NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
MTM-INFO najgorsza firma w STW,
~~Edzio
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 13:01  
Cytuj
Niektórzy wciskają im szpilki - to nie ludzie, to wilki! Jeszcze chciałem dodać, że warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 07:40  
Cytuj
MTM to bagno w które kiedyś wpadła moja siostra. Nie wiem co ją tknęło ale założyła sobie internet właśnie od nich. Baaardzo szybko się przekonała że to nie była dobra decyzja. Transfer kiepski stronki się otwierały godzinami a że nie zawsze ma czas to czasami nie miała neta dłuugi czas. Jak tylko się umowa skończyła przeszła na stelle (bo tam jest stella) i mówi że to niebo a ziemia.
MTM - NIE POLECAM - NEGATYW :wśceikły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~MTM
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
MTM to bagno (...) jak tylko się umowa skończyła przeszła na stelle (bo tam jest stella) i mówi że to niebo a ziemia.
MTM - NIE POLECAM - NEGATYW :wśceikły:


nie polecam internetu ze STELLI, to syf! :boksuj:

 
 
 
 
~~Stella
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 10:46  
Cytuj
CYTAT

nie polecam internetu z MTM, to syf! :boksuj:

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 10:55  
Cytuj
Niech kazdy mowi co chce - ale jedno jest pewne - kazda radiowka to dziadostwo i duza awaryjnosc.

 
 
 
 
~~KOWAL
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 16:16  
Cytuj
Miałem MTM porazka totalna

 
 
 
 
~~Rull
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 18:00  
Cytuj
ja załozylem se interneta z orange free na karte 3gr za 100kb jade bez modemu wykozystujac telefon połaczony z laptopem przez kabel miezylem predkosc na stronach przeznaczonych do takich pomiarow wyszla mi predkosc 40-45 kb\s rewelka jak dla mnie polecamgood

 
 
 
 
~~zły
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 20:42  
Cytuj
Nie polecam nikomu Interbloku. No chyba, że macie stalowe nerwy. Codziennie są przerwy i awarie. I nie pisze tego żadna konkurencja, tylko użytkownik, którego kurwica ogrania na największy szajs jaki może być. Co z tego, że najszybszy, skoro ciągłe awarie?

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 21:33  
Cytuj
Stella jest debeściak. I jego mafia też jest debeściak.

 
 
 
 
~~demode
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 10:54  
Cytuj
Mialem kiedys MTM i szalu nie bylo. Mialep spory problem z Uploadem. Wyslac maila z zalacznikiem to cud. Obecnie korzystam z uslug Diany od kilku dobrych lat i stwierdzic moge ze to naprawde rzetelny dostawca. Z pewnoscia korzystalbym z uslug ITB ale niestety z przyczyn zamieszkania na innym osiedlu jest to niemozliwe. Moim zdaniem 1. ITB, 2.Diana, 3. Daleko, daleko inni dostawcy.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:43  
Cytuj
Jak już tak wyrokujesz, to gdzie jest w tym Stella? Siedzę często i na tym i na tym, i wiem, że Stella to zdecydowanie lepsza sieć niż Diana. A jak nie używałeś, to się nie odzywaj na temat "co jest najlepsze w Stalowej" jezyk Co do ITB się zgodzę, bo kilka razy widziałem jak to działa (przynajmniej widziałem jak dobrze działało).

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:48  
Cytuj
good
CYTAT
Stella jest debeściak. I jego mafia też jest debeściak.
good
Edzio przyłączam się!! goodgood

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:53  
Cytuj
Tele2 good mam już jakieś pół roku i ani jednej przerwy, a download i upload mogą być cool orzeszek goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Jak już tak wyrokujesz, to gdzie jest w tym Stella? Siedzę często i na tym i na tym, i wiem, że Stella to zdecydowanie lepsza sieć niż Diana. A jak nie używałeś, to się nie odzywaj na temat \"co jest najlepsze w Stalowej\" jezyk Co do ITB się zgodzę, bo kilka razy widziałem jak to działa (przynajmniej widziałem jak dobrze działało).


Stella lepsza niż Diana?smiech2smiech2smiech2 nie rozsmieszaj mnie. Mój brat ma w Stelli i bez przerwy jakies niespodziewajki w promocji dostaje np. brak netu, przerwy, a cena ...tragedia. Ja mam w Dianie juz 4 lata i jestem zadowolony. Nigdy nie mialem takich problemów jak brat w Stelli

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:07  
Cytuj
Ja mam neta z diany i musze powiedziec ze jestem zadowolony w 100 % mam go od roku i ani razu nie mialem zadnej przerwy czy cos w tym stylu net smiga jak glupi smiech2smiech2smiech2: w pozytywnym znaczeniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~urzytkownik
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Jak już tak wyrokujesz, to gdzie jest w tym Stella? Siedzę często i na tym i na tym, i wiem, że Stella to zdecydowanie lepsza sieć niż Diana. A jak nie używałeś, to się nie odzywaj na temat \"co jest najlepsze w Stalowej\" jezyk Co do ITB się zgodzę, bo kilka razy widziałem jak to działa (przynajmniej widziałem jak dobrze działało).


hahahaha, a ja miałem Stelle i podziękowałem na rzecz Diany - nie ma żadnego porównania - Stella to tragedia zarówno pod względem jakości działania (chodzi toto jak ślimak, częste przerwy, problemy z wysłaniem czy odebraniem maila nawet) jak i ceny (ostatnio trochę obniżyli, ale wcześniej były z kosmosu za transfery rzędu 128 kbps (!!) - średniowiecze).
Dianę mam już pół roku - chodzi jak burza - 130 KB/s (= 1Mbit/s) w dzień, i do tej pory nie miałem ani jednej przerwy.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Stella lepsza niż Diana?nie rozsmieszaj mnie. Mój brat ma w Stelli i bez przerwy jakies niespodziewajki w promocji dostaje np. brak netu, przerwy, a cena ...tragedia. Ja mam w Dianie juz 4 lata i jestem zadowolony. Nigdy nie mialem takich problemów jak brat w Stelli

Człowieku - to że brat ma na kompie nie wiadomo jakich gówien naściągane, że nie umie zadbać o swój komputer, nie oznacza że to wina providera. Ja mam net w Stelli już ponad 6 lat i przez ten okres na palcach jednej ręki mogę policzyć kiedy nie miałem neta. Pamiętam natomiast, kiedy jeszcze nie było SP2 do XP (który wyłączał usługę telnet), po podłączeniu netu z Dainy pierwsze co wyskakiwały komunikaty domorosłych hakierów wysyłane przez tę usługę właśnie. Zabezpieczenie sieci w Dianie jest nijakie, a nie wiem, czy wiesz - jakiś czas temu Diana postawiła u siebie routery i (chyba) switche Cisco, nie wiem czy nie Fortigate'a (y) też i wszystko po kilku dniach padło jak... im piorun strzelił. Sprzęt wart kupę kasy poszedł w kosz. Nie mów mi więc o zabezpieczeniach i specjalistach z Diany. Jedynie co mogę powiedzieć, to to, że lepsza na pewno Diana niż jakiś mtm tudzież podobna firma. Natomiast jak nie masz pojęcia o czymś to nie zabieraj głosu na przyszłość.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:42  
Cytuj
I jeszcze @urzytkownik - Twój nick świadczy o inteligencji jaką posiadasz. A skoro mowa o tym, to powiedz mi proszę, na jakiej ulicy mieszkasz, że tak sobie przeszedłeś ze Stelli na Dianę, bo z tego co mi się wydaje ich obszary się nie krzyżują tak, żeby sobie można było wybierać czy chcesz to czy to. Kolejny baranek.. Ja mam łącze 1Mb i przez cały czas taką samą prędkość ściągania.

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:45  
Cytuj
Nie mów mi więc o zabezpieczeniach i specjalistach z Diany. Jedynie co mogę powiedzieć, to to, że lepsza na pewno Diana niż jakiś mtm tudzież podobna firma. Natomiast jak nie masz pojęcia o czymś to nie zabieraj głosu na przyszłość.[/cytat]

smiech2smiech2 a Ty analfabeto czytałes moja wypoiwedz do konca czy na samym poczatku tak sie podnieciłes ze nie zdazyles dokonczyc? chyba tak. nie pisałem o zadnych zabezpieczeniach. Moj brat nie ma zapewne 12 lat jak ty zeby bawic sie w sciagnie glupot to po 1 a po 2 Ty nie zabiera glosu w sprawach o ktorych nie amsz pojecia. mieszkasz na zatorzu i od tego pewnie ci w glowie sie pomieszalo. zapytaj wiele osob zrezygnowalo ze stelli bo nie dosc ze drogo to kiepsko. Ja mam taniej, chodzi mi net jak burza i nie musze co chwila dzownic ze cos mi nie dziala alb sie slimaczy. Wiec lepiej nie zabieraj glosu jak dorosli pisza:wśceikły:

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 13:53  
Cytuj
Analfabetą jesteś ty gówniarzu, bo z tego co widzę, to nawet pisać nie umiesz. Jak brat jest debilem to nie ma netu, proste?
CYTAT
w sprawach o ktorych nie amsz pojecia

amsz pojęcię akurat, więc skończ durniu pisać o czymś o czym ty nie amsz pojęcia.
CYTAT
chodzi mi net jak burza i nie musze co chwila dzownic ze cos mi nie dziala alb sie slimaczy.

Naucz się pisać po polsku i ciesz się, że cię jeszcze nie odcięli - za głupotę mają to robić podobno jezyk
CYTAT
Wiec lepiej nie zabieraj glosu jak dorosli pisza

30 lat skończyłem kilka lat temu, więc - nie pisz o czymś, o czym nie amsz pojęcia trzepaku.

 
 
 
 
~~netzestelli
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 14:02  
Cytuj
@Edzio tak trzymać!good
Też mam net ze Stelli (po przejściach z radiówkami)i nigdy nie małem żadnego problemu.

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 15:15  
Cytuj
smiech230 lat skończyłem kilka lat temu, więc - nie pisz o czymś, o czym nie amsz pojęcia trzepaku.[/cytat]

No argument ortografii na jakosc netu w Stelli to rzeczywiscie ogromny argument. Jednak chyba 12 lat, bo w tym wieku to ma sie troszke rozumu i kultury...ty nie masz ani jednego ani drugiegosmiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 16:01  
Cytuj
heh teraz beda sie wyzywac ludzie powagi w kazdym temacie ktos sie wyzywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mirek
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze @urzytkownik - Twój nick świadczy o inteligencji jaką posiadasz. A skoro mowa o tym, to powiedz mi proszę, na jakiej ulicy mieszkasz, że tak sobie przeszedłeś ze Stelli na Dianę, bo z tego co mi się wydaje ich obszary się nie krzyżują tak, żeby sobie można było wybierać czy chcesz to czy to. Kolejny baranek.. Ja mam łącze 1Mb i przez cały czas taką samą prędkość ściągania.




Koleś, to chyba ty jesteś baranek. Już nie ma od dawna rejonizacji telewizji kablowych tak jak to bylo kiedyś ze z jednej strony miasta byla Stella a z drugiej Diania. W moim bloku na ulicy Żwirki i Wigury od zaawsze byla tylko Diania a teraz jest i Stella. Sam sie zorientuj co i jak i dopiero wtedy wypisuj swoje "mądrości" Sam osobiście mam neta z Diany i nie narzekam, żadnych przerw( pare lat temu byłła awaria 2 lub 3 dnia ze neta nie bylo ale odliczyli to od rachuunku), stronki ładują się szybko.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 17:06  
Cytuj
mieszkasz na zatorzu i od tego pewnie ci w glowie sie pomieszalo. cyt.
masz coś do zatorzaków??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »