NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wpłaty bez opłat, GE Money Bank
~~werka
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 15:19  
Cytuj
Dziś dżwięczny głos w słuchawce powiadomił mnie, że nowa placówka bankowa przy ALJP 19a przymuje wszelkie wpłaty bez prowizji.Skorzystałam, zapłaciłam ... bez prowizji. Oby tak zawsze.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 15:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~Tytus
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 15:59  
Cytuj
Tylko sprawdz później kiedy doszły pieniądze na konto rachunku, żeby nie okazało się, że rachunek trafił po 2 - 3 dniach.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 16:17  
Cytuj
Ale co to za placówka bankowa? Jaka nazwa, jaki bank? Bo nie chce mi się wierzyć, że można tam za wszystko bez prowizji płacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wsw
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 16:30  
Cytuj
w tytule wątku pisze ze to GE Money Bank - chyba amerykancki

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 16:31  
Cytuj
Sorki, teraz przeczytałem w tytule tematu, że chodzi o GE Money Bank. Szkoda, że na stronie głównej temat jest niepełny (ukłon w stronę admina, coś ostatnio forum zaczyna szwankować - nazwy tematów ucinane, posty całkiem niewinne wycinane).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomasz
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
Dziś dżwięczny głos w słuchawce powiadomił mnie, że nowa placówka bankowa przy ALJP 19a przymuje wszelkie wpłaty bez prowizji.Skorzystałam, zapłaciłam ... bez prowizji. Oby tak zawsze.


ciekawe jak dlugo bedzie za free

 
 
 
 
~~yet
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 19:44  
Cytuj
dlaczego tak jest? bo chcą w ten sposób przyciągnąć swoją pozostałą ofertą, pożyczkową :]

 
 
 
 
~~wsw
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 12:33  
Cytuj
Wiecie co?! - te Al. JP powinny zostac zamienione na Aleje Bankowe- tyle tam placówek bankowych i ciągle przybywa. A Okulickiego na Parkingową. To sie bedzie dobrze kojarzyć.

 
 
 
 
~~opopo
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Wiecie co?! - te Al. JP powinny zostac zamienione na Aleje Bankowe- tyle tam placówek bankowych i ciągle przybywa. A Okulickiego na Parkingową. To sie bedzie dobrze kojarzyć.



popieram aleja bankowa;)

 
 
 
 
~~qwerty
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:28  
Cytuj
...ale jaka to brzydka nazwa...

 
 
 
 
~~marek
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 21:05  
Cytuj
Parkingowa już jest w Stw.

 
 
 
 
~~werka
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 11:45  
Cytuj
Aleś mi Tytus stracha napędził- do wczoraj. Wieczorem Inteligo powiadomiło mnie sms-em , ze należność juz wpłynęła , czyli na drugi dzień.Odetchnęłam....good

 
 
 
 
~~Tytus
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 12:46  
Cytuj
werka, DZIĘKUJĘ za INFO, w takim razie trzeba pamietać, że jeżeli masz rachunek np na 24 sierpnia musisz wpłacić 23 sierpnia, ponieważ w instytucjach liczy się wpłynięcie gotówki a nie data na stemplu.

 
 
 
 
~~werka
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 10:45  
Cytuj
Dzięki Tytus - nie wiedziałam , bo dopiero uczę się być gospodynią domową-pozdro.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 18 Sie 2008r. 19:53  
Cytuj
Szukałem , znalazłem,/czy nie lepiej bylo napisać , ze to w dawnym salonie gier/.Oczywiście zaplaciłem bez opłaty, co nie jest dla mnie bez znaczenia. Zawsze to parę groszy zostanie na jakies pigułki przy mojej skromnej emeryturze.
Na pytanie dlaczego tu nie pobiera sie opłat, miły Pan odpowiedział ,że tu tak jest i bedzie. Oby na zawsze.

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 12:32  
Cytuj
te darmowe wpłaty są dla wszystkich czy tylko dla emerytów? Dostałem ulotkę w której jest napisane że tylko emeryci mogą wpłacać bez opłat

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
werka, DZIĘKUJĘ za INFO, w takim razie trzeba pamietać, że jeżeli masz rachunek np na 24 sierpnia musisz wpłacić 23 sierpnia, ponieważ w instytucjach liczy się wpłynięcie gotówki a nie data na stemplu.


Nie wszytskie instytucje, ale jesli masz na mysli banki to się zgadza. A jesli chodzi o budżetówke to data stempla.jezyk

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 11:46  
Cytuj
Nie tylko emeryci-jest tak jak na ulotce.
Zadano mi pytanie czy nie znam kogoś do roznoszenia ulotek.
No nie znam - odpowiedziałem. Chyba komuś chcą dać zarobić.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »