NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
MTM-INFO najgorsza firma w STW,
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 21:12  
Cytuj
Już dwa lata korzystam z usług tego dostawcy i o ile wcześniej było znośnie bo przerwy nie trwały długo, to gdzieś tak od lutego tego roku zaczęły się pojawiac większe problemy. Naprawde mało zabawna jest sytuacja gdy połączenie znikało około godz 14 ( po burzy czesto tak bywa), bo pomimo zgłoszeń panowie najczęściej naprawę przeprowadzali dopiero następnego dnia około 10-11. A juz koszmar następował gdy połaczenie znikało w sobotę po południu, wtedy trzeba było się przygotowac na 2 dni " z dala od cywilizacji".
Naprawa trwa kilkanaście minut i moim zdaniem gdyby oni profesjonalnie podchodzili do klientów to za dodatkowe pieniądze jakis pracownik powinien pełnic dyżury pod telefonem( coś jak lekarze) i w przypadku większej awarii naprawiac to także w czasie wolnym.
Dziwie się że tak lekko do tych spraw podchodza bo ludzie zaczeli sobie odradzac ich firmę i to się odbije na ich kieszeni na pewno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 21:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2009r. 21:32  
Cytuj
ja tez sie opamietalem w sama pore, do jednego ap bylo z 50 osob podlaczonych, wieszalo sie ... nie mowiac juz u uploadzie, gubiło mi pakiety, pingi po 450ms !!! jak narazie pod względem prędkości najlepszy jest interblock, chociarz maja awarie, ale przynajmniej wiem ze jak naprawia to bedzie smigac jak talala a nie jak w MTM, jeszcze gorzej;;)

Pozdrawiam wszystkich lagowiczow z MTM;usmiech2

PS. Wole byc dzieckiem neostardy, niż lagowiczem MTM'u smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2009r. 12:20  
Cytuj
Ja już dawno zrezygnowałem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 14:26  
Cytuj
Witam mieszkam w okolicy stalowej woli i o tym necie powiem jedno , SYF jakich malo pobieranie 30kb/s strony czasami wczytuja sie nawet 5 min pingi skacza jak poj...ne a to ich stwierdzenie ze w nocy i nad ranem dziala z podwojna predkoscia czym sie tak chwala to nic dziwnego bo w nocy wiekszosc spi.
A co do ceny 3mb/150zl to poprostu istny smiech bo inne firmy taka predkosc oferuja za 39zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 14:30  
Cytuj
jakie pingi? grajac przez sieć ping siega max do 35. Mam neta 1mb sciga mi z predkoscia w dzien 120kb/s a w nocy ok.240. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 15:17  
Cytuj
Takiego pinga to masz chyba w Moh : AA ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 16:09  
Cytuj
A ile kosztuje abonament internetowy w stelli/dianie?
Z usług mtm korzystam od 2003, obecnie mam najniższy pakiet czyli 1 Mb/s /512kb/s (faktycznie 998,29kb/s / 507,41 kb/s) i płacę 65zł za dwa złącza w ramach jednej umowy co wychodzi 32,50zł na miesiąc. Czy jest gdzieś taniej?

Fakt na początku mtm to była porażka w najniższym pakiecie 128kb/s, ale z czasem się wyrobili. Co najlepsze transfer wzrastał a cena pozostawała bez zmian. Najgorzej było jak podpinali wioski, wtedy się tak ślimaczyło że aż strach. Akcja "wiocha" była zawsze poprzedzona niezwykłym wzrostem sprawności połączenia internetowego, towarzyszyły temu zwykle przerwy w dostawie tłumaczone modernizacją sprzętu. Fakt po takich modernizacjach miesiąc czy dwa działało pięknie, ale to była tylko koncentracja sił przed inwazją na okoliczne wsie.
Ostatnio sytuacja się ustabilizowała, ten wzrost ekspansji chyba wyhamował, gdyż nie mam powodów do narzekania. A może to dlatego, że nie jestem nałogowym downloaderem wszystkiego co wpadnie w łapy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 17:30  
Cytuj
Ja płaciłem w MTM 45 zeta z 512 kilo. Chodziło jak chciało. Jak coś siadło w piątek to do poniedziałku nie było mowy żeby ktoś coś naprawił. Jak nie mieli nowych instalacji to naprawili w poniedziałek. Jak mieli dużo roboty to we wtorek lub środę. To usłyszałem od kolesia co się serwisem zajmował. Odczekałem spokojnie do końca umowy i podziękowałem panom za usługi. Dziś mam Netię za 59 zeta i 8Mega internet chodzi jak żyleta.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 18:28  
Cytuj
Wg umowy mają 24h na usunięcie awarii- w innym wypadku można reklamować usługę. Teraz na blokach mają lepszą ofertę niż np Diana czy Stella...i wcale nie mają 3 mega za taką cenę jak kolega Mtmcotomabyc podał, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem cennik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 18:32  
Cytuj
zapraszam na mlodynie i do ITB umiech
zadnych problemow umiech
jak ja sie ciesze ze tu trafilem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 20:33  
Cytuj
Ja sie z nimi uzeralem 3 lata...nie zycze tego nikomu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:26  
Cytuj
A ja muszę trochę bronić MTM. Bo fakt faktem są momentami uciążliwi ze swoją opieszałością nie mniej jednak korzystam z ich usług niemal od początku istnienia MTMU i nie dosięgnęła mnie ta "niewidzialna ręka" braku internetu w związku z tym mogę powiedzieć ze jestem z ich usług zadowolony. Ceny konkurencyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:34  
Cytuj
mam neta od kąd powstała ta firma ! i jest dobrze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 00:02  
Cytuj
ogolnie internet w stalowej to jedno wielkie zdzierstwo. Jak ktoś się zastanawia jaką firme założyć, to już ma gotowy pomysł.

W XXI wieku w mieście 70tyś ludzi prędkość maxymalna 6mbit to jest śmiech na sali ! A jakie za to chcą pieniądze ! Pogieło.
Niestety brak konkurencji robi swoje.

Ja w tej chwili mam upc, umowa na czas nieokreslony wiec zerwac moge w kazdej chwili, internet 25mbit+tv pakiet socjalny+upc live tv łącznie za 79zł

różnica ogromna !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
yti
yti
yti
Posty: 1
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:04  
Cytuj
jak ktoś ma problem dostępem do sieci w MTM to niech sobie zmieni IP. Ja tak robie i pomaga i nie muszę czekac na serwis bo trochę ciężko z nimi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 16:15  
Cytuj
Ciepeche, jakim cudem masz upc jak w Stalowej nie udostępniają internetu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 16:22  
Cytuj
Jest UPC w Stalowej Woli?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 20:13  
Cytuj
UPC jest w STW tylko podczas reklamy w TV

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2011r. 22:46  
Cytuj
Co myślicie o Netii?

http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,szczegoly,103.html

Tutaj jest oferta do 20 Mb/s za 7 dyszek miesięcznie.
Mają zasięg u nas, ale to 20 Mb/s to realne czy to pic na wodę, fotomontaż?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 07:58  
Cytuj
Dzwonisz do konsultanta, podajesz nr tel. a on sprawdza jaką prędkość ta linia wydoli. W moim przypadku z oferowanych dwudziesu wyszło że 6 to max i taką podpisałem umowę za cenę 59 zł.
W realu jest coś ok 8.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 23:15  
Cytuj
Ja mam 700 kb/s i dużo nie płace oraz w lutym była pamiętam zmiana IP gość przyjechał 2 minuty internet działa nic nie zapłaciłem internet nawet dobry mi sie nigdy nie wyłącza może macie coś zwalone?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 10:34  
Cytuj
jak dla mnie oczernianie firm na tym forum swiadczy tylko o urzytkownikach, mi jak cos nie pasuje rezygnuje z tego i biore cos innego,poprostu, w Wy przegadujecie sie tutaj jakby to cos miało zmienic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
jak dla mnie oczernianie firm na tym forum swiadczy tylko o urzytkownikach, mi jak cos nie pasuje rezygnuje z tego i biore cos innego,poprostu, w Wy przegadujecie sie tutaj jakby to cos miało zmienic

W Twojej wypowiedzi brakuje mi tylko włączonego caps locka.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »