NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
~prawdziwy - Superman, Batman czy Robin Hood?,
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:34  
Cytuj
Asia 22 lata, studentka, GŁOSUJĘ NA PIS

"Nie wszyscy młodzi ślepo robią to co nakazują im obecne "trendy" w polityce. W 2005 miałam praktycznie zerową wiedzę w tym temacie i na kogo zagłosowałam? Na PO, czego bardzo żałuję. Później zaczęłam troszkę interesować się polityką, historią i szybko zdanie zmieniłam. Teraz przynajmniej oglądając np Superstację widzę nie obiektywizm dziennikarzy a nawet zapraszanych politologów. Przeinaczanie faktów w tej stacji to chleb powszedni. Niestety sporo młodych ludzi, nie ma żadnego pojęcia o obecnej sytuacji politycznej w Polsce, idą na wybory niestety nieświadomi swojego wyboru. Przykre, ale prawdziwe. A najlepiej było to widać u mnie na uczelni, gdzie prawie każdy student głosował na PO, a nie potrafił wymienić 5 polityków tej partii.

Pozdrawiam umiech "

Wczoraj napisałam takiego posta, uzyskałam bardzo dużo odpowiedzi - 190. Niestety większość z nich była bardzo niemiła i obrażająca mnie. Na 190 postów z 20 było w miarę sensowną konstruktywną krytyką. Niestety reszta odpowiedzi opierała się na stereotypowych hasłach, powszechnie używanych na tutejszym forum. Mówi się, że na PO głosują ludzie inteligentni, wykształceni. Jednak wasze wpisy jakoś mało przekonują mnie do tej tezy. Mądre osoby nie muszą posługiwać się stereotypami, gdyż mają swój mózg. Potrafią sami ocenić daną sytuację, a nie upraszczać ją do takich prostych, powszechnie stosowanych sformułowań. Spodziewałam się większej ilości konkretnych opinii. W końcu to forum dyskusyjne. Powinniśmy się cieszyć, że mamy okazję porozmawiać o naszych preferencjach politycznych. Przecież możemy polemizować w sposób kulturalny, na argumenty, a nie wyzwiska czy super hasła typu "pisuar, nie Tuskuj!"

Zauważyłam również, że większość zarzucała mi studiowanie na uczelni Rydzyka (nawet nie wiem jak się nazywa). Niestety to nie był dobry traf. Uczę się na Politechnice Śląskiej. Sporo osób pisało, że muszę mieć "zjechane" w głowie, nie mieć znajomych itp. A więc napisze to jeszcze raz- jestem normalną dziewczyną.

Jeśli ktoś ma inne poglądy polityczne niż ty od razu jest "oszołomem" ?

Pozdrawiam smiech2 pisiorów i popaprańców smiech2




~keey , 01.08.2008 10:13

http://tnij.org/ble8

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:40  
Cytuj
Prawdziwy, Ty chyba jesteś z konkurencyjnego portalu i chcesz zapchać transfer stalowemumiastu! ODKRYŁEM SEKRET!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 12:44  
Cytuj
Tak jak media maja swojego rydzyka - gdzie oglaszano koniec swiata i rychly upadek kultury, tak my mamy swojego prawdziwegoumiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy, Ty chyba jesteś z konkurencyjnego portalu i chcesz zapchać transfer stalowemumiastu! ODKRYŁEM SEKRET!


Nie, po prostu jest frustratem i odczuwa wielką potrzebę wydrzeć mordę. W realu nikt by go nie słuchał, a jak już by słuchał to przy okazji dałby mu w papę za pyskówki, więc wylewa swoje frustracje na tym forum. Na forum Onetu czy Interii szybko by zginął w tłumie podobynch jemu, więc zaczął działać tutaj jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 13:17  
Cytuj
Swoją drogą niepotrzebnie został założony ten temat, bo dla ~prawdziwego woda na młyn, a poza tym taki atak na specjalnie po to założonym temacie jest trochę nie ładny, ale już mniejsza z tym. Najlepiej ignorować jego wypowiedzi jeśli kogoś denerwują i tyle, z czasem odpuści sobie swoje dyrdymały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 13:27  
Cytuj
Nie odpuści, musi stać się zapowiadane od dawna, wielkie, mistyczne, nieprzewidziane COŚ! smiech2wink

drżyjcie!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 13:40  
Cytuj
Dzieciaki, dzieciaki, w realu mam bardzo mocno i daleko słyszany głos, ale nic wam do tego. Na moje konkretne argumenty i wątpliwości - w odpowiedzi idą wyzwiska i kpiny, z wyjątkiem niejakiego kajko - ten stara się merytorycznie odpowiadać.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 14:02  
Cytuj
~prawdziwy co ty merytorycznie piszesz ?

zmieniasz tylko nicky, piszesz cały czas to samo, protesty pod domem Tuska itd.

Prawda jest taka że cienias z ciebie, taka obłęda. Który siedzi w pracy i nudzi się możliwe, że za pieniądze z budżetu państwa. Przyznaj się w którym urzędzie pracujesz, zapewnie tam gdzie PiSzambo rządzi w powiecie ? albo w PUP bo to też powiatu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 14:10  
Cytuj
A najlepiej to całe PiS (również to stalowowolskie) wysłać w kosmos.

Nadbereżny już tam dotarł good


błazen

http://nasza(...)allery/6

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 14:14  
Cytuj
Sorry, prawdziwek, ale skoro mając (tu strzelam) ok. 40tki nie potrafisz powiedzieć co planujesz, tylko straszysz "czymś" i szumnie to "coś" zapowiadasz; przy okazji marząc o powrocie Piłsudskiego, to nie wydajesz mi się osobą, z którą mogę normalnie podyskutować. Masz klapki na oczach i swój zamknięty umysł zaprogramowany na bunt przeciwko PO, który na dodatek wydaje Ci się doskonały. Próbujesz zgrywać mędrca, posiadającego wiedzę o silnie strzeżonych tajemnicach. Myślisz, że w ten sposób zainteresujesz mnie albo moich rówieśników, zwolenników wolności, niekoniecznie PO? Tak, zainteresujesz, dopóki nie pojawi się następny napinacz, z którego będę mógł się pośmiać, a w chwili refleksji i przypływu empatii poczuć za niego żal.

bigup

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 14:23  
Cytuj
Coś edycja nie działa.

Chciałem dopisać, że jak wskrzesisz już Piłsudskiego, to daj znać jak to zrobić, bo tęsknię za moim kanarkiem wink. A dalej chciałbym zadedykować Ci piosenkę

szczególnie fragment od 1:14

bajubaj umiech

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 14:44  
Cytuj
Zaraz będzie Cię nazywał małolatem umiech taka będzie jego odpowiedz.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Sorry, prawdziwek, ale skoro mając (tu strzelam) ok. 40tki nie potrafisz powiedzieć co planujesz, tylko straszysz \"czymś\" i szumnie to \"coś\" zapowiadasz; przy okazji marząc o powrocie Piłsudskiego, to nie wydajesz mi się osobą, z którą mogę normalnie podyskutować. Masz klapki na oczach i swój zamknięty umysł zaprogramowany na bunt przeciwko PO, który na dodatek wydaje Ci się doskonały. Próbujesz zgrywać mędrca, posiadającego wiedzę o silnie strzeżonych tajemnicach. Myślisz, że w ten sposób zainteresujesz mnie albo moich rówieśników, zwolenników wolności, niekoniecznie PO? Tak, zainteresujesz, dopóki nie pojawi się następny napinacz, z którego będę mógł się pośmiać, a w chwili refleksji i przypływu empatii poczuć za niego żal.

bigup


Jak zdefiniujesz mi wolność, to porozmawiamy. Na razie są kpiny i wyzwiska.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:29  
Cytuj
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9B%C4%87

wybierz sobie, która Ci najbardziej odpowiada. Ja jestem wolny i mam prawo do własnych poglądów. A jednym z moich poglądów jest to, że mam twoje gadanie w d-e. umiech Wiem, że w ten sposób ograniczam twoją wolność, ale... wbijam w to. A rozmawiać z tobą mi się też nie chce.

big up dla prawdziwych ;]

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9B%C4%87

wybierz sobie, która Ci najbardziej odpowiada. Ja jestem wolny i mam prawo do własnych poglądów. A jednym z moich poglądów jest to, że mam twoje gadanie w d-e. umiech Wiem, że w ten sposób ograniczam twoją wolność, ale... wbijam w to. A rozmawiać z tobą mi się też nie chce.

big up dla prawdziwych ;]


A ja nie chcę, żeby ludzie Twojej mentalności rządzili krajem i też mam prawo agitować w drugą stronę. Zupełnie nie pasują mi wasze argumenty, gdyż widziałem, jak żyją ludzie w Europie Zachodniej i Południowej oraz USA. Wy dążycie w stronę USA, kraju który mi się bardzo niepodobał, jako miejsce do życia, bo turystycznie jest co zwiedzać umiech

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:36  
Cytuj
Do rządzenia tym krajem też się nie pcham, bo i po co? Zależy mi tylko na tym, żeby mi i moim bliskim było dobrze, a od rządzenia "mam ludzi", za rządów których mogę się rozwijać.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:38  
Cytuj
Admini, zróbcie coś z forum, bo przy próbie edycji wcina posty i teraz prawdziwek będzie mi zarzucał, że wycofuję się z tego, co napisałem. ;(

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Do rządzenia tym krajem też się nie pcham, bo i po co? Zależy mi tylko na tym, żeby mi i moim bliskim było dobrze, a od rządzenia \"mam ludzi\", za rządów których mogę się rozwijać.


Potrzeba rządów, przy których każdy będzie mógł się rozwijać, a nie wybrani. Nie różnimy się w całokształcie, różnią nas szczegóły. Dziś miliony młodych się rozwija - na zmywaku. Tak nie powinno być.

 
 
 
 
~~prawdziwy drugi
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 19:50  
Cytuj
prawDZIWKO, skoroś taki mądry, dlaczego nie zostaniesz prezydentem, nie dojdziesz do tej władzy ? Wiem, zaraz zostanie zarzucone mi to, że tylko wyzywam, trudno, ale żal mi ciebie (mała literka celowo). Żyj dalej w swoim świecie, czekaj na Piłsudskiego.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
prawDZIWKO, skoroś taki mądry, dlaczego nie zostaniesz prezydentem, nie dojdziesz do tej władzy ? Wiem, zaraz zostanie zarzucone mi to, że tylko wyzywam, trudno, ale żal mi ciebie (mała literka celowo). Żyj dalej w swoim świecie, czekaj na Piłsudskiego.


Kolejny baranek, który nie ma o niczym pojęcia, a tylko wyzywa. Argumenty baranku, argumenty. Ja przedstawiłem swoje a w odpowiedzi cały czas wyzwiska. To wyzywajmy się nadal, pachołki umiech Nie macie pojęcia o prawdziwej wolności. Wolność to własność, a nie praca najemna lub życie na kredyt. Ale co tam sługus może wiedzieć o życiu.

 
 
 
 
~~brak
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:14  
Cytuj
piszesz tu totalne głupoty, mam 40 lat i śmieję się z Ciebie jak małolaty, sam sobie przeczysz, ale to u komuchów z nieboszczki partii teraz w PiS reguła, patrz poseł jeden tfu...

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:20  
Cytuj
Kończę swoją działalność na tym portalu, idę gdzie indziej szerzyć swoje idiotyzmy.

 
 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 23:19  
Cytuj
"prawdziwy" będzie mi przykro, no ale wszyscy kiedyś odchodzą, twój prezio też odszedł.nie wiem

Na pozegnanie dla Ciebie słowa, weź je do serca.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 01:17  
Cytuj
Żegnaj, prawdziwku. hehehe umiech

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 01:26  
Cytuj
Debilstwo z PO poza wyzwiskami i podszywaniem się pod nicki niewiele potrafi. Wiecie, jak ja wami szczerze gardzę? Jesteście nikim, zerem. Jesteście podnóżkami bez honoru, gotowymi za kasę własną matkę sprzedać. Jak powiedział Wojciech Cejrowski, z takimi ludźmi się nie dyskutuje, ich trzeba zwalczać.

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »