NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
zakład wulkanizacyjny oraz pomoc drogowa, gdzie naszybciej, najlepiej i najtaniej jeżeli chodzi o zakład wulkanizacyjny,,,
~~karola79
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 11:09  
Cytuj
gdzie naszybciej, najlepiej i najtaniej jeżeli chodzi o zakład wulkanizacyjny,,, - oczywiście o wymianę opon umiech proszę o Wasze opinie... czy macie jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o naszą stalowowolską Pomoc Drogową??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 11:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 16:38  
Cytuj
Ja zawsze odwiedzam zakład pana Palenia na ul. Piaskowej (na Górce). Jak do tej pory to wszystko jest ok. Ma tam jedną z najnowszych wyważarek do kół. Promień lasera określa jakich rozmiarów jest opona i wszystkie dane potrzebne do wyważenia koła sama sobie wylicza.

 
 
 
 
~~GDi
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 19:04  
Cytuj
a wyważa z jaką dokładnością ? do ilu gram ? (większość robi do 5 - obecną praktyką jest do 1g)
wyważa na śrubach czy na otworze ? (na śrubach jest lepiej)

ma klucz dynamometryczy do dokręcania kół ?

smaruje śruby i pastę smarem miedziowym ?

myje felgę i oponę przed wyważaniem ?

czyści miejsce przed przyklejeniem cieżarków ?

stosuje tzw. wstępną rotację opony - pozwalającą wybrać jak najbardziej optymalne ułożenie felga/opona ?

ma opcje wyważania na samochodzie ?

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 13:26  
Cytuj
GDI - takie rzeczy to tylko w Erze

 
 
 
 
~~a,Kanzu
ff
Wysłany: 9 Sie 2008r. 13:01  
Cytuj
GDI - albo jest nie poprawnym optymistą, albo konkurencją dla p. Palenia, bo dla niego to wszystko było by ok. gdyby w tym zakładzie było jeszcze urządzenie, które "krawaty wiąże i przerywa ciążę", a realia dnia dzisiejszego są takie jakie są.
Ktoś prosił
o opinię na temat zakładu wulkanizacyjnego. Ja przedstawiłem swoją, a GDi nie przedstawił swojej opinii tylko to ujął w "perpetum mobile".

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »