NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
nowy blog o koszykowce stalowowolskiej, http://ostali.blog.pl/
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 13:27  
Cytuj
http://ostali.blog.pl/
Zapraszam na moj nowy blog o koszykowce, a zwlaszcza o Stali Stalowa Wola. Zachecam do czytania i komentowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 13:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 13:28  
Cytuj
Przestań się już kompromitować ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
http://ostali.blog.pl/
Zapraszam na moj nowy blog o koszykowce, a zwlaszcza o Stali Stalowa Wola. Zachecam do czytania i komentowania.


Porównaj swoją strone a tą http://www.stalstw-sa.pl/ Chyba sam widzisz, że Twój blog raczej nie zda egzaminu.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 16:48  
Cytuj
Czy ja chce robic jakas konkurencje stronie? Jak komus sie podobaja ladne obrazki, a nie ciekawe teksty o Stali to niech tam wchodzi. A pozatym ja moge obiektywnie pisac o koszu i o klubie.
A ty pzz masz takie pojecie o koszu jak pamula o profesjonalnym trenowaniu wiec lepiej idz sie poucz do testow gimnazjalnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 19:30  
Cytuj
Pojęcie mam ... I zdziwiłbyś się naprawdę ;] Pomimo to nie czuję się specem i nie wylewam swoich bezsensownych przemyśleń na forum publiczne, żeby się nie kompromitować, co jak widać na Twoim przykładzie można uczynić bez najmniejszego nakładu sił.

Może trochę prymitywnie cytować teksty z basha, ale skoro taki poziom dyskusji to nie mam żadnych oporów. Ktoś napisał: "Jutro ktoś wrzuci test wentyli do dętek samochodowych i też znajdzie się rzesza ludzi siedzących w tym po uszy od urodzenia.". W jednym zdaniu ujęta mentalność zakompleksionych Polaków, szukających okazji żeby zaistnieć udając fachowca. Jesteś znakomitym przykładem.

Co do wyzwisk w moją stronę ... Typowe działanie, "sprowadzić do własnego, zerowego poziomu, a następnie pobić ogromem głupoty". Nie dzięki, nie podejmę rękawicy na tym poziomie intelektualnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 20:37  
Cytuj
pzz..nie podniecaj sie nadaremno, chce chłopak, to pisze - zaprosił na swój blog, nie wypisuje nic na publicznym forum, więc nie ma czego mu zarzucać, możesz po prostu tam nie wchodzic i nie czytać

Mnie natomiast dziwi bardzo, że na SM nie ma nic o meczach I-ligowej koszykówki - ostatnio zupełnie nic - a jest natomiast zawsze o nożnej i o lidze amatorskiej...dziwne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 21:31  
Cytuj
Otóż nie wiem cóż rozumiesz pod pojęciem "podniecania" się ale niestety muszę Cie zmartwić - żaden autoerotyzm przy czytaniu, a co gorsza pisaniu na forum mi nie grozi. Bardziej mój stan nazwałbym irytacją, podobną zresztą do tej jak podczas ostatniej Olimpiady w Vancouver przed konkursem skoków narciarskich musiałem w TVP wysłuchiwać komentarzy wybitnego specjalisty w dziedzinie sportów zimowych Karola Strasburgera, a przed meczem hokejowym wypowiadał się wybitny autorytet i ceniony jak świat długi i szeroki samozwańczy hokeista Tomek Gollob. No błagam ... Troszkę dystansu do siebie i mniej uprawiania samogwałtów w zachwycie nad własną fachowością po przeczytaniu prymitywnego Bravo Girl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Nie dzięki, nie podejmę rękawicy na tym poziomie intelektualnym.


obiecanki cacanki smiech2


przypominam Ci, że nic nie musisz - więc nie czytaj bloga i daj spokój - zwyczajnie, nie skorzystasz z zaproszenia i tyle

i właśnie, zacytuję Ciebie : "więcej dystansu do siebie" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 18:08  
Cytuj
to jest stalowowolska mentalnosc, nie podoba sie to nie wchodze. i w czym problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2010r. 18:22  
Cytuj
Zaczynam rozumieć wszystkich wyjeżdżających jak najszybciej z naszego pięknego zazdrością i nienawiścią płynącego kraju ;]

Zakończmy temat bo widzę, że załapiecie co mam na myśli .. hmm .. za jakieś 5 lat ;]

PS. I jakby każdy miał "stalowowolską", jak to raczyłeś ująć mentalność (i wysuwam wniosek, iż chodziło Ci o moje podejście) nie żyli byśmy w takim gównie, aż po dzień dzisiejszy ;]

"lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku"

Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »