NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
MTM-INFO najgorsza firma w STW,
~~zeneq
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:29  
Cytuj
MTM-INFO - Najgorsza firma dostarczajaca usługi internetowe w mieście. NIe polecam tego providera.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:32  
Cytuj
No, Ameryki nie odkryłeś ;).

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wppl
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:33  
Cytuj
Interblock nie lepszy. Awarie co drugi dzień. Czasem i 3 dni brak neta.

 
 
 
 
~~internauta
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Interblock nie lepszy. Awarie co drugi dzień. Czasem i 3 dni brak neta.


ale jak jest to smiga i sie strona nie otwiera 3min

 
 
 
 
~~psxx
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 13:56  
Cytuj
interblock to nie firma

 
 
 
 
~~Kacha
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 20:54  
Cytuj
Mam MTM i na razie nie narzekam.

 
 
 
 
~~zorro
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
na razie

 
 
 
 
~~asaw
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 22:40  
Cytuj
Interblock to stowarzyszenie umiech

3 dni to tylko jak zapiją w siedzibie to neta nie ma ;)

a tak to OK !

 
 
 
 
~~SEBA
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 08:48  
Cytuj
A co myslicie o firmie COVERNET

 
 
 
 
~~do asaw
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 09:47  
Cytuj
Jescze sie nie zdarzylo aby dlzuej niz kilka godzin wieksza czesc sieci nie miala neta.
Niestety przez ostatnie burze w czescie (nie duzej czesci) siec ludzie nie mieli neta do prawie 3 dni (a byl weekend).

Wiec nie pieprzcie ze w Interblocku co chwile nie ma neta !

Bo jest to najszybszy Internet - chyba w Polsce - bo nie spotkalem jeszcze niekogo kto by z internetu sciagal pliki z predkoscia ponad 5 MBajtów (nie Bitow) / sekunde.

Tak po za tym to w wiekszoci firm na usuniecie awarii czeka sie nawet tygodniami !

 
 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 09:48  
Cytuj
Covernet - tak jak kazda radiowka - jest do dupy !
Duza awaryjnosc, slaby transfer, czeste awarie.

 
 
 
 
~~wppl
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
Jescze sie nie zdarzylo aby dlzuej niz kilka godzin wieksza czesc sieci nie miala neta.
Niestety przez ostatnie burze w czescie (nie duzej czesci) siec ludzie nie mieli neta do prawie 3 dni (a byl weekend).

Wiec nie pieprzcie ze w Interblocku co chwile nie ma neta !

Bo jest to najszybszy Internet - chyba w Polsce - bo nie spotkalem jeszcze niekogo kto by z internetu sciagal pliki z predkoscia ponad 5 MBajtów (nie Bitow) / sekunde.

Tak po za tym to w wiekszoci firm na usuniecie awarii czeka sie nawet tygodniami !


Oczywiście, że nie ma co chwilę neta. W sobotę nie było ponad 3 godziny, wczoraj były przerwy. Zobaczymy, jak dziś będzie. Awaryjność jest straszna. To, że jest szybki nie budzi wątpliwości, ale to, że bardzo awaryjny także.

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 14:17  
Cytuj
Teraz mam stelle i jestem zadowolony a jak byłem u kolesi w mtm to takie cwaniaki gdzie mysla ze wszyscy nie maja pojecia o niczym PROSTAKI

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 15:54  
Cytuj
ja tam w firmie mam MTM i nie narzekam. juz ponad rok czasu. awarie byly dwie lub trzy i zostaly naprawione w ciagu 30-40 minut.

 
 
 
 
~~oleeek
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 17:45  
Cytuj
wszedzie są awarie nie tylko w interblocku jest to amatorska siec i na takim duzym obszarze nie dziwne ze co chwile jest jakas awaria ale za to neta mozna tylko pozazdroscic

 
 
 
 
~~jaro
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
MTM-INFO - Najgorsza firma dostarczajaca usługi internetowe w mieście. NIe polecam tego providera.


Wez pilicką to zobaczysz czy MTM to taka najgorsza firma!

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 19:14  
Cytuj
MTM to porażka, sa niekompetentni!!

 
 
 
 
~~dadad
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 19:42  
Cytuj
ja mam z covernetu i jest ok smiga jak ta lala ciagle w okolicach 1 mega

 
 
 
 
~~Jaja
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
MTM-INFO - Najgorsza firma dostarczajaca usługi internetowe w mieście. NIe polecam tego providera.


Wez pilicką to zobaczysz czy MTM to taka najgorsza firma!


Internet z pilickiej a dokładnie z MNI Telekom to dopiero jest porażka!!!

 
 
 
 
~~qeza
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 22:07  
Cytuj
Jesli chodzi o MTM, to szkoda gadac. Kolesie pare lat temu mieli sklep komputerowy /oprocz uslug internetowych/ i byli bardzo nieprofesjonalni. Ech, az mi sie nie chce opisywac swojej sytuacji... W skrocie: kolesie mieli mi naprawic kompa w 21 dni roboczych i nic z tego. Po uplywie tego terminu nadal mnie zwodzili, a kompa jak nie mialem, tak nie mialem...

Poszedlem do nich z geba i oddali kase.

 
 
 
 
~~ll2
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 23:23  
Cytuj
A tam pierdolicie. Ja mam z MTMu i nie narzekam. Internet jest. Fakt czasem sie coś popsuje, ale wystarczy telefon i max 1h czasu i wszystko zrobione- gitara gra. Jak chcecie ściągać ciul wi co no to skorzystajcie z innego dostawcy. ;]

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 00:00  
Cytuj
Kolesie z MTMu to najbardziej niekompetentni zawodnicy jakich spotkałem. Kiedy zakładałem internet u nich, to temu blond cwaniaczkowi jeszcze w siedzibie, gdzie teraz mieści się london pub, musiałem obrazkowo wyjaśnić jak zbudować sieć z 3 komputerów z jednym wykorzystanym jako router. Zwykłe windowsowe udostępnianie sieci, ale przecież do tego trzeba mieć wyższe informatyczne wykształcenie, hehe. :] Podejście do klienta godne monopolisty, którym, na szczęście, nie są, i co wykorzystuje Covernet. Awarie - owszem, zdarzają się raz na ruski rok, a monterzy, admini i gość w biurze wiedzą co to jest komputer i na czym polega administracja. Czego nie mogę powiedzieć o mtmie, który winę za swoje przeciążone AP obarcza klientów, którzy mają sprzęt na częstotliwość 2,4 ghz i za dopłatą proponuje zmianę. Kij im generalnie w anteny.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ech
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 02:31  
Cytuj
CYTAT
A tam pierdolicie. Ja mam z MTMu i nie narzekam. Internet jest. Fakt czasem sie coś popsuje, ale wystarczy telefon i max 1h czasu i wszystko zrobione- gitara gra. Jak chcecie ściągać ciul wi co no to skorzystajcie z innego dostawcy. ;]


Jasne, gadaj zdrow. Ja sie w ogole dziwie, ze oni jeszcze na rynku sie utrzymuja.

 
 
 
 
~~zeneq
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
Jasne, gadaj zdrow. Ja sie w ogole dziwie, ze oni jeszcze na rynku sie utrzymuja.


sa monopolistami na niektorych wsiachumiech

 
 
 
 
~~internałta
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Jescze sie nie zdarzylo aby dlzuej niz kilka godzin wieksza czesc sieci nie miala neta.
Niestety przez ostatnie burze w czescie (nie duzej czesci) siec ludzie nie mieli neta do prawie 3 dni (a byl weekend).

Wiec nie pieprzcie ze w Interblocku co chwile nie ma neta !

Bo jest to najszybszy Internet - chyba w Polsce - bo nie spotkalem jeszcze niekogo kto by z internetu sciagal pliki z predkoscia ponad 5 MBajtów (nie Bitow) / sekunde.

Tak po za tym to w wiekszoci firm na usuniecie awarii czeka sie nawet tygodniami !


aha, mówisz to wiesz. 15 lipca piorun spalił mi kartę sieciową. w ciągu 30 minut od telefonu do serwisu MTM miałem zamontowaną nową (gratis!) i internet znowu chodził good
także nie generalizuj ok ? chytry

 
 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »