużym doświadczeniem: http://www.pmorawski.tarnobrzeg.pl/ - warto się z nim skontaktować. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 11:47  
Cytuj
W ofercie: http://www.pmora(...)rta.html ma nawet zapisane robienie zdjęć produktów, reklamowych itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 15:20  
Cytuj
Wszystko zależy od tego, jakich zdjęć. Nie każdy fotograf da rade zrobić dobrze śrubkę - ja nie dam. Nie odpowiedniego marko obiektywu, nie mam oświetlenia odpowiedniego do makro fotografii, a nie mam zamiaru udawać, że to co zrobię jest ok i pierwsza klasa.

Robiłem trochę fotografii produktowej - byłem fotografem dla firmy, która produkowała nawigację samochodową dla VW, Toyoty, Bugatti i Bentleya. Ostatnio robiłem zdjęcia w Muzeum Lotnictwa Polskiego na potrzeby angielskiego wydawnictwa.

Tych informacji nie zamieszczam na stronie, gdyż z założenia miała być to strona fotografa ślubnego. Trochę się to zmieniło, ale i tak zdjęcia z niektórych zleceń tam się nigdy nie pojawią.

Tak czy owak - kontakt do mnie jest w stopce, jak chcesz, zagadaj. Może coś podziałamy ;-)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 16:21  
Cytuj
Panie Arturze, już nie będe w zasadzie na ten moment na weekendzie dzwonił i zawracał Panu głowy - jak Pan będzie miał czas to mi Pan tu mniej więcej sprawę rozjaśni - może inni potencjalni klienci się czegoś dowiedzą.

Prosze mi powiedzieć, czy jest Pan w stanie zrobić kilka zdjęć, które mógłbym umieścić na stronie promocyjnej mojego ebooka, który ma niebawem wyjść - oraz dodatkowo jakieś fotki, które przydałyby mi sie w przyszłości do promocji produktów.

To ma być bez jakichś większych wodotrysków, jednak muszę z tym udać się do profesjonalisty, bo zwykłe stacjonarne zakłady fotograficzne to zły pomysł, jeśli chodzi o ten temat.

Proszę mi odpowiedzieć:

- gdzie robi Pan tego typu usesje, typowo "biurowe"?
- ile czasu trzeba czekać na zdjęcia?
- widełki cenowe?

Pozdrawiam,
Damian

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 18:37  
Cytuj
Zaczynając od końca:
Cena: od 100 zł w górę. W tej cenie klient otrzymuje 5 wybranych i wyretuszowanych zdjęć, sam musi zadbać o lokalizację, modeli, stylistów, wizażystów i wszelkie inne potrzebne osoby, rekwizyty, dekoracje, książki, meble, itp. Im bardziej jestem zaangażowany w produkcję sesji, tym większa jest opłata.

Nie do końca rozumiem, jakich zdjęć się spodziewasz. Załatwienie dobrej lokalizacji nie jest prostą sprawą i zazwyczaj nie kosztuje tyle co "dziękuję". Zastanówcie się, czy udostępnilibyście mi swoje mieszkanie/biuro do zdjęć, jeżeli zwykłym wynagrodzeniem byłoby "dziękuję". Jeżeli jednak zdjęcia mają przedstawiać sam produkt (książkę) na tle drewnianego blatu stołu, to nie będzie z nim problemu. Można je wykonać w moim studiu.

Zazwyczaj zdjęcia są gotowe 2-3 dni później.

Przykładowe zdjęcia pokazujące poziom oferowanego przeze mnie retuszu mogę udostępnić chętnym na maila (adres w mojej stopce).
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 20:54  
Cytuj
Ja uważam że każdy kto ma dzisiaj dobry aparat cyfrowy jest w stanie i może sobie zrobić takie zdjęcia do stron www.Najważniejsze to trzeba robić zdęcia ,sprawdzć na kompie,potem ewentualnie edycja na jakimś programiku do zdjęc cyfrowych i mamy zdęcia przez siebie zrobione plus satysfakcja,a i kasa zostaje.Nie święci lepia garnki.Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam że każdy kto ma dzisiaj dobry aparat cyfrowy jest w stanie i może sobie zrobić takie zdjęcia do stron www.Najważniejsze to trzeba robić zdęcia ,sprawdzć na kompie,potem ewentualnie edycja na jakimś programiku do zdjęc cyfrowych i mamy zdęcia przez siebie zrobione plus satysfakcja,a i kasa zostaje.Nie święci lepia garnki.Powodzenia.


Ta i każdy kto ma dobre pióro to może napisać świetną książkę na miarę np King-a :] trochę korektora i satysfakcja gwarantowana umiech a żeby zrobić dobry retusz zdjęcia to też trzeba umieć posługiwać się programem. Chyba, że planujesz 'tworzyć' w Paint. Widziałem 'retusze' ludzi którzy nie mieli pojęcia w ogóle o tym i uwierz - gorzej się chyba nie dało spier****ć zdjęcia:] pozdrawiam

> witam Cie Artur ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 00:01  
Cytuj
Arturze (także pozwolę sobię przejść na Ty) - nikt nie wspomniał o tym, iż udostepnie miejsca miejsca za "dziekuję" to mój wybór. Jeśli by trzebabyło to musze czegoś poszukać, ale zbytnio mi sie to nie uśmiecha, bo chyba tego nie potrzebuję - z resztą czytaj dalej.

Teraz moje drugie pytanie, bo napisałeś że nie wiesz dokładnie czego oczekuję - czy Twoje studio pozwoli Ci na wykonanie mi kilku zdjęć w kilku profilach/odległościach na białym tle? Tego oczekuję,a zwykłe salony fotograficzne nie są w stanie mi tego zapewnić. Zakres cenowy OK.

Co do wypowiedzi troszkę wyżej, moim zdaniem - niestety nie każdy ma dryg do fotografowania, po drugie dobry aparat cyfrowy to przecież kilka tysięcy - więc żadne pienądze tutaj nie zostają w kieszeni wg mnie, oczywiścię jeśli szukamy czegoś profesjonalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 01:18  
Cytuj
zdjęcia na białym tle nie stanowią żadnego problemu.


ps. kilka tysięcy to kosztuje jeden obiektyw ;D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 07:29  
Cytuj
Idz do jakiejs profesionalej firmy, która tworzy strony www jezyk moze tam Ci podpowiedza Co i jak... Moze wystarczy ze sam zrobisz fotki a dobry grafik zrobi z nich cos pieknego umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »