NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
MTM-INFO najgorsza firma w STW,
~~urzytkownik
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze @urzytkownik - Twój nick świadczy o inteligencji jaką posiadasz. A skoro mowa o tym, to powiedz mi proszę, na jakiej ulicy mieszkasz, że tak sobie przeszedłeś ze Stelli na Dianę, bo z tego co mi się wydaje ich obszary się nie krzyżują tak, żeby sobie można było wybierać czy chcesz to czy to. Kolejny baranek.. Ja mam łącze 1Mb i przez cały czas taką samą prędkość ściągania.


Edzie, jesteś mądrala ale chciałem Cię uspokoić co do mojej inteligencji. Nie musisz się o nią obawiać - jeśli na podstawie nicka wyciągasz wnioski to gratuluję Tobie Twojej inteligencji.
Jeśli chodzi o przechodzenie ze Stelli do Diany to "mirek" już Ci wyjaśnił, bo WYDAJE MI SIĘ (jak sam piszesz) że wyzywając innych od baranków sam robisz BARANA z siebie.

O mój komputer nie musisz się martwić, jest dobrze zabezpieczony programowo, a jego największą zaletą jest to że nie ma na nim Windowsa XP :haha:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 18:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Edzie, jesteś mądrala ale chciałem Cię uspokoić co do mojej inteligencji. Nie musisz się o nią obawiać - jeśli na podstawie nicka wyciągasz wnioski to gratuluję Tobie Twojej inteligencji.
Jeśli chodzi o przechodzenie ze Stelli do Diany to \\\"mirek\\\" już Ci wyjaśnił, bo WYDAJE MI SIĘ (jak sam piszesz) że wyzywając innych od baranków sam robisz BARANA z siebie.

Napisałem, że mi się wydaje i zapytałem w jakiej dzielnicy mieszkasz, że tak sobie można robić.
CYTAT
O mój komputer nie musisz się martwić, jest dobrze zabezpieczony programowo, a jego największą zaletą jest to że nie ma na nim Windowsa XP :haha:

I bardzo dobrze, na moim też nie ma XP, choć to bardzo dobry system.

@mirek,
CYTAT
W moim bloku na ulicy Żwirki i Wigury od zaawsze byla tylko Diania a teraz jest i Stella. Sam sie zorientuj co i jak i dopiero wtedy wypisuj swoje \"mądrości\" Sam osobiście mam neta z Diany i nie narzekam, żadnych przerw( pare lat temu byłła awaria 2 lub 3 dnia ze neta nie bylo ale odliczyli to od rachuunku), stronki ładują się szybko.

J/w, napisałem, że tak mi się wydaje, ale skoro jest inaczej - mea culpa. Zresztą pisałem to bardziej z ciekawości niż z przekory. Reszty Twoich wypocin nie komentuję, bo nawet nie dotyczą tematu.
@Darek - chuj cię obchodzi moja kultura, nie rozmawiamy o tym, a gadanie, że \"brat ma co chwilę niespodzianki\" kiedy inni mówią, że takich rzeczy nie ma w Stelli to pieprzenie farmazonów. Ale widzę, że jesteś tak tępy, że jakakolwiek dyskusja nie ma najmniejszego sensu. PLONK dziecino, możesz sobie dalej wypisywać co chcesz. Dla mnie temat zamknięty.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 01:32  
Cytuj
no to co, wspólny sylwester i się wszystko dobrze skończy goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~płenta
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 02:14  
Cytuj
no i dyskusja zakonczona sylwestrową"płentą"good

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 10:17  
Cytuj
w stylu Edzia:
a co to jest "płenta" ??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 11:35  
Cytuj
przecież zaznaczył w cudzysłowie "płenta" zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~____
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
MTM-INFO - Najgorsza firma dostarczajaca usługi internetowe w mieście. NIe polecam tego providera.


dno

 
 
 
 
~~użytkownik
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 10:43  
Cytuj
Najgorszy jest Interblock. Tak awaryjnego internetu nie ma nigdzie na świecie. Przerwy są codziennie, a i zdarzają się całe weekendy bez netu. Nie polecam.
Chcesz się wkurwiać? Załóż sobie Internet z Interblocku.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:42  
Cytuj
chce ostrzec przed mtm info zajmujaca sie niby zakladaniem neta:szok:
jest to firma olewajaca klienta , naprawe zepsutego neta robia 3-5dni ,ciagle przerwy w necie , a samo polaczenie sie z osoba w mtm graniczy z cudem a gdy odbierze stawia sie co to nie ONzaklopotany i robi z ludzi kretynow ze on wie a ty nic nierozumiesz
jak mozesz szerokim lukiem omijajcie mtmokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:58  
Cytuj
No szczerze powiem gdy na Piaskach nie bylo jeszcze mowy o jakimkolwiek necie... a bylo to dobrych kilka lat temu, zdecydowalem sie na MTM. Przyjechali panowie ... sprawdzili sygnal. Podpisalismy wstepna umowe i do dzisiaj ani me ani be... a nikt z domownikow nie zglaszal anulowania umowy ... Chyba chlopaki z MTMu zapomnieli sobie smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 12:02  
Cytuj
po wielkej borucie , w wielkich mekach:szok: naprawili neta,dzieki laskawcy ze wogole przyszliok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klo
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:46  
Cytuj
moze ktos cos wiecej napisac na temat interblocka???
co to za firma i czy warto skorzystac z ich uslug??
no i najwazniejsze pytanie jak klasuja sie cenowo?
dzieki

 
 
 
 
~~Interblokowicz
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:05  
Cytuj
Internet jest za darmo a za to ze jestes w stowarzyszeniu placi sie skladke 35 zł/mies.
Internet jest dosyc szybki umiech ale czesto sa dosc duze przerwy w dostawie tego cuda. Interblock tylko na mlodyniu i w niektorych blokach JP k/lotosu

 
 
 
 
~~klo
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 22:07  
Cytuj
ok nie moj rejon w kazdym razie dzieki

 
 
 
 
~~ja:)
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 10:16  
Cytuj
ale czuby na tym forum , kazdemu inna siec odpowiada w zaleznosci od roznych potrzeb, zawsze ile osob tyle racji. najlepsza jest siec blokowa wszytsko chodzi elegancko czasem jest jakas przerwa normalne oni tam tez cos musza porobic(zaoszczedzisz na pradzie i zdrowiu jak na chwile od neta odejdziesz) , a plus jest taki ze oni udstepniaja duzo nowosci kinowych ktore mozna sciagnac w minute, i biora taniej niz jakikolwiek dostawca. takze hakuna matatajezyk

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 11:25  
Cytuj
czub to TY zaklopotanyokjak ktos placi to wymaga takie jest prawo wolnego rynku , a jak ktos tego nie rozumie to niech zamknie interesgoodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~blablabla
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 12:39  
Cytuj
prawo rynku jest tez takie ze jak ci niepasuje to zrezygnuj, prawo rynku jest tez takie ze masz wybor -trzeba bylo najpierw poczytac o necie a pozniej zamawiac usluge, a skoro tyle ludzi zamawia slugi to czemu maja zamykac jezyk dobrze czy zle ale interes sie kreci i zarabiajezyk

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 01:45  
Cytuj
trzeba ludzi ostrzegac przed takimi niby frmami , moze jak nie beda miec klientow to zaczna konkurowac a nie wszystko olewacok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mekintosz
ff
Wysłany: 13 Gru 2008r. 07:24  
Cytuj
Ja mam już pare lat i nienarzekam.

 
 
 
 
~~mic
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 14:10  
Cytuj
witam,
czytam czytam i uwierzyć nie mogę, mam mtm ~4 lata i cenie sobie te usługę, przerwy w dostawie to naprawdę rzadkość (może raz na pół roku), miałem kiedyś problem podbiłem do ich siedziby i po prostu mi pomogli jezyk
ogólnie do stalowowolskich bloków to tylko diana albo mtm ;)

pozdrawiam
m.

 
 
 
 
~~pupcia
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 07:10  
Cytuj
nie polecam tego gowna mtm co dzwonilem do nich 4 razy i za kazdym razem mieli przyjechac wiec po....lem ich mam teraz stelle i jestem zadowolony przynajmniej przyjechali w terminie a necik smiga naprawde przyzwoicie w stelli jestem juz 2lata i zero awarii w tym okresie, net zawsze dzialal... ok

 
 
 
 
~~neciik
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:29  
Cytuj
Też miałem przejścia z MTMem wiec NIE POLECAM...zmieniłem na SISa i jest ok od ponad roku.
Choć obsługa klienta tez nie jest na wysokim poziomie,
to przynajmniej nie musze wydzwaniać bo brak jest awarii.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:43  
Cytuj
nie wiem co sie czepiacie. mam MTM juz dwa lata i bez zadnych problemow. czasem zdarza sie mala awaria ale to jak u kazdego.

pzd.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 21:53  
Cytuj
Internet w MTM mam od około 4 lat. Nie mam do nich jako takich zastrzeżeń. Internet chodzi prawie zawsze. W ciągu ostatniego roku może ze 3 razy nie miałem neta. Raz pamiętam, że całą noc nie było, a dwa pozostałe razy zadzwoniłem i po godzinie internet działał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~LGM
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 10:30  
Cytuj
Posiadam neta w MTM od 6 lat w tym okresie 1 dzień bez netu chyba wynikniejest zły. Pozatym 1 awaria karty sieciowej wymienionawdzień zgłoszenia usterkigood

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »